Избор на телефон?

Потребителски аватар

Автор на темата
hristina.gineva
Регистриран: 07 май 2017, 10:09

Избор на телефон?

Мнениеот hristina.gineva » 07 май 2017, 10:14

Здравейте. Не знам дали темата е за тук, ако не е- преместете я. Търся си телефон с Windows с бюджет 250-260 лв. Обмислям варианта за lumia 650. Какво мислите за него? Някой използвал ли го е? Бихте ли ми препоръчали нещо подобно?

Изпратено от моят LG-D331 с помощта на Tapatalk
Последна промяна от hristina.gineva на 07 май 2017, 10:14, променено общо 1 път.
0 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
WP версия: 10
x 283

Re: Избор на телефон?

Мнениеот canyin » 07 май 2017, 11:13

Вчера гледах в Олекса обява от 3-ти този месец 950 за 330 лева.
Чудесен телефон е, малко над посочените от теб пари е но няма да съжаляваш!
0 x

Потребителски аватар

hglr123
Регистриран: 31 авг 2015, 10:22
Моят WP е: 950XL/DS
x 516

Мнениеот hglr123 » 07 май 2017, 12:46

и аз бих те посъветвал ако искаш уиндоус тел, да си вземеш 950 от олкс. Има в отлично състояние. и е много по-добре от 650. Но този съвет е само и изрично ако искаш да си вземеш телефон с тази "умряла" ос. но трябва да имаш предвид и това, че тези телефони им изтича ОЕМ живота.

Аз си купих 2-ве 950-ки за по 300лв, и нито един от тях няма проблеми. Все пак трябва да се внимава.
2 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 283

Мнениеот canyin » 07 май 2017, 20:35

Ми да към 2019 трябва да се замислиш за друг телефон с Уиндоус :) Не съм хвърлял боб и не съм чел до края на Камен коментарите но мисля че ще ползвам 950 поне до края на 2018 и ако пуснат сърфейс фонето ще е скъпо на първо време. Аз съм дал за мойта 500 лева с Можо готино гръбче, та та и да ми се счупи пак 950-ка ще си купя и така до 2019 мисля да ... :)))
От година и половина съм с вини'фоне и нямаш идея колко ми е спокойно и релаксиращо , може да е "умираща ОС" но аз искам да Умра с усмивка и доволен от.......
Та тук не е място да плюем това което не харесваме а да помогнем на хората да се откачат от общо приетото масово заблуждение натяквано ни от медии и от
1 x

Потребителски аватар

don_balon73
Регистриран: 09 юли 2014, 14:52
Моят WP е: Microsoft Lumia 550
x 5

Мнениеот don_balon73 » 07 май 2017, 20:40

Аз съм от около месец с Лумия 550 с уиндоус 10, взех я от Виваком без договор за 180 лв. с Виваком клубната карта на жена ми, иначе е 210 лв. без карта. Доволен съм, работи прилично и има всичко, което ми трябва. Единствено ме дразни, че няма двойното почукване за отваряне на телефона, но вече почти свикнах. Тая надежда при някой бъдещ ъпдейт да го добавят.
1 x

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 567
Контакти:

Мнениеот Gerg » 07 май 2017, 21:34

С две ръце съм за 950. Ползвам го от почти половин година и нямам ядове. Ще си го ползвам поне още година с кеф независимо какво ми плямпат някои Android фенове. :)
1 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 07 май 2017, 23:05

