Андроид телефон с добра камера. Има ли такова чудо?

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Re: Андроид телефон с добра камера. Има ли такова чудо?

Мнениеот KamenSidi » 14 апр 2017, 13:27

Аз в момента ползвам htc 10 . Смея да твърдя, че камерата му е прекрасна
Много ясно,те тук си мислят,че камерите на 950 и 950хл,както и на 1020 са по-добри и от най-добрия фотоапарат и телефон в 2017г,след като са дърти от 2015г
Те другите нее са се развили и са останали в 2014 като камери,само уиндоус фон снима хипир,дипер,мега яко. А това,че вече повечето имат двойни камери,пда фокус,сломоушън с 1000кадъра,оптична и електронна стабилизации,не е важно,уиндоус фон от 2013 и от 2015г са най-велики.
Апелирам...да не се обръща внимание на този потребител...след няколко комуникации с него осъзнах че Камен има силно личностнно разстройство...и ползва форума...като някакъв душевен отдушник...Няма да се смея и няма да се подигравам...това е сериозно състояние !!!
Лек съвет ...Камене пробвай андроид форума там развивай локумите си неподкрепени с факти много деца пишат там ще ти се вържат до няква степен...нашия е с малко потребители от 2014...и там сме си останали.....
Аз от няколкото ти поста разбрах,че си егоист с личностно растройство,мислещ,че само ти разбираш от всичко и склонен да обиждаш когато някой друг е прав и не можеш да го обориш.
Факт е ,че съм имал 1020,и това е телефона който ме накара да намразя уиндоус фон.
Факт е ,че каммерата е уникална,но денем. Готина е за нощни снимки,но в помещение с крушка и светкавица се получава уникален,грозен жълт тинт. Факт е ,че батерията и държи хипер малко,бях го купил нов с 2г гаранция,както и факт е ,че с този телефон дете което играе да снимаш качествено е почти невъзможно. Да снимаш обект веднага също не можеш,защото само докато стартира камерата минават 2 сек,а докато снима,става също бавно. И да в 2017 г при всички тия иновации да твърди някой ,че 1020 е по-добра от новите флагмани ,то трябва да е сляп,същото е и с 950 и 950хл,както и с 930 и 1520.
Смея да твърдя,че съм фотограф,да не про,но фотограф имам и изложба успешна моя и смея да твърдя,че на днешно време ,при тия новости ,да ми хвали някой 1020 е смешно.
Весели празници и моля не ми отговаряй,защото си болен мозък и най-искрено ти желая да се лекуваш и излезеш от филма!
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

sava
Регистриран: 22 юни 2015, 17:12
Моят WP е: Lumia 950XL
x 21

Мнениеот sava » 14 апр 2017, 14:24

Кемене, не можа ли да измислиш поне нещо друго като се опитваш да храниш, това личностно разстройство не е манна небесна.

И във твой стил, моля ти се, не ми отговаряй :1F616-Blushing:

ПС: Ти си винаги прав за всичко, а другите са глупаци. :1F602-Joy:
Последна промяна от sava на 14 апр 2017, 14:28, променено общо 1 път.
2 x

Потребителски аватар

cerasimi
Регистриран: 03 апр 2016, 11:18
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
WP версия: 10
x 71

Мнениеот cerasimi » 14 апр 2017, 14:26

Най-добре е да се скриете от тази глупава тема всичките, имайте малко срам поне днес. Грехота е!!!
1 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 14 апр 2017, 17:56

Не за всичко,но за очевадното няма как да не съм прав.лесно е да се самозалъгваме колко са ни добри камерите на фона на развитието на другите,ама нещата не стоят така. Камерите се развиха,получиха тройно фокусиране някои от тях,двойни стабилизации,две камери с различно цветоподаване,портрет функция идеално размиваща фона,а ние с нашите стари камерки си мислим ,че имаме дслр в джоба.
Да снимат добре лумиите,да имат детаил,да наистина са читави,но не са най -добрите,лидер и т.н,просто телефони с добри камери нищо общо с флагманите на другите 2 ос . Та дори андроиди по 500лв снимат по-добре или поне толкова добре като 930,а ние тук си приказваме за камера в лумия!
Трифоне,вземи си асус зенфон 2 ,влиза в бюджета ти или зенфон лазер и си ти,хем камера ще имаш хем софтуер който е актуален в 2017г
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
trifon81
Регистриран: 27 яну 2014, 17:38
x 51

