Андроид телефон с добра камера. Има ли такова чудо?

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
WP версия: 10
x 485

Re: Андроид телефон с добра камера. Има ли такова чудо?

Мнениеот vavilon » 15 апр 2017, 19:49

Да не си на бойното поле? Мишкар!
Забелязал съм, че тук сте много добрички и мили когато се каже добра дума за Уиндоус фон,но само някой да каже нещо което е очевадно ,против Уиндоус фон,то ставате злобни,почвате с обидите,модераторите гледат сеир,чакат нагрубения да започне и той да обижда и хоп потърпевшия с БАН. Тоест или седиш мирно и се правиш на чук ,или казваш каквото мислиш и се почва: Мишкар,тъп,акъл нямаш и т.н. как пък все вие имате акъл,а за краткото време в което съм тук съм харесван в постовете си 73 пъти,а някои от вас имат повече време тук,но не сте дали нищо за форума,обаче в обидите сте първи!
Не ви е срам и нямате спирачки в злобата ви дори на най-светли празници като Велик ден.
Пожелавам ви да се кротнете и станете по-добри!
Ако не си оправиш добрият тон, знаеш какво ще те последва! Това са твои думи, не мои!!!
Казах ти да спреш да се занимаваш с мен,но ти просто си търсиш войната която ще ти спретна.
Исках да запазим добрия тон, но модераторите гледат сеир и не взимат отношение както винаги,а ти си го търсиш и няма да ти остана длъжен!
Въобще не ме интересува, какво мислиш и какво чувстваш, особено от човек с шизофреиния, и то доказана! Недей да заплашваш, солджър!
Кой е доказал ,ти ли? Ти за психиатър ли се имаш? Поредния скапаняк който слага диагнози на опонентите си,когато не може да ги обори,това си ти!
Ще си позволя да сляза доста ниско и да ти кажа... -Папагал, к'во става е, ти ли си? :1F624-Laughing:
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 15 апр 2017, 19:55

Ще си позволя да сляза доста ниско и да ти кажа... -Папагал, к'во става е, ти ли си? :1F624-Laughing:
Къде по-ниско да слезеш,ти вече си легнал в помията,по-ниско няма накъде!

"С влизането Ви в “Windows Phone Форум” (наричан по-долу още “сайта”, “форума”, “ни”, “домейна”, “Windows Phone Форум”, “http://forum.winphonebg.com”), Вие се съгласявате със следните условия. Ако не сте съгласни с всички правила, моля не влизайте и/или използвайте “Windows Phone Форум”.
Съгласявате се да не публикувате обидни, нецензурни, вулгарни, клеветнически, предизвикващи омраза, заплашителни, сексуално ориентирани, насаждащи етническа омраза и други материали, които нарушават законите на Република България или Международното Право. Ако го направите, това може да доведе до незабавното Ви и постоянно изгонване и сезиране на Интернет доставчика Ви, ако това ни се стори наложително. IP адресите на всички мнения се записват за да помогнат за спазването на тези правила."
Чел ли си правилата на форума? Ако не си ето ти ги по-горе. Никой от вас имащи се за много навътре в нещата не ги спазва,особено в тази тема.
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

Trentatre
Регистриран: 24 юни 2014, 21:05
Моят WP е: Lumia 1020/lumia 950
x 131

Мнениеот Trentatre » 15 апр 2017, 20:34

Относно 808 ...читава се намира между 200-280лв...браузъра Опера мини ...върви чудесно добра алтернатива е за фотоапаратче/интернет/телефон !!!
Читава аз купих за 120лв преди година,а сега се намира за 150лв напълно идеална. Като преди година и с опера никакъв ******* не ставаше от тоз телефон.
Толкова е била читава...има една поговорка Камене:
"Не съм толкова беден че да си купувам еФтини неща" !!!
Чудя се ти тъп ли си,завиждаш ли ми,че мога и намирам евтини ,но напълно здрави и в перфектен вид телефони? Толкова заяждане,толкова простотия изсипана от теб,това от завист ли е или просто си ******* търсещ поле за изява?
Нокията за 120лв беше без драскотина ,пълен комплект и използвана от жена ,която рядко е снимала,просто умея да се пазаря и успявам. Не влагам пари за ново,когато съм уверен,че мога да купя истински добро втора ръка.
Казах ти да спреш да се занимаваш с мен,но ти просто си търсиш войната която ще ти спретна.
Исках да запазим добрия тон, но модераторите гледат сеир и не взимат отношение както винаги,а ти си го търсиш и няма да ти остана длъжен!
Нечовешко е това което правиш ти Камене...все едно да облечеш екип на ЦСКА и да седнеш в агитката на Левски ...само че там ще те разпорят ...тук си удобно седнал зад клавиатурата ...и си пишеш небивалиците с пълна сила !!!
Съжалявам но не мога да си позволя този твоя лукс да си купувам втора употреба неща...и да живея като теб второ качество начин на живот !!! Само едно внимавай ...с храната втора употреба ...опасна ми се вижда !!!
Да се пазариш като циганка със жена за няколко десетачки по-малко ...някак си много долно и не мъжко ми се вижда ...а ти го изтъкваш като геройство !!!
Като цяло аз съм от хората който повече четат и по малко пишат ...и БАН по никакъв начин не може да ме притесни ...а пък това че Шнура/Кабела/Щепсела те е лайкнал няколко пъти не е впечатляващо !!!
Почнах да ти отговарям на малоумните постове ...защото нямат връзка с реалността ...и търпимостта ми като читател премина границата !!!
Каква война кви 5лв....ти си вятърна мелница....слаба работа !!!
:1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy:
1 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 15 апр 2017, 20:57

