Помощ да премина на отсрещният бряг.

Потребителски аватар

vPro
Регистриран: 21 ное 2016, 18:39
Моят WP е: Nokia Lumia 930
WP версия: 10

Re: Помощ да премина на отсрещният бряг.

Мнениеот vPro » 21 ное 2016, 21:42

Явно сте се събрали да се бъзикате в тоя форум!Как може да кривите истината, че тея Лумии са толкова бъгави?5 години ползвам андроид телефони- такава бавна работа за пръв път виждам в лицето на Лумия 930.Нищо не и е наред!На Speedtest ми прави жалките 65mbps , като дъртото HTC ONE M7 ми правеше не по малко от 90 от моя рутер при 150 реални.Почвам от тук- калпава уифи антена.Второ- андроид телефон тегли и инсталира приложение приблизително стотина мегабайта за около минутка- нокията цикли 4-5 минути с голяма клизма го тегли и не знам причината.Трето на хтц - то отварях по над 30 таба в хрома, като извърша други дейности с телефона табовете си ми стояха отворени, тук на тая нокия се бъгва и стартира браузера наново.Брутално неоптимизирана система.
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 21 ное 2016, 22:09

Явно сте се събрали да се бъзикате в тоя форум!Как може да кривите истината, че тея Лумии са толкова бъгави?5 години ползвам андроид телефони- такава бавна работа за пръв път виждам в лицето на Лумия 930.Нищо не и е наред!На Speedtest ми прави жалките 65mbps , като дъртото HTC ONE M7 ми правеше не по малко от 90 от моя рутер при 150 реални.Почвам от тук- калпава уифи антена.Второ- андроид телефон тегли и инсталира приложение приблизително стотина мегабайта за около минутка- нокията цикли 4-5 минути с голяма клизма го тегли и не знам причината.Трето на хтц - то отварях по над 30 таба в хрома, като извърша други дейности с телефона табовете си ми стояха отворени, тук на тая нокия се бъгва и стартира браузера наново.Брутално неоптимизирана система.
Явно бъгав си ти и ти личи предубеденото мислене и андроид фенщина.
Аз съм с 930,като идвам от Sony z1,Htc one max,meizu m2 note(2br) lg g3 . За времето в което се отплеснах към андроид какво получих: Сони: бъгав дисплей-такива са всички бройки,противна камера,тъпо звучащ на колони,тъпо звучащ на слушалки,бъгав андроид,загряване,слабо ви-фи,че и се разкача,както и блутута,и това след ъпдейта до 5.02. Отврат. Htc one max : Прекрасен телефон на пръв поглед обаче. Добър екран,добра оптимизация,обаче 4мп камера,обаче бъгаво ви-фи(това е проблем на ос 5.02),бъгав блутут-ту гледаш пълен обхват интернет,а дефакто го няма,блутута уж включен,но липсва от самосебе си или ту работи ту не. Мейзу м2 нот: Блутута забива и за блутут слушалки и насича и за музика,яко загрява,трудно охлажда,проблеми с 4г,проблеми с 3г(китайската версия),европейската(няма меню на български,ту преведено ту не) ,камера отврат,абе ужасно. Лг г3-Печка,Печка,Печка,бавен,бавен,бавен,андроид 6.0,и пак бавен. Уж съм инсталирал на чисто и пак бавен(16гб,2рам) Камера бива но без опция за ръчни настройки,абе не е готино.
Лумиа 930:Перфектна камера,няма по-добра за мен и за парите си,бърз,интуитивен,ви-фи просто се включва и има обхват,там където андроидите нямат,служебната ми поща се отваря само ,чрез уиндоус телефона,всичко работи идеално,а като загрее охлажда за минутка. При мен батерията е на 78 процента когато се прибера в 18,а е взет от зарядно в 9 сутринта. За това време имам час разговори,малко нет за проверка на пощи,и поне 10 снимки. Не знам какъв карък си ти,но камерата на 930 има перфектна оптична стабилизация и прави убийствени снимки,а вечер ,чрез статив няма толкова добра камера на ръчни и ауто. Относно снимане на документи,то по-добър за мен няма и снима перфектно,бялото на снимката е бяло ,цветовете реални. Това ,че ти си некадърен щракач,не е виновен телефона! Казвам го от опит,така,че спри с тъпия хейт и се осъзнай:Htc M7 : лилава камера,бъгави колонки,бъгав ви-фи(андроид5.02),та не лъжи как добре работел!!!
Последна промяна от KamenSidi на 21 ное 2016, 22:18, променено общо 1 път.
2 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

aserrr
Модератор
Модератор
Регистриран: 21 авг 2014, 22:01
Моят WP е: 830
x 297

Мнениеот aserrr » 21 ное 2016, 22:14

Така е момчето се объркало яко!!!!
2 x
iPhone 7
Nokia Lumia 830

Потребителски аватар

still
Регистриран: 25 дек 2015, 17:36
Моят WP е: Lumia 640 XL
x 81

Мнениеот still » 21 ное 2016, 22:25

Разбирам да плюе windows - ок, но да плюе точно 930-ката и то особено камерата... Според мен се е регнал тук просто да му обърне някой внимание...
2 x

