Контакти при 535

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
WP версия: 8
x 14
Контакти:

Re: Контакти при 535

Мнениеот Stefan Caromov » 22 мар 2015, 21:40

Хората очакват чудо, а като получат нещо обикновенно и съвременно, не си дават сметка, че това е иновация в даден аспект. Да, мен също ме дразнят много неща , но съм се примирил, като си давам сметка какво предлага, за сметка на какво. Още повече , че това е затворен пазар и е логично да "не се хвърляш през просото" , когато го купуваш. Смята се, че си се запознал, поне на основни ниво с платформата, че си разбрал плюсовете и минусите и, че си се примирил с едно, зс сметка на друго.
Резюмирам пак - уиндоус телефон за 100 лева, върши работата със скоростта и качеството на андроид за 600. Това за мен е достатъчен фактор да избера екосистемата на уиндоус. Пък, че няма нещо си рано сутрин, мен не ме интересува.
В обобщение ще кажа.... А бе около мен бяха иос фенове, сега са андроид такива. Ми като им демонстрирам гланс, таб ту уейк, gestures функциите, които само симбиун и N9 имат, остават като убити. Това андроид не е и мечтал да направи.
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

aserrr
Модератор
Модератор
Регистриран: 21 авг 2014, 22:01
Моят WP е: 830
WP версия: 10
x 297

Мнениеот aserrr » 22 мар 2015, 21:56

Затова се надявам със Уиндоус 10 нещата да се променят към правилната посока и много хора да замълчат вече .
0 x
iPhone 7
Nokia Lumia 830

Потребителски аватар

user
Регистриран: 25 яну 2014, 13:45
Моят WP е: Lumia520
WP версия: 8.1
x 35

Мнениеот user » 22 мар 2015, 23:31

.
В обобщение ще кажа.... А бе около мен бяха иос фенове, сега са андроид такива. Ми като им демонстрирам гланс, таб ту уейк, gestures функциите, които само симбиун и N9 имат, остават като убити. Това андроид не е и мечтал да направи.
Това не са функции на операционната система, но както и да е.
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 22 мар 2015, 23:43

iOS каквото и да си говорим е доста по-добре във всяко отношение от Андроида.
... Освен customization. Но това за доста хора е фактор от слабо значение. Аз също бих предпочел WP да се състезава с iOS, а не с Андроид.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

Автор на темата
uphero
Регистриран: 13 мар 2015, 10:24
Моят WP е: 535

Контакти при 535

Мнениеот uphero » 24 мар 2015, 21:35

За съжаление поне още 2/3 седмици трябва да ползвам тази грешка,
Може и да работи гладко но е много назад от към юзър френдли ОС.
Аз поне не съм открил начин да спра достъпа до интернет на дадено приложение. Нещо което при андроид става за 5 секунди.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
uphero

Мнениеот uphero » 24 мар 2015, 22:02

Влизаш в Battery Saver и махаш Allow the app to run in background. Това само ще ти спре фоновите процеси на програмата и няма да ползва нет. Но е някакво частично решение.

Като видях как си настроен към самият телефон и устройство...явно не е твоята ОС. Иначе за user friendly въобще не съм съгласен, но...все има мнение. Да те попитам от чисто любопитство? Ползвал ли ис Айфон( iOS) и ако да какво ти е мнението за тази ОС?
----------
Гласувайте за добавянето на swype и predictive text на БГ:
https://windowsphone.uservoice.com/foru ... ian-langua" onclick="window.open(this.href);return false;
Нямал съм си работа с Иос ли квото е там.
Няма как да си настроен добре към един компромис.
Сега рових пак и не намерих начин да спра достъпа до интернет да определено приложение.
Е това е баси куцата работа. После аз съм бил предубеден.
0 x

Потребителски аватар

[R]evolution
Регистриран: 10 юли 2014, 22:12
Моят WP е: Nokia Lumia 925
Контакти:

Мнениеот [R]evolution » 24 мар 2015, 22:09

Обикновено приложенията в настройките си имат настройка дали да се обновяват само през Wi-Fi или и с мобилни данни.
А и не смятам, че това е сериозна причина една ОС да е по-зле от друга.
0 x
My thoughts are stars I cannot fathom into constellations.