Мнениеот trifon81 » 14 апр 2017, 18:30

Аз знам лично само един телефон с андроид който снима перфектно LG G4. Виждал съм снимки и са уникални. huawei p9 също ми харесва как снима. Няма защо да превръщаме и тази тема в спор. Разбира се, че има от всяка ос качествени модели с добри камери, тук спор няма. Лично съм тествал камера на Асус Go, някак си не ми допадат настройките и снимането и. Може би е защото съм свикнал с много удобните настройки на лумията.
Камене, този който ми предлагаш е 8MP, моя е 13. Не мисля да слизам надолу. :)
0 x

Потребителски аватар

Trentatre
Регистриран: 24 юни 2014, 21:05
Моят WP е: Lumia 1020/lumia 950
x 131

Мнениеот Trentatre » 14 апр 2017, 19:13

Не за всичко,но за очевадното няма как да не съм прав.лесно е да се самозалъгваме колко са ни добри камерите на фона на развитието на другите,ама нещата не стоят така. Камерите се развиха,получиха тройно фокусиране някои от тях,двойни стабилизации,две камери с различно цветоподаване,портрет функция идеално размиваща фона,а ние с нашите стари камерки си мислим ,че имаме дслр в джоба.
Да снимат добре лумиите,да имат детаил,да наистина са читави,но не са най -добрите,лидер и т.н,просто телефони с добри камери нищо общо с флагманите на другите 2 ос . Та дори андроиди по 500лв снимат по-добре или поне толкова добре като 930,а ние тук си приказваме за камера в лумия!
Трифоне,вземи си асус зенфон 2 ,влиза в бюджета ти или зенфон лазер и си ти,хем камера ще имаш хем софтуер който е актуален в 2017г
Дай сега като е празник да сведем глави и Каменчо да ни ошляпа .
Доказвай Камене линкове материали клипове ...нет-а е пълен форумите са пълни с инфо снимки обработени,сурови също ...търси и доказвай ...давай съпоставки ?! Лично за мен си пълен аматьор...и с глупостта си се опитваш да се напъваш и ставаш само за смях и обект на подигравки ...честно на моменти те съжалявам !!!
Не мисля че за такъв бюджет може да се намери различен телефон от Лумия който да прави близки по качество снимки !!!
https://www.instagram.com/nothingbutanokia/
Ето тук автора на темата може да разгледа снимки от различни Лумийй ...където и на слабите камери имат хванати отлични кадри !!!
П.с -''Камене ...гледай и ти '' !!!
1 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 14 апр 2017, 21:09

Дай сега като е празник да сведем глави и Каменчо да ни ошляпа .
Доказвай Камене линкове материали клипове ...нет-а е пълен форумите са пълни с инфо снимки обработени,сурови също ...търси и доказвай ...давай съпоставки ?! Лично за мен си пълен аматьор...и с глупостта си се опитваш да се напъваш и ставаш само за смях и обект на подигравки ...честно на моменти те съжалявам !!!
Не мисля че за такъв бюджет може да се намери различен телефон от Лумия който да прави близки по качество снимки !!!
https://www.instagram.com/nothingbutanokia/
Ето тук автора на темата може да разгледа снимки от различни Лумийй ...където и на слабите камери имат хванати отлични кадри !!!
П.с -''Камене ...гледай и ти '' !!!
Съжалявам теб. Тази страница съм я виждал,както съм гледал и страници със снимки на други телефони.
Пак казвам,лумиите снимат задоволително като за телефони модел 2015,а 1020 снима най-добре от лумиите. Всички камери ревюта казват ,че нокиа 808 снима по-добре от 1020,а 950 и 950хл са под 1020 .
Относно бюджета,може да се намери разбира се такъв андроид телефон. Хуавей п9 лайт снима чудесно и лично аз съм правил страхотни нощни снимки с него. Лг г4 снима по-добре от всички лумии,дори 1020 и е в този ценови диапазон, Лг то има страхотни ръчни настройки ,много повече от на прехвалените лумии. Такива снимки каквито прави лг г4,с никоя лумия не съм виждал.
Доказателства много,чети и гледай ревюта.
Това е моето мнение и то от личен опит и с двата и статив нощем. 30сек срещу 4 сек скорост и т.н.
Аз препоръчвам нокия 808 за 150лв за снимки и видео и за останалите пари някой Хуавей п9 лайт или п8 лайт.
Последна промяна от KamenSidi на 14 апр 2017, 21:16, променено общо 1 път.
0 x

Потребителски аватар

Didoka
Регистриран: 30 апр 2016, 17:28
Моят WP е: Lumia 950XL
x 202

Мнениеот Didoka » 14 апр 2017, 21:15

G4 снима по-добре от всички лумии, ай сиктир от бе! С разни стативи, обработки и т.н.?
Свали си очилата Камене, много почна да се излагаш.
2 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 14 апр 2017, 21:17

G4 снима по-добре от всички лумии, ай сиктир от бе! С разни стативи, обработки и т.н.?
Слагаш 1020 на статив и Г4 на статив нощем и гледаш резултата на ръчни настройки. То това не е измислено от мен,просто е изпробвано и от мен и резултата е в полза на лг.
Не гледай само пикселите, отвори един сайт за сравнения ако ще е камери.
И единствено телефоните на Гугъл получават ъпдейти. С тези останалите марки спокойно можеш да забравиш за ъпдейти .

