Вече с Лумия 950

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Re: Вече с Лумия 950

Мнениеот KamenSidi » 21 май 2017, 21:09

Камене, твойто винаги е най-добро! Ако ще и Лада да е!
На всякъде пиша,че моето не е най-добро,че е с тъпа задна камера и готина предна,че е сносен евтин апарат,че няма иновации,но има :готин дисплей,прекрасен бърз пръстов отпечатък,хипер добър hi-fi 24 bit dac чип,силни стерео колони 1ват Томпсон ,страхотна батерия държаща с як тормоз 2 дни и 3 поне без як тормоз,има usb otg. Самия телефон е бърз за парите си,тоест не е хипер бърз ,но и не лагва ,не пише форс клоуз и т.н. Дисплея има функция за работа с ръкавици и за супер яркост на слънце!
Моето в този случай е красив метален телефон с 3гб рам и 32гб памет плюс микро сд до 256гб в момента е с още 32гб,и цена като за параметрите му от 379 лв нов в Техномаркет.
Та не пиши врели не кипели,няма смисъл!
Последна промяна от KamenSidi на 21 май 2017, 21:12, променено общо 1 път.
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

RusselCrow
Регистриран: 21 май 2017, 19:13
x 1

Мнениеот RusselCrow » 21 май 2017, 21:11

Ясно е, че Windows Phone не най-доброто
Какво искате да постигнете?
То и айфона не е най доброто, има си кусури !
ПО спомен от преди и Андроида си има кусури.
Колкото до въпроса, аз мисля, че можеш да ни оставиш да си бистрим, не разбирам какво ви пречи, и без това не е кой знае колко активен форума. В спора се ражда истината. Зрели хора сме все пак. И не мисля, да не съм обективен, ползвал съм и трите ос.
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 21 май 2017, 21:15

Дъвчете едно и също от месеци... Ясно е, че Windows Phone не най-доброто за масовия потребител.
Но тук е Windows Phone форум , нормално е да повечето потребители във форума да си го харесват.
Какво искате да постигнете? Нямате WP , а Който иска да разбере предимства и недостатъци има 100 теми в които вече и писано.
Очаквам отговор преди да заключа темата.
Братле,без лоши чувства,ама тъкмо стана интересно и ти заключваш. Виждаш,че си дискутираме без да налагаме мнение,защото поне аз още харесвам уиндоус фон и ме влече към него ,но ме спира ,че не ми върши работа. Аз до вчера мислех за 950,защото ми липсва уиндоус менюто,но всичко друго не става за мен.
Та ,моля те не заключвай поредната интересна тема и без това форума е заспал и безинтересен !
0 x

Потребителски аватар

RusselCrow
x 1

Мнениеот RusselCrow » 21 май 2017, 21:20

аз още харесвам уиндоус фон и ме влече към него ,но ме спира ,че не ми върши работа.
И аз също и точно като теб не ми върши работа. Писна ми да си късам нервите.
Последно снимах клип, да го пратя по скайп, отварям галерията през изпрати файл на скайп - КЛИПА ГО НЯМА.
Отварям фотос- клипа го виждам .... викам си ше го шерна от тук- Шеър натискам и... Скайп го няма като опция за шерване ! :1F624-Laughing:
Тогава ми преля чашата, ако не струваше 320 леа, за колкото го продадох, щях да го ударя с 800 грамовият чук :)
Искам само през 2017 година да мога да шерна един обикновен клип.... :1F624-Laughing:

А тези неща как се случват при Айфон при ежедневно ползване- примерно шеринг през Вайбър, скайп, фейсбук и тнт- няма сравнение с Уин ! Всичко е интуитивно и бързо !
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
zmonev
Регистриран: 25 окт 2016, 21:23
x 10

Мнениеот zmonev » 21 май 2017, 21:25

Страстите много се разгорещиха . Телефона вече е в кутията си и е готов за който го иска . За някой е стар за други не е . Телефона реално е ползван 4 месеца към него имам калъф който е нормален не е Мозо или там както се казва , клавиатура сгъваема , блутут мишка и докинг станция . Освен телефона и калъфа другите неща не са ползвани и са на Майкрософт.За цена сега не мога да кажа защото от година съм в чужбина и ще трябва да проверя как вървят цените , но ако някой знае доло горе какви са може да сподели.
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 21 май 2017, 21:25

аз още харесвам уиндоус фон и ме влече към него ,но ме спира ,че не ми върши работа.
И аз също и тъочно като теб не ми върши работа. Писна ми да си късам нервите.
Последно снимах клип, да го пратя по скайп, отварям галерията - КЛИПА ГО НЯМА.
Отваря фотос- клипа го виждам .... викам си ше го шерна от тук- Шеър натискам и... Скайп го няма като опция !
Тогава ми преля чашата, ако не струваше 320 леа, за колкото го продадох, щях да го ударя с 800 грамовият чук :)
Искам само през 2017 година да шерна един обикновен клип.... :1F624-Laughing:
Аз имах същите проблеми.Решавам да кача снимка от галерия във фейсбук и фейсбука се затваря,пробвам отново,същото. Влизсм във фейсбук и от там качвам едвам,ако захапе ,а за видео,ужас,изгасне ли екрана и иска отново да кача. Потрябва ми навигация за пеш ходене до адрес,и то веднъж на година и греда не навигира,нямало гпс сигнал. Отворих маркета,качих програма за проверка на гпс ,а работи,но карти не,та взех стария samsung galaxy s3 neo ,включих гугъл мапс и с глас ме заведе до адрес. Елементарни неща уиндоус фон не може!
1 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 21 май 2017, 21:27

Страстите много се разгорещиха . Телефона вече е в кутията си и е готов за който го иска . За някой е стар за други не е . Телефона реално е ползван 4 месеца към него имам калъф който е нормален не е Мозо или там както се казва , клавиатура сгъваема , блутут мишка и докинг станция . Освен телефона и калъфа другите неща не са ползвани и са на Майкрософт.За цена сега не мога да кажа защото от година съм в чужбина и ще трябва да проверя как вървят цените , но ако някой знае доло горе какви са може да сподели.
400лв нов в магазин с 2г гаранция,док станцията е подарък,а клавиатура и мишка са аксесоари и не са кой знае колко скъпи,а и може и без тях. Реално лумията с дока повече от 300лв не струва в България,а това,че някои искат много ,но никой не ги купува нищо не значи!
0 x

Потребителски аватар

RusselCrow
x 1

Мнениеот RusselCrow » 21 май 2017, 21:28

Аз го продадох моя за половин час на 320 в продавалника, Гаранция до Декември тази година и без нито една драскотина !
А и без док!
0 x

Потребителски аватар

RusselCrow
x 1

Мнениеот RusselCrow » 21 май 2017, 21:31

а за видео,ужас,изгасне ли екрана и иска отново да кача.
Аааа, да тая разюкошотия я бах забравил колко пъти ми е късала нервичките само !
1 x

Потребителски аватар

RusselCrow
x 1

Мнениеот RusselCrow » 21 май 2017, 21:45

Елементарни неща уиндоус фон не може!
Споко, "сега като излезе" Сърфейса и глей кво става :1F609-Wink:
0 x

Върни се в “Какво да избера - сравнение на телефони”