Microsoft, iPhone или Samsung

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
WP версия: 10
x 485

Re: Microsoft, iPhone или Samsung

Мнениеот vavilon » 13 юли 2016, 13:15

Телефонът е точно на 2 месеца и това насичане го правеше още тогава. А освен официални ъпдейти, други не качвам.
Насичане не е нормално на колкото и месеци да е телефона ти. С Lumia 650 и 950 не познавам човек с насичане при скролване... Можеш да пробваш Hard Reset
Освен това Insider Preview Fast в момента е доста по-добър от официалния 10586,
Насичане имаше и на трите 950-ки в магазина.
Сигурен съм, че всички са така.
Все пак твърдеше, че на клипа нямало засичане.
Пробвай да скролваш много бавно няколко пъти нагоре-надолу, но без да си вдигаш пръста от тъча и да видиш дали не сече.
Не, че е болка за умиране, но не може да си затваряме очите за истината.
Не ми отговори на въпроса! Hard reset (връщане до фабрични настройки) правил ли си на този телефон някога?
В магазина телефоните я са ъпдейтнати, я не! И това изобщо не е предпоставка за наблюдение под лупа в магазина. Телефона започва да работи, реално след като е ъпдейтнат и настроен.
В крайна сметка явно си мислиш, че като си дал Иляда лева и трябва да ти прави печени филийки. Лошото е, че ще си вземеш СамСуг за Иляду и 200-400 и ще разбереш горчивата истина, че телефоните не са тостери.
Не се заяждам, но цялата тема ти е абсолютно посмешище.
3 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

Автор на темата
spikul
Регистриран: 16 окт 2013, 19:11
Моят WP е: Lumia 950
x 429

Мнениеот spikul » 13 юли 2016, 13:39

Телефонът е точно на 2 месеца и това насичане го правеше още тогава. А освен официални ъпдейти, други не качвам.
Насичане не е нормално на колкото и месеци да е телефона ти. С Lumia 650 и 950 не познавам човек с насичане при скролване... Можеш да пробваш Hard Reset
Освен това Insider Preview Fast в момента е доста по-добър от официалния 10586,
Насичане имаше и на трите 950-ки в магазина.
Сигурен съм, че всички са така.
Все пак твърдеше, че на клипа нямало засичане.
Пробвай да скролваш много бавно няколко пъти нагоре-надолу, но без да си вдигаш пръста от тъча и да видиш дали не сече.
Не, че е болка за умиране, но не може да си затваряме очите за истината.
Не ми отговори на въпроса! Hard reset (връщане до фабрични настройки) правил ли си на този телефон някога?
В магазина телефоните я са ъпдейтнати, я не! И това изобщо не е предпоставка за наблюдение под лупа в магазина. Телефона започва да работи, реално след като е ъпдейтнат и настроен.
В крайна сметка явно си мислиш, че като си дал Иляда лева и трябва да ти прави печени филийки. Лошото е, че ще си вземеш СамСуг за Иляду и 200-400 и ще разбереш горчивата истина, че телефоните не са тостери.
Не се заяждам, но цялата тема ти е абсолютно посмешище.
Целиш заключване на темата ли, че сипеш подобни епитети?
Направил ли си си изобщо труда да прочетеш нещо от написаното или и на теб ти е по-лесно да пишеш заучени и изтъркани небивалици?
Никой не те кара на сила да пишеш в тема-посмешище. Мисля, че на човек малко трябва да му просветне, че след като не съм ти отговорил веднъж, явно не искам да ти отговарям.
Отговарям ти най-вече, защото не тролиш и хейтваш чак толкова, но си на границата.
Никога на никой телефон не съм правил резет, няма и да правя. Ако някой производител го напише, тогава - това си е мое право, нали? Но съм достатъчно кадърен да си ъпдейтна сам телефона и да го оптимизирам.
Пък колко пари съм дал и колко ще дам си е лично мой проблем. Ако това е аргумент за теб, то поне си направи труда да видиш, че за 950 съм дал точно 529 лева за нов апарат.
1000 лева лично аз никога не бих дал за него, защото не ги заслужава.
С последното мнение рискувам да си довлека бан, но го предпочитам пред сляпото хейтване и фенщината. Поне съм обективен и не робувам на никого и нищо и не отричам като фанатик очевидни истини.
0 x

Потребителски аватар

danko
Регистриран: 07 авг 2013, 15:07
Моят WP е: Lumia 550
x 111
Контакти:

Мнениеот danko » 13 юли 2016, 13:57

spikul-единствените небивалици в тая тема са точно твое дело.Идеален пример за подобна е това че видиш Note 3 не лагвал....или пък това че samsung били патентовали Amoled панелите които са всъщност OLED .....сигурно LG пък са патентовали IPS нищо че всъщност това е LCD..... и други подобни глупости.....които са ама точно "заучени небивалици"-много добре се самоописа
0 x

Потребителски аватар

hglr123
Регистриран: 31 авг 2015, 10:22
Моят WP е: 950XL/DS
x 513

Мнениеот hglr123 » 13 юли 2016, 14:03

Спрете се бре хора. Всички са прави и Всички грешат.
Така добре ли е?
Да не е от горещото време?
:)
0 x

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
x 1127
Контакти:

Мнениеот wpa » 13 юли 2016, 14:08

Почти всички мнения нямат връзка с темата, а и малкото смисъл в нея бързо се изчерпа. Заключвам.
4 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android :1F624-Laughing:

Върни се в “Какво да избера - сравнение на телефони”