но ако идеята ти е камера, Lumia 950 все още е ненадмината, не виждам за какво ти е да се мъчиш с тея андроиди.
Защо ли? Да си видял андроид от 2012г със спряна поддръжка на програми? Аз такъв не съм виждал и смело мога да твърдя,че на всичко що е андроид 4.1.2 си вървят абсолютно всички социални мрежи ,както и все още са смартфони с които можеш да си свършиш работа. Да си видял уиндоус фон от 2012 на който да му вървят всички програми и социални мрежи добре? А случайно да си видял да имат поддръжка? Андроида ми с 4.4.4 си се поддържа и нищо спряно няма.
В едно устройство не само камерата е важна,а колко време ще е актуаллно,колко време ще вървят без проблеми всички необходими за смартфон програми,ще върши ли работа и забавления. Уиндоус фон не носи нищо на по-стари устройства,една тухла четворка с готина камера и някъв фейсбук що годе,бавен и бъгав и месинджър същата боза,да не говорим за вайбър на андроид как е и тук.
Ето затова взимай андроид и бъди спокоен. гледай само да поддържа скорост на затвора и другите ръчни настройки и си ти-не те кефи вграденото приложение,нищо има 100 други,даже 1000,не те кефи ,че някое е платено-нищо,включваш неизвестни източници,пускаш в гугъл това което търсиш,теглиш го фрее за теб ,инсталираш ,като го провериш за вируси и си ти и т.н.
Последна промяна от KamenSidi на 15 апр 2017, 00:18, променено общо 1 път.
0 x

Потребителски аватар

Trentatre
Регистриран: 24 юни 2014, 21:05
Моят WP е: Lumia 1020/lumia 950
x 131

Мнениеот Trentatre » 15 апр 2017, 00:37

Слагаш 1020 на статив и Г4 на статив нощем и гледаш резултата на ръчни настройки. То това не е измислено от мен,просто е изпробвано и от мен и резултата е в полза на лг.
Не гледай само пикселите, отвори един сайт за сравнения ако ще е камери.
И единствено телефоните на Гугъл получават ъпдейти. С тези останалите марки спокойно можеш да забравиш за ъпдейти .

но ако идеята ти е камера, Lumia 950 все още е ненадмината, не виждам за какво ти е да се мъчиш с тея андроиди.
Защо ли? Да си видял андроид от 2012г със спряна поддръжка на програми? Аз такъв не съм виждал и смело мога да твърдя,че на всичко що е андроид 4.1.2 си вървят абсолютно всички социални мрежи ,както и все още са смартфони с които можеш да си свършиш работа. Да си видял уиндоус фон от 2012 на който да му вървят всички програми и социални мрежи добре? А случайно да си видял да имат поддръжка? Андроида ми с 4.4.4 си се поддържа и нищо спряно няма.
В едно устройство не само камерата е важна,а колко време ще е актуаллно,колко време ще вървят без проблеми всички необходими за смартфон програми,ще върши ли работа и забавления. Уиндоус фон не носи нищо на по-стари устройства,една тухла четворка с готина камера и някъв фейсбук що годе,бавен и бъгав и месинджър същата боза,да не говорим за вайбър на андроид как е и тук.
Ето затова взимай андроид и бъди спокоен. гледай само да поддържа скорост на затвора и другите ръчни настройки и си ти-не те кефи вграденото приложение,нищо има 100 други,даже 1000,не те кефи ,че някое е платено-нищо,включваш неизвестни източници,пускаш в гугъл това което търсиш,теглиш го фрее за теб ,инсталираш ,като го провериш за вируси и си ти и т.н.
Камене ти си мазохист !!! От всички камери опря сега и до 808 ...такива резки смени в постовете ти доказват че бъкел не разбираш !!! Сто човека ти казахме говори с факти подкрепени със статиийй сравнения, клипове ...и т.н... но ти не можеш !!! Пиши впечатленията си от андроида в андроид форума ...тук не е мястото ...с това дразниш което явно е целта ти !!!
П.с -'' Леновото боядиса ли яйцата ...направи ли козунаците ...станаха ли уникални ...а ти направи ли им фотосесия за изложба ''?!
П.с2-'' Не ми отговаряй това беше риторичен въпрос'' !!!
0 x

Върни се в “Какво да избера - сравнение на телефони”