С две ръце съм за 950. Ползвам го от почти половин година и нямам ядове. Ще си го ползвам поне още година с кеф независимо какво ми плямпат някои Android фенове. :)
С кеф и прегарящ дисплей. Чудя се как ме изкарвате андроид фен,като аз не съм фен на никоя ос и мога да се кефя на всяка! Най-дълго съм бил с уиндоус фон в живота си.Относно избора на телефон,не взимай нищо с тази ос,защото тя не се развива,няма подобрения ,няма новости,а дори Вайбър спря поддръжка. Има куп модерни телефони с Андроид или Айфони за добра цена,преориентирай се. Уиндоус фоните имат много проблеми и някои са отвратителни за ползване. Телефоните с 1гб рам са мега бавни,а тези с 3гб стават,но и те имат много проблеми виж темата за официални ъпдейти и много други . Не давай пари на вяръра! Тук никой няма да бъде честен с теб,аз съм защото минах по този път и се отървах. Дори телефон за 250лв с андроид втора ръка или за 350 нов е в пъти по производителен от всяка лумия на пазара. Камерите също са остарели,и дори на хуавей п9 лайт камерата е по-способна от на 950 лумия.
Ти плащаш ,ти решаваш. Ако искаш проблемна ос и стар телефон,давай купи,ако искаш работещи приложения и читав апарат,андроид от добра марка или айфон 5ес втора ръка е твоето!
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

Trentatre
Регистриран: 24 юни 2014, 21:05
Моят WP е: Lumia 1020/lumia 950
x 131

Мнениеот Trentatre » 08 май 2017, 00:07

С кеф и прегарящ дисплей. Чудя се как ме изкарвате андроид фен,като аз не съм фен на никоя ос и мога да се кефя на всяка! Най-дълго съм бил с уиндоус фон в живота си.Относно избора на телефон,не взимай нищо с тази ос,защото тя не се развива,няма подобрения ,няма новости,а дори Вайбър спря поддръжка. Има куп модерни телефони с Андроид или Айфони за добра цена,преориентирай се. Уиндоус фоните имат много проблеми и някои са отвратителни за ползване. Телефоните с 1гб рам са мега бавни,а тези с 3гб стават,но и те имат много проблеми виж темата за официални ъпдейти и много други . Не давай пари на вяръра! Тук никой няма да бъде честен с теб,аз съм защото минах по този път и се отървах. Дори телефон за 250лв с андроид втора ръка или за 350 нов е в пъти по производителен от всяка лумия на пазара. Камерите също са остарели,и дори на хуавей п9 лайт камерата е по-способна от на 950 лумия.
Ти плащаш ,ти решаваш. Ако искаш проблемна ос и стар телефон,давай купи,ако искаш работещи приложения и читав апарат,андроид от добра марка или айфон 5ес втора ръка е твоето!
Камене ...ти си пълен дебил ...има ли тема в която да не се изтропаш с пълното си невежество относно смартфоните/камерфоните ?! Каменчо ти не си само за БАН във форума направо си за БАН в цялата интернет мрежа ...ще си спестиш доста мъки.....на себе си и на останалите объркали са да прочетат някаква твоя безпардонна глупост ...като тази която си написал !!!

Към авторката на темата ...ако иска истински не детски, бързо работещ и правещ качествени снимки апарат 950 е чудесния избор !!!

Вярно няма приложенията който Каменчо ползва в андроида и го възхвалява заради това като тези :
https://play.google.com/store/apps/deta ... roid&hl=bg
https://play.google.com/store/apps/deta ... pp.android
950-ката е Телефон с операционна система за сериозни хора ...не за анимационни геройй !!!
3 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 08 май 2017, 00:29

Камене ...ти си пълен дебил ...има ли тема в която да не се изтропаш с пълното си невежество относно смартфоните/камерфоните ?! Каменчо ти не си само за БАН във форума направо си за БАН в цялата интернет мрежа ...ще си спестиш доста мъки.....на себе си и на останалите объркали са да прочетат някаква твоя безпардонна глупост ...като тази която си написал !!!

Към авторката на темата ...ако иска истински не детски, бързо работещ и правещ качествени снимки апарат 950 е чудесния избор !!!

