Проблем при зареждане на Lumia 535

Потребителски аватар

Автор на темата
sisozhekov
Регистриран: 25 юли 2014, 21:37
Моят WP е: Lumia 535
WP версия: 10

Re: Проблем при зареждане на Lumia 535

Мнениеот sisozhekov » 15 ное 2015, 17:58

Проблема за мен си е хардуерен. Направо си за сервиз.
Интересното е,че сега сложих зарядно от таблет LG G Pad 8 и телефона зарежда без проблем!
0 x
Microsoft Lumia 535 Running Windows 10 Insider Preview
:1F61C-Kidding:

Потребителски аватар

MusicMAN
Регистриран: 28 фев 2015, 21:42
Моят WP е: Microsoft Lumia 535
WP версия: 8.1

Мнениеот MusicMAN » 15 ное 2015, 18:34

Моят телефон вече не може да се зарежда с неговото зарядно. Предполагам, че проблема е с буксата на телефона - хардуерен. Тествах телефона с лабораторен захранващ блок. На едно положение на буксата зарежда със 120мА , на друго със 450мА, на трето показва само, че зарежда и процентите си стоят същите. Същото е и след цяла нощ на оригиналното зарядно. Пробвах друго зарядно от Алкател 500мА и пак същата работа прави. Сега го зареждам само със зарядно от Таблет Асус със 1.2А и се зарежда нормално. Подозирам, че буксата за зареждане прави проблеми, но не ми се стои без телефон 3 седмици.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
sisozhekov

Мнениеот sisozhekov » 15 ное 2015, 18:37

Моят телефон вече не може да се зарежда с неговото зарядно. Предполагам, че проблема е с буксата на телефона - хардуерен. Тествах телефона с лабораторен захранващ блок. На едно положение на буксата зарежда със 120мА , на друго със 450мА, на трето показва само, че зарежда и процентите си стоят същите. Същото е и след цяла нощ на оригиналното зарядно. Пробвах друго зарядно от Алкател 500мА и пак същата работа прави. Сега го зареждам само със зарядно от Таблет Асус със 1.2А и се зарежда нормално. Подозирам, че буксата за зареждане прави проблеми, но не ми се стои без телефон 3 седмици.
И аз поради тази причина мисля да ползвам това зарядно от таблета на LG Pad-a
0 x

Потребителски аватар

MusicMAN
Регистриран: 28 фев 2015, 21:42
Моят WP е: Microsoft Lumia 535
WP версия: 8.1

Мнениеот MusicMAN » 15 ное 2015, 18:51

Това е пак е временно решение. Предполагам, че буксата ще се развали още и ще спре да контактува и със зарядното на таблета. Обмислям варианта да си купя USB конектора и да си го сменя сам (имам сервизно оборудване) или да го пратя на гаранционен сервиз (за втори път, първия път беше тъч панела). В интернет намерих доста хора се оплакват от този проблем Предполагам са вградили евтин китайски USB конектор, който не е много издръжлив.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
sisozhekov

Мнениеот sisozhekov » 15 ное 2015, 18:53

Това е пак е временно решение. Предполагам, че буксата ще се развали още и ще спре да контактува и със зарядното на таблета. Обмислям варианта да си купя USB конектора и да си го сменя сам (имам сервизно оборудване) или да го пратя на гаранционен сервиз (за втори път, първия път беше тъч панела). В интернет намерих доста хора се оплакват от този проблем Предполагам са вградили евтин китайски USB конектор, който не е много издръжлив.
Аз имам друга лумия 535, която не и работи екрана мога да ползвам нейния конектор, но не искам да си преебавам гаранцията, защото е до 2017 та март..
0 x

Върни се в “Други”