Като цяло аз съм от хората който повече четат и по малко пишат ...и БАН по никакъв начин не може да ме притесни ...а пък това че Шнура/Кабела/Щепсела те е лайкнал няколко пъти не е впечатляващо !!!
Почнах да ти отговарям на малоумните постове ...защото нямат връзка с реалността ...и търпимостта ми като читател премина границата !!!
Каква война кви 5лв....ти си вятърна мелница....слаба работа !!!
:1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy:
Най-накрая спазваш добрия тон и няма причина да се заяждаме. Можело значи! Относно това мое решение да се пазаря и да купувам мобилни телефони втора ръка: харесва ми да си сменям често мобилните телефони,защото харесвам предизвикателства и нови биха ми идавали неразумен разход! Имам хоби мобилни телефони,инсталации,преинсталации и т.н..
Относно пазаренето,аз съм добър търговец и добър клиент. На мен може да се разчита,че поръчам ли стока то тя ще бъде закупена затова и се пазаря,защото знам реално кое колко струва. Няма как телефон без поддръжка да струва повече от 120лв реално,ако е само камера и нищо друго(808 Нокия). Щом съм успял да смъкна от цената това е нещо хубаво и нито е подло нито е лошо,защото всеки сам решава,не съм и опрял пистолет в главата ,за да намаля,просто и обещах закупуване на момента и след час парите бяха в нея,а иначе не се знаеше кога и дали щеше да го продаде тоз телефон. Аз съм търговец и то най-добрия в моята сфера и се гордея с това!!!
0 x

Потребителски аватар

sava
Регистриран: 22 юни 2015, 17:12
Моят WP е: Lumia 950XL
x 21

Мнениеот sava » 16 апр 2017, 05:48

" Аз съм търговец и то най-добрия в моята сфера и се гордея с това!!! "

Добави само за коя галактика говориш, че така не е много ясно ?
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 16 апр 2017, 08:27

" Аз съм търговец и то най-добрия в моята сфера и се гордея с това!!! "

Добави само за коя галактика говориш, че така не е много ясно ?
Ето ,поредния нищо не дал в тоз форум,само взимал с пълни шепи се заяжда на дребно!
Защо просто не се спрете. Опитвам да се държа с вас като с големи зрели хора,но вие освен да ръсите простотия и помия ,друго не правите. Какво трябва да се случи ,за да се спрете и този форум да остане спокоен? Пиша в тема в която се търси андроид с добра камера,не уиндоус фон! В тема в която още в началото е казано,че уиндоус фон не става и се търси алтернатива!
Здравейте, напоследък се замислям да опитам мразения от мен андроид, заради тежката кома, в която изпаднаха нашите телефони и най вече бъговете. За мен обаче е важно телефона който може би ще взема да снима по-добре от 640XL!
И аз давам идеи точно по-темата ,защото човека иска да снима. От какво ви боли? От истината ли? Вчера си хакнах лумията ,сложих последния фаст и не видях нищо ново,а уж е ъпдейт. Това е уиндоус фон,нищо ново,застояло старо и толкоз. А докато аз ъпдейтвах уиндоус фона си,се ъпдейтнаха 6 програми в андроида ,като 2 от тях получиха нови опции,а другите 4 заработиха по-бързо. Ето това е ъпдейт,не като ъпдейтите в уиндоус фон на програми. Ъпдейтват се и пише няма нищо описано ново! Не става тази ос и не става,няма развитие в този си вид .
sava: Мнения: 145
Моят WP е: Lumia 950XL
x 20 тоест само взимал,но за 2 г не полезен за хората тук.
Камен Сиди Мнения: 244
Моят WP е: Lumia 930
x 73
Мисля ,че се вижда дали съм бил полезен тук за краткото време с този профил!
0 x

Потребителски аватар

enkov
Регистриран: 30 юли 2013, 12:48
Моят WP е: Xiaomi Mi4 LTE
x 146

Мнениеот enkov » 16 апр 2017, 09:26

Да хейтна малко и аз по корпорациите. Сори за офтопика.

По въпроса за Андроид - верно, на Amazon FireOS не е чист Андроид, но и те направиха същата простотия като MS. На Kindle Fire HDX (да не се бърка с Fire HDX) не пуснаха ъпдейта до 5.x, половината апликации не се ъпдейтват, а със sideload не става винаги, защото като sideload-на, например, Facebook, и гърми нещо (кърнела е стар, трябва някак да сваля нова версия на FB за 4.4.3), няма и нови версии на Google Services (защото кърнела е 4.4.3) и прочие, ама съм се примирил, засега работи стария FB (няма новите лайкове, но работи), само понякога ме мята да се ъпдейтна (няма как да успее, нямам Google Play Store, а интересно, свален е от Amazon AppStore, пък се мята на Google Play - защото вижда, че ги имам тия сървиси - качват се допълнително, без root, но и без поддръжка, хакерски начин). Интересното е, че Messenger го ъпдейтват. Говоря за Amazon AppStore. Доста приложения (без тясна връзка с Google Play Store) си работят супер със sideload от m.apkpure.com

Та, идеята ми беше, че нещата са AS IS (както се шегувам Азис). И да си псуваме корпорациите, те си знаят какво им трябва. Аз не псувам Андроид, нито MS, нито Амазон. Ползвам, колкото мога, като спре да върши работа, ново.
2 x

Върни се в “Какво да избера - сравнение на телефони”