Потребителски аватар

Автор на темата
uphero

Мнениеот uphero » 24 мар 2015, 22:19

Трябвало е да пипнеш iPhone да видиш какво е истинско недоразумение. До преди 1 година бешв толкова ограничена...че няма на къде.

Иначе ако наистина търсиш онази свобода както е при Андроида, но като компромис ще приемеш лага и бъгавите приложения най-добре взимай пак Андроид. Аз откакто пипнах Windows phone, не искам да се връщам на Андроид. Не ми пука, че Андроид има всякакви глупости за къстамизиране. Смяната на цвета, wallpaper-а и мелодията са ми достатъчни. Нито искма да имам приложение, което да ми праща определени СМС в еди колко си часа или да ми пише по стената разни статуси еди къде си. И от къстъм ромове ми беше дошло до гуша. Така и не разбрах какво хората се кефят на тази ОС. .
----------
Гласувайте за добавянето на swype и predictive text на БГ:
https://windowsphone.uservoice.com/foru ... ian-langua" onclick="window.open(this.href);return false;
Защо решихте, че проблема е в обновяването?!?
Лаг и бъгави пшриложения>? А това Възобновяване по 10 секунди? Или това не е бъг или лаг??
Ай по сериозно.
Питам как да спра достъпа на приложение до интернет?
Ако няма как това е повече от смешно.
0 x

Потребителски аватар

[R]evolution
Регистриран: 10 юли 2014, 22:12
Моят WP е: Nokia Lumia 925
Контакти:

Мнениеот [R]evolution » 24 мар 2015, 22:34

По-добре приложението да се възобновява 5 секунди, отколкото да ми крашне 5 пъти.

Андроид може това, Андроид може онова, Андроид може да прави банички, не ви ли омръзна вече? Всичко го направихте сравнение. Щом ОС-а ми не може в определен час да пусне песен на Джъстин Бийбър, значи тя не струва. Всеки път се стига до това сравнение..

А не е ли повече от смешно това ОС-а да се нуждае от 16 ядра и 32 РАМ, за да работи добре колкото една Lumia 730 например? Или пък да се нуждае от един софт ресет дневно? Да ти забие докато трябва да звъннеш на някого? Да ти крашне Месинджъра, когато трябва да напишеш важно съобщение? Или това не са недостатъци? Защо никога не ги казвате тези неща когато казвате, че Андроида ви може да поръча пица без да докосвате телефона?
0 x
My thoughts are stars I cannot fathom into constellations.

Потребителски аватар

Автор на темата
uphero

Мнениеот uphero » 24 мар 2015, 22:37

По-добре приложението да се възобновява 5 секунди, отколкото да ми крашне 5 пъти.

Андроид може това, Андроид може онова, Андроид може да прави банички, не ви ли омръзна вече? Всичко го направихте сравнение. Щом ОС-а ми не може в определен час да пусне песен на Джъстин Бийбър, значи тя не струва. Всеки път се стига до това сравнение..

А не е ли повече от смешно това ОС-а да се нуждае от 16 ядра и 32 РАМ, за да работи добре колкото една Lumia 730 например? Или пък да се нуждае от един софт ресет дневно? Да ти забие докато трябва да звъннеш на някого? Да ти крашне Месинджъра, когато трябва да напишеш важно съобщение? Или това не са недостатъци? Защо никога не ги казвате тези неща когато казвате, че Андроида ви може да поръча пица без да докосвате телефона?
Не увъртай, зададох точен и ясен въпрос!

Аз съм няма нито един от тези проблеми с андроид?!?
0 x

Върни се в “Други”