Windows 10 Creators Update RS2

Потребителски аватар

ssstttsss
Регистриран: 22 юни 2014, 16:21
Моят WP е: 820, 950, 950XL
WP версия: 8.1
x 54

Re: Windows 10 Creators Update RS2

Мнениеот ssstttsss » 27 апр 2017, 16:42

TV GO зацепва с повече настояване. Като изключи веднага пак го пускай. След 10-20 пъти като го насилваш ще зацепи и ще работи.
1 x
Луд фен на Лудогорец и WAZE

Потребителски аватар

Автор на темата
vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
WP версия: 10
x 483

Мнениеот vavilon » 27 апр 2017, 17:20

TV GO зацепва с повече настояване. Като изключи веднага пак го пускай. След 10-20 пъти като го насилваш ще зацепи и ще работи.
Кажи честно? :1F60C-Sweating: Пробвал съм около 10-на пъти, малко ми е оставало... :1F608-Devil:
Перфектно работи на телефона. Сега пак трябва да ъпдейтвам ПС-то.
Много ти благодаря, че тъкмо свикнах на RS2-та и с това връщане ми се уби кефа. :tongueout:
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

ssstttsss
Регистриран: 22 юни 2014, 16:21
Моят WP е: 820, 950, 950XL
WP версия: 8.1
x 54

Мнениеот ssstttsss » 27 апр 2017, 20:05

Кажи честно? :1F60C-Sweating: Пробвал съм около 10-на пъти, малко ми е оставало... :1F608-Devil:
Много ти благодаря, че тъкмо свикнах на RS2-та и с това връщане ми се уби кефа. :tongueout:
Не се бъзикам, така гледах шампионска лига след като жена ми ме изгони да си гледа сериалите. А и не само тогава. С малко настояване зацепва и спира да забива. Номера е веднага като спре да му даваш отново плей. Пробвал съм и на тел и на PC.
1 x
Луд фен на Лудогорец и WAZE

Потребителски аватар

Автор на темата
vavilon
x 483

Мнениеот vavilon » 27 апр 2017, 22:12

Не се бъзикам, така гледах шампионска лига след като жена ми ме изгони да си гледа сериалите. А и не само тогава. С малко настояване зацепва и спира да забива. Номера е веднага като спре да му даваш отново плей. Пробвал съм и на тел и на PC.
Пробвах вече и на двете устройства. ПС-то го ъпдейтнах отново. На ПС-то върви известно време и замръзва. Но за сега е по-добре от нищо. На телефона е същото положението. В момента се боря с Виваком да си го оправят. Ако не имаш възможност им пиши оплакване в сайта им. Да се стреснат малко. Това се отнася и за други колеги с това приложение.
0 x
435 ex

Потребителски аватар

Didoka
Регистриран: 30 апр 2016, 17:28
Моят WP е: Lumia 950XL
x 197

Мнениеот Didoka » 28 апр 2017, 07:40

На телефона къде върви, къде не. Наистина трябва да го ръчкаш. Обаче ми прави впечатление, задал съм качеството на видеото на Ауто - тръгва да възпроизвежда без да забива, като качеството е гадничко с пиксели, в момента в който автоматично превключи на високо качество и картината се избистри и спира. Уж 4G ... Ама и на високо качество подкарва с ръчкане, но си е изнервящо. Някакви отзиви от други ОС?
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
vavilon
x 483

Мнениеот vavilon » 28 апр 2017, 08:23

На телефона къде върви, къде не. Наистина трябва да го ръчкаш. Обаче ми прави впечатление, задал съм качеството на видеото на Ауто - тръгва да възпроизвежда без да забива, като качеството е гадничко с пиксели, в момента в който автоматично превключи на високо качество и картината се избистри и спира. Уж 4G ... Ама и на високо качество подкарва с ръчкане, но си е изнервящо. Някакви отзиви от други ОС?
На другите ОС си върви без проблем. То и на нашите с RS1 си вървеше чудесно, но още от Инсайдър на телефона с RS2 го забелязах този проблем. Писал съм в самото приложение, писал съм и на МС в обратна връзка. Пишете им на Виваком в "Обратна връзка и съдействие" - https://www.vivaonline.bg/your-interaction-box. Отзивчиви са и отговарят веднага.
Колкото повече се излага проблема, толкова по-добре и ще ни обърнат внимание.
Както забеляза един колега в комуникацията ми с тях, не съм сигурен дали разбират от кодовите имена на Redstone update 1 и Redstone update 2. Така, че описването на проблема, може би трябва да е с "годишен ъпдейт 2016" и "годишен ъпдейт 2017".
Предполагам, че самите разработчици на приложението биха разбрали, но на този етап на комуникация, не знам дали стига нещо до тях. :)
Понеже съм с чужд акаунт, за да мога да гледам повече канали и малко ситуацията не е в моя полза. Та ги послъгвам малко, че е за познати цялата тази трагедия. :1F60C-Sweating: Общо взето трябва да ги погъделичкаме за приложението от рода, че до момента е работело чудесно, но след годишният ъпдейт windows 10 2017, нещата са се омазали.
Цялата комуникация до момента с тях:

25.04.2017, 11:25
"Здравейте, става въпрос за приложението TV GO. С новите годишни ъпдейти, на телефони и компютри с Windows 10- Redstone 2, приложението спря да работи. Насича и забива телевизията, както и самото приложение. Това се проявява, както на настолни компютри така и на телефони с операционна система Windows 10- Redstone 2. Писах обратна връзка в магазина ни на Windows в самото приложение и обратна връзка към Microsoft, но до сега отговор не съм получил.
Искам да изкажа почитанията си към Вас за това приложение, което е изключително и дано се намери решение на проблема!
Благодаря предварително и хубав ден!"

25.04.2017, 17:23
"Благодарим за добрите думи и проявения интерес. Уверяваме Ви, че компанията работи в посока подобряване качеството на услугата. Във връзка с Вашето запитване, искаме да Ви уведомим, че към момента приложението VIVACOM TVGO, може да бъде използвано за всички устройства с операционни системи: Android с версия 4.2 и по-висока, iOS с версия 7.х и по-висока. Windows 10 и компютри с Windows 10.

Пакет TV GO 4Free може да се използва само през мобилната мрежата на VIVACOM. Достъп до съдържанието през Wi-Fi или мобилна мрежа на друг оператор не е възможен.

Имайте предвид, че качеството зависи от скоростта на мобилния интернет. В портала data.vivacom.bg , може да проверявате оставащите си МВ на висока скорост.

Платеният вариант е TV GO Start. Достъпът до приложението, може да се достъпва както през мрежата на VIVACOM, така и през алтернативни интернет доставчици. Не е задължително трафикът да се осъществява през 3G мрежата на VIVACOM.

Благодарим Ви, че използвате VIVAONLINE!

С Уважение,
Д. Николаев "

27.04.2017, 15:45
"Благодаря за бързият отговор, но не е задоволителен. Не става въпрос за моя акаунт а за двама приятели, който нямат възможност да ви пишат! Въпросните лица имат достъп до VIVACOM TVGO, понеже плана им го позволява. Както ви обясних в предишното ми писмо. До сега приложението си работеше без проблеми. Windows 10 Mobile и Windows 10- с ъпдейт Redstone 1. От както се ъпдейтнаха устройствата с операциона система Windows 10 Mobile и Windows 10 PC- с ъпдейт Redstone 2, приложението спря да работи. Отваря се, плейва се ТВ канала и до там, забива и крашва накрая.
Моля да проверите приложението, как се държи при новите годишни ъпдейти на Windows 10 , както при mobile така и при PC.
Благодаря предварително!"
0 x
435 ex

Потребителски аватар

cerasimi
Регистриран: 03 апр 2016, 11:18
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
x 71

Мнениеот cerasimi » 04 фев 2018, 15:38

Скоро прочетох, че щели да сменят името на билда. Четох и за новия офис 2019, който ще излезе по-късно тази година и там бяха посочени дати за поддръжка на различни версии Уиндоус 10. А самият край за Уиндоус 10 как беше- нещо ми се върти в главата, че той щеше да бъде последния като номерация, но съм забравил точно как беше. Някой ако се сеща, да каже.
https://www.onmsft.com/news/office-2019 ... -announces
0 x

Потребителски аватар

enkov
Регистриран: 30 юли 2013, 12:48
Моят WP е: Xiaomi Mi4 LTE
x 145

Мнениеот enkov » 01 май 2018, 13:21

Как е при вас RS4?
При мен се качи без проблеми, макар в началото да каза 0xC0000005, след Retry си се справи докрай. Муден и бавен ъпдейт. Нулира ми някои настройки, върнах си ги. И вече забравих, нищо генерално ново няма, освен леки красотийки. Е, "под капака" има доста промени.

(да не отварям нова тема)
0 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 283

Мнениеот canyin » 02 май 2018, 06:46

Нулира да. На звуковата карта настройките при мен винаги новия вин.
На лаптопа таучпада нулира и си ги слагам наново. Иначе бавен след рестарта 15 мин на ССД хард, на нормален 40 мин.
По симпатичен е да с тези промени :)
1 x

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
x 1126
Контакти:

Мнениеот wpa » 02 май 2018, 08:15

Аз петък ще ъпдейтвам, че много работа тея дни....
Как е положението след ъпдейта при вас?
0 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android :1F624-Laughing:

Върни се в “Windows 10”