Вярно няма приложенията който Каменчо ползва в андроида и го възхвалява заради това като тези :
https://play.google.com/store/apps/deta ... roid&hl=bg
https://play.google.com/store/apps/deta ... pp.android
950-ката е Телефон с операционна система за сериозни хора ...не за анимационни геройй !!!
От истината винаги боли нали! Аз не използвам такива приложения,а такива:
https://www.google.bg/url?sa=t&source=w ... TlVc65yF6Q
https://www.google.bg/url?sa=t&source=w ... cyhScbgM8w
Ползвам и всички приложения на Майкрософт,които са ми необходими, за андроид,които са в пъти по-функционални от тези същите в уиндоус фон:
https://play.google.com/store/search?q=Microsoft&c=apps
И много други,които са ми необходими,но уиндоуса е окипазен по рождение и няма елементарни функционалности ,камоли такива програми ,като с едната си изкарвам хляба,затова съм дал 17 и 99лв за нея,а с другата слушам музика и съм дал 3.99лв за нея и звука е толкова добър през програмата,че няма общо с дървения уиндоус фон звук на слушалки.
Какъв е смисъла от телефон с уиндоус ,след като всичките програми на Майкрософт,работят в пъти по-добре и ги има до една в андроид и айос?
Задай си този въпрос и виж линка по-горе. А после погледни и сравни андроид среден клас с лумия 950 и ще усетиш разликата: лумията е пластмасова кошница с 32битова ос,стар модел,не актуален. А сега погледни Huawei p8 lite ,Huawei p9 lite,samsung A5 2015,2016,2017г,разликата във вида,материалите,изработката,бързината,дори камерата е в полза на тези устройства. В твоя ценови диапазон спокойно влиза Huawei p8 lite,samsung A5 2015,huawei p9 lite,huawei p8 ,като p8 не е лайт и втора ръка е около 300лв,а е метален,красив,мощен и снима убийствено добре и денем и нощем. Самсунг а5 2015 или 16 е алуминиев ,готин,снимат и двата модела супер и изглеждат уау. Помисли кое ти трябва на теб!
Trentatre,лесно е да се заядеш,но е трудно да ме обориш и то обориш с реални факти ,които доказват ,че не съм прав! Докажи на момичето колко лъжа и как уиндоус фон не е такъв какъвто го описвам! Аз още ползвам вайбър с поддръжка,месинджър за разговори и видеоразговори,ползвам скайп,много по-пълноценен от уиндоуския,фейсбук лайф,гугъл фото с неограничено до живот облачно пространство за снимки и клипове безплатно(покажи уиндоус фон алтернатива) ползвам също програма на гугъл за дигитално качване и сканиране на стари снимки,ползвам меил клиент в пъти по-добър от уиндоуския ,а е майкрософтския оутлук клиент за андроид и т.н.
Така,че,ако искаш бъгня,без приложения в нормален вид,без развитие и такива съфорумници като горния с ниско iq(не всички са такива и слава богу). То ти си даваш парите ти страдаш!
Според човека с ниското iq над мен ,само 0,1 процент от хората в света са умни,а всички ползващи андроид,които между другото са милиони,са тъпаци и ахмаци!
Само като видиш такъв индивид и колко му е сивото вещество,сама можеш да си направиш извода ,дали можеш да се довериш на такъв човек и съвета му!
Аз заставам зад думите си със снимка и името си ,а индивида над мен,форумния герой е анонимник!
Е ,на анонимен заядливец може ли да се вярва!
Послушай съвета ми ,не си купувай телефон с тази ос,защото ще береш ядове и няма да имаш пълноценен смартфон. Купи такава машина,само ако имаш основен с андроид или айос ,а този да ти е служебен.
И то купи евтин такъв,който после да е с теб докато се скапе,защото тези продаване нямат!
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

sava
Регистриран: 22 юни 2015, 17:12
Моят WP е: Lumia 950XL
x 21

Мнениеот sava » 08 май 2017, 02:54

Не знам кое снима убийствено добре, ама говориш глупости.

http://allaboutwindowsphone.com/feature ... d_Lumi.php

P9 Снима по кофти от 950 какво остава за lite вариантите на huawei или пък тези умрели самсунгчета. Защо трябва да ти вярваме за каквото и да е било ? Да не беше споменал камерите, за другото да кажем да ти се върже човек ако няма достъп до андроид. Но това с камерите лесно може да се провери и човек да го види с очите си. Хайде сега професоре у лево и спри да ръсиш мозък за всичко.
1 x

Върни се в “Microsoft Lumia”