Потребителски аватар

vPro

Мнениеот vPro » 21 ное 2016, 22:27

Камерата на Лумия 930 добра?Това влиза в бисерите директно.Съжалявам, но пак ти повтарям- аз бавни телефони не харесвам, а точно камерата е бавноразвиваща- снимаш и трябва да държиш мръднеш ли- размазана снимка- поне две секунди след снимката не трябва да движиш телефона.Ебати камерата.Айде сега имал ХТЦ и ми хвали тая смотана лумия- на ХТЦ батерията е два пъти по-добра- уифи сигнала също.Тука явно фенщината преобладава.Добре де, що кривите истината- фейсбук зарежда уникално бавно, месинджър няма разговори, вайбър е неизползваем, уатсап става само за чат, е за какъв ******* ми е тоя смартфон като нищо не работи?Дай съвет как да ги подкарам и ще го ползвам-камерата е ясно няма да се ползва, все пак ми се налага да снимам докато карам а тая на вибрации не става, ще го преглътна, но дай съвет как да говоря с някой по интернет като нищо не работи.Или вие си ползвате само за украшение телефоните, аз просто карам камион и ми трябва за работа а това чудо на техниката не работи.
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 21 ное 2016, 22:28

Аз имах 640хл,беше отврат в много отношения,заради малкото рам,все пак бавния процесор и въпреки това ме кефеше 100пъти повече от всички андроиди които имах без хтц он макс.
0 x

Потребителски аватар

vPro

Мнениеот vPro » 21 ное 2016, 22:32

Аз ви дадох конкретни бъгове за една камара приложения, които ми трябват за работа и не работят, а вие ми отговаряте със общи приказки от рода на андроида не ставал и т.н.Изобщо не ме интересува андроид , ИОС или линукс ще е, изобщо не ми пука каква марка ще е искам само да работи бързо и безотказно.При тая нокия такова нещо няма- бавна е и приложенията които ползвам не работят.
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 21 ное 2016, 22:33

Камерата на Лумия 930 добра?Това влиза в бисерите директно.Съжалявам, но пак ти повтарям- аз бавни телефони не харесвам, а точно камерата е бавноразвиваща- снимаш и трябва да държиш мръднеш ли- размазана снимка- поне две секунди след снимката не трябва да движиш телефона.Ебати камерата.Айде сега имал ХТЦ и ми хвали тая смотана лумия- на ХТЦ батерията е два пъти по-добра- уифи сигнала също.Тука явно фенщината преобладава.Добре де, що кривите истината- фейсбук зарежда уникално бавно, месинджър няма разговори, вайбър е неизползваем, уатсап става само за чат, е за какъв ******* ми е тоя смартфон като нищо не работи?Дай съвет как да ги подкарам и ще го ползвам-камерата е ясно няма да се ползва, все пак ми се налага да снимам докато карам а тая на вибрации не става, ще го преглътна, но дай съвет как да говоря с някой по интернет като нищо не работи.Или вие си ползвате само за украшение телефоните, аз просто карам камион и ми трябва за работа а това чудо на техниката не работи.
При мен камерата работи убийствено,вайбър работи супер,скайп ме кефи,защото вече има всичко,фейсбука си ми зарежда нормално,ебал съм ти разговорите по месинджър,при толкова други месинджъри с разговори,като нищо не ми забива,лагва или друго. Казах ти за батерията,игрите са същите като в андроид ,но мега по-яки като производителност!т
Между другото ти като взе телефона направи ли хард ресет или просто си хейтиш?
0 x

Потребителски аватар

vPro

Мнениеот vPro » 21 ное 2016, 22:36

Момент ще направя снимки от антиката iphone 4s и прословутата нокия да видите бруталната разлика в полза на айфона.А вайбър не ми казвай, че работи наложи се да получа един документ днес , дойде със 15 минути закъснение.
0 x

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
x 1137
Контакти:

Мнениеот wpa » 21 ное 2016, 22:38

Темата за сравнения на ОС и пюене е тук: viewtopic.php?f=53&t=4244

Създателя на темата се е спрял на модел, така че това е края.
3 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus

Върни се в “Какво да избера - сравнение на телефони”