Помощ да премина на отсрещният бряг.

Потребителски аватар

Автор на темата
zmonev
Регистриран: 25 окт 2016, 21:23
x 10

Re: Помощ да премина на отсрещният бряг.

Мнениеот zmonev » 19 ное 2016, 21:59

Не ми трябва по начало двусимов телефон . Основно използвам навигация , фейсбук , месинджър , интернет няколко приложения и по малко скайп и вайбър . Дано поне батерията изкарва един пълен ден но поне имам зарядно за кола само трябва да взема друг кабел защото не са съвместими с андроидските .
0 x

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 564
Контакти:

Мнениеот Gerg » 20 ное 2016, 09:09

Бъдещето е в USB Type-C, за това ще се наложи да инвестираш малко пари в нови кабели и преходници :)
0 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

enkov
Регистриран: 30 юли 2013, 12:48
Моят WP е: Xiaomi Mi4 LTE
WP версия: 10
x 146

Мнениеот enkov » 20 ное 2016, 12:07

Има мънички преходници С -> микро.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
zmonev
Регистриран: 25 окт 2016, 21:23
x 10

Мнениеот zmonev » 20 ное 2016, 12:24

Ще се купуват и кабели . А и се надявам да остана дълго на уиндойс. Ясно ми е вече ще се взема Лумиа 950. След всички ваши съвети и коментари и това което аз прочетох във форума на този етап това е телефона който в момента може най дълго да използвам за в бедеще . Естествено до като не изкарат нов модел , но като гледам колко бързо изкарват може би скоро няма да има .
0 x

Потребителски аватар

geopit
Регистриран: 20 ное 2016, 14:44
Моят WP е: Lumia 1520,Lumia 950
x 1

Мнениеот geopit » 20 ное 2016, 14:50

Здравейте! Имам ги и двата телефона (плюс HTC One M8 Windows). И двата работят перфектно. На 1520 малко му е голям дисплея, но аз затова съм го купил. Ако ще се ползва телефона за сърфиране, навигация и гледане на филми - 1520 е избора. Иначе 950 -ката е перфектния телефон за мен! Поздрави!
1 x

Потребителски аватар

vPro
Регистриран: 21 ное 2016, 18:39
Моят WP е: Nokia Lumia 930

Мнениеот vPro » 21 ное 2016, 18:46

Аз също от вчера съм в отбора на WP. :) Като за начало си купих лумия 930...След дългогодишно използване на андроид базирани устройства, първото впечатление от WP е, че магазина е много беден на приложения.
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 21 ное 2016, 20:06

Аз също от вчера съм в отбора на WP. :) Като за начало си купих лумия 930...След дългогодишно използване на андроид базирани устройства, първото впечатление от WP е, че магазина е много беден на приложения.
A има ли нещо което да ти липсва?
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

vPro
Регистриран: 21 ное 2016, 18:39
Моят WP е: Nokia Lumia 930

Мнениеот vPro » 21 ное 2016, 20:38

Да има доста apss които ми липсват... :( Понеже съм международен шофьор при андроид изпозвах приложение, което ми показваше в реално време колко трафик използвах...отделно като цъкна на него виждам колко мб съм изразходил за деня.Фейсбук месинджър няма опция за разговор...watssap изобщо не работи при видеоразговор - картината става на черга.Мисля, че направих необмислена инвестиция от 250лв. и сега пак ако мина на андроид тоя телефон е непродаваем.
Ако трябва да бъда откровен жива набутвация беше да си дам перфектния HTC ONE за тая скапана нокия та и чак ме е срам да кажа, че доплатих 80лв.Тая нокия е толкова смотана, че няма и 20 процента от капацитета на ONE-то, уж модерен хардуер а цикли като ненормална.ОТ какъв ******* ми затваря фейсбука и всеки път чакам да цикли докато го отваря- ебати бъгавия телефон.От какъв ******* ми затваря месинджъра всеки път и адско циклене по 5-6 секунди докато го отвори.Имам супер дърт галакси двойка работи десет пъти по-бързо.Мислех за нещо ново да сменя визията но явно Нокия не си е взела поука от как ползвахме бънгиите им със симбиян и продължават да правят същите дървета.Извинявам се ако накърнявам нечие его, но лумия 930 е рядко дърводелски телефон.
И още нещо батерията е пълна скръб!Лумията е неразличима от нова с остатъчна гаранция близо година, а батерията е кошмар - 3-4 часа браузване и фейс и се стопява на 30 процента.ХТЦ-то(на 2 години и половина) ми дънеше два дена яко ръчкане.Много се набутах с това дърво.
Нормално ю-туб приложение няма!Шарения до шия и нищо функционално!Лед нотификации????В кой век живеем да не виждаш дали си получил мейл или пропуснато обаждане?Камерата - уникално зле - самсунг назад да бягат нокия пак няма да ги стигнат.Като правиш снимка ай си мръднал става размазана.Самсунг галакси S2 прави хубави снимки дори и да мърдаш телефона.С това дърво трябва да спра камиона та да снимам документите дето изпращам щото не се вижда нищо ако мърдам.
С две думи по-смотан телефон не съм имал.Ще го пусна в olx дано някой да се навие за бартер с андроид със сходни характеристики, че е непродаваем...
Боже сега видях, че и вайбър не работи както трябва...а с такъв мерак исках да мина на нокия.Жалко наистина, че са се закопали толкова.
Още един бъг :1F622-Crying: гугъл транслийт офлайн работи само с текст изобщо не разпознава микрофона.Ако до утре намеря едно работещо приложение ще репортна.
SuperPi теста изчислява само на 10к, нагоре забива, само с рестарт на телефона се излиза.
Всички браузъри(не че има кой знае какъв избор) - адресната лента е поставена дебилски отдолу вместо горе без никакъв начин на персонализация и поставяне на отметки, все едно ползвам симбиан на 10 години.
0 x

Потребителски аватар

aserrr
Модератор
Модератор
Регистриран: 21 авг 2014, 22:01
Моят WP е: 830
x 297

Мнениеот aserrr » 21 ное 2016, 21:24

Направо те съжалих ......честно!!!
2 x
iPhone 7
Nokia Lumia 830

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 564
Контакти:

Мнениеот Gerg » 21 ное 2016, 21:26

Хахаха, та ти ми описа дроид бе.
1 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Върни се в “Какво да избера - сравнение на телефони”