Lumia 535 или 550

Santos16
x 119

Re: Lumia 535 или 550

Мнениеот Santos16 » 11 мар 2016, 14:24

Аз като ти казвам че те ограничава липсата на гънки, ти не ми вярваш.Виждаш ли се бе? Креативната ти мисъл отсъства, по десетобалната система е направо -1.Аз мога да те ебавам до утре така, но ти ще продължиш с изключително плоските си опити да ме уязвиш, то така не е интересно.Много си далеч от това да ме засегнеш, к'во остава пък да ме затапиш.......слаба работа си.
Щял да ме ебава до утре? Няма как, защото не можеш, а и акъла ти се простира до общежитието, нали така "мъжкар"? Женствения, защо не отговори на лични съобщения, а трябва да ни четат тук? Аз обаче вече знам защо. Защото те е страх и защото така се изявяваш и ти четат простотиите.
0 x

Потребителски аватар

danko
Регистриран: 07 авг 2013, 15:07
Моят WP е: Lumia 550
WP версия: 10
x 111
Контакти:

Мнениеот danko » 11 мар 2016, 14:46

Ти тръгваш да се заяждаш, при т'ва положение не виждам как реши че аз искам да се "изявявам".Жалък си.И пак ти казвам-ти за мъжкари нямаш право да говориш щото си със два бана и продължаваш да си тук, въпреки това, тъй че бъди по тих.Гледам те че нямаш особено желание да си тука и без това, последните 4-5 дена особено всячески се мъчиш да си изпросиш 3-ти БАН.Да видим докога ще чакат модераторите преди да удовлетворят молбите ти.
0 x

Santos16
x 119

Мнениеот Santos16 » 11 мар 2016, 14:53

Ти тръгваш да се заяждаш, при т'ва положение не виждам как реши че аз искам да се "изявявам".Жалък си.И пак ти казвам-ти за мъжкари нямаш право да говориш щото си със два бана и продължаваш да си тук, въпреки това, тъй че бъди по тих.Гледам те че нямаш особено желание да си тука и без това, последните 4-5 дена особено всячески се мъчиш да си изпросиш 3-ти БАН.Да видим докога ще чакат модераторите преди да удовлетворят молбите ти.
А аз 2 дена те гледам как все учиш Модераторите. Да не си купил сайта случайно? Не си, нямаш толкова пари, нямаш и за кърпички да си избършеш нослето, нали Женчо.
1 x

Потребителски аватар

danko
x 111
Контакти:

Мнениеот danko » 11 мар 2016, 14:56

Жалка работа си.......
0 x

Santos16
x 119

Мнениеот Santos16 » 11 мар 2016, 15:02

Жалка работа си.......
Женчо, скрий се
1 x

Потребителски аватар

quovadis
Регистриран: 20 ное 2014, 18:44
x 16

Мнениеот quovadis » 11 мар 2016, 15:20

Изложените телефони на стена в офисите на мобилните оператори, изложените лаптопи в технополис/маркет са по някакъв начин по-различни от крайния продукт, който ти получаваш?! Има модели, които са демо, заради високата им цена - Apple продукти, флагмани на производители (S7, LG G5 е възможно да има МОСТРЕНИ бройки, което НЕ означава ДЕМО - зачислено е към наличността на магазина като наличност, продават се, но ако имат наранявания може бъде отказана продажбата им). Всички изложени телефони са съвсем обикновени, крайни продукти, които ти можеш да си купиш - както казах, мострени са.

П.П. Измъчих се, докато го напиша. Все едно обяснявам на 3-годишен...

П.П.2 http://862525175.r.cdn77.net/wp-content ... -chart.png относно процесорите при МОБИЛНИТЕ устройства (телефони, таблети). Хайде, да те видя сега. Нанометрите намаляват, потреблението на енергия също, а същевременно стават по-мощни. Кой е виновен се пита в уравнението?
0 x
iPhone 7 Plus 32GB Black

Потребителски аватар

danko
x 111
Контакти:

Мнениеот danko » 11 мар 2016, 15:33

От всичко написано разбрах че мострените бройки може да се продават, обаче поради някаква причина не искаш да ми кажеш що мострените бройки циклят.А относно мобилните процесори-това нещо което си показал нищо не доказва, вярно е че на теория процесорите разработени по технология с по-малко нанометри са по-икономични, но не и непременно по-мощни.Нещо повече-не е сигурно дори и, че ще бъдат непременно по-икономични.Та в общи линии всичко което изписа влиза в категория "бля-бля"
0 x

Santos16
x 119

Мнениеот Santos16 » 11 мар 2016, 15:53

От всичко написано разбрах че мострените бройки може да се продават, обаче поради някаква причина не искаш да ми кажеш що мострените бройки циклят.А относно мобилните процесори-това нещо което си показал нищо не доказва, вярно е че на теория процесорите разработени по технология с по-малко нанометри са по-икономични, но не и непременно по-мощни.Нещо повече-не е сигурно дори и, че ще бъдат непременно по-икономични.Та в общи линии всичко което изписа влиза в категория "бля-бля"
Данко, отговори ми само на един въпрос. Защо си недоволен от живота, та си все наопаки?
0 x

Потребителски аватар

vmd701
Регистриран: 27 авг 2014, 14:36
WP версия: 8.1
x 108

Мнениеот vmd701 » 11 мар 2016, 15:59

То пък ние не сме виждали мостри, само ти. Откъде го измисли това, че по принцип мострените бройки "циклят"??? Като гледам какви ги пишеш, ми се струва, че мястото, където най-вече се случва "цикленето", е главата ти.
1 x

Потребителски аватар

danko
x 111
Контакти:

Мнениеот danko » 11 мар 2016, 16:06

Телефон който не цикли не отваря указателя по 5 секунди
П.С Я прочетете първия пост в темата(за Lumia 550) на georgi4a , и обърнете специално внимание на следния параграф: " демо телефона в Технополис се държеше много зле- забиваше, лагваше ..за щастие изваденият от кутията нямаше такива симптоми и се държи много прилично за хардуерните си характеристики."
Нещо да кажете? Или и той си измисля
0 x

Върни се в “Какво да избера - сравнение на телефони”