Собствени мелодии за звънене(рингтонове)

Потребителски аватар

Автор на темата
keyem
Регистриран: 08 май 2017, 17:55

Собствени мелодии за звънене(рингтонове)

Мнениеот keyem » 08 май 2017, 18:04

Оказа се,че МП-3 не могат да се задават за звънене в този телефон !? Това е върховно "постижение" на Майкрософт ! Съжалявам,че купих този телефон !!! :1F612-Dull:
0 x

Потребителски аватар

mathur
Регистриран: 05 мар 2015, 15:29
Моят WP е: Nokia 930
WP версия: 10
x 54

Re: Собствени мелодии за звънене(рингтонове)

Мнениеот mathur » 08 май 2017, 18:11

Оказа се,че МП-3 не могат да се задават за звънене в този телефон !? Това е върховно "постижение" на Майкрософт ! Съжалявам,че купих този телефон !!! :1F612-Dull:
Няма такова нещо , нещо се бъркаш...Моите всички мелодии съм си ги направил аз.
0 x

Потребителски аватар

ivdenev
Регистриран: 08 авг 2016, 21:40
Моят WP е: Lumia 650
x 4

Мнениеот ivdenev » 08 май 2017, 18:26

Пробвай това: https://www.microsoft.com/en-us/store/p ... zdncrfhvdm
или някое от подобните приложения. Сканира ти музиката и ти си задаваш коя част от песента и с каква продължителност да звъни.
0 x

Потребителски аватар

galivar
Регистриран: 25 юни 2015, 19:55
Моят WP е: lumia 535 dual
x 7

Мнениеот galivar » 08 май 2017, 18:43

Колега за да стане номера трябва мелодията задължително да я прехвърлиш от компютър към телефона с кабел в папка ringtones.
0 x

Потребителски аватар

stasst
Регистриран: 12 авг 2013, 20:39
Моят WP е: lumia610,lumia950
x 10

Мнениеот stasst » 08 май 2017, 18:54

Ябълката е по същия начин маи.Там даже е по-сложно.
1 x

Потребителски аватар

cerasimi
Регистриран: 03 апр 2016, 11:18
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
x 71

Мнениеот cerasimi » 08 май 2017, 18:56

Естествено, че поддържа МП-3. Ето какво пише в упътването:
Добавяне на нови мелодии в телефонаСвържете телефона с компютъра чрез USB кабел и чрез диспечера на файлове на компютъра преместете желаната песен в папката с мелодии в телефона. Компютърът ви трябва да работи под Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 или Windows 10. Можете също да използвате OneDrive, за да прехвърлите файловете в телефона.
След като файлът е в папката с мелодии в телефона, песента се показва в списъка с мелодии в Звуци.
Можете да използвате една песен като мелодия на телефона, ако тя не е защитена с управление на правата за достъп (DRM) и е по-малка от 30 MB. Поддържаните формати са WMA, MP3 и M4R.Съвет: Искате да създадете своя собствена, уникална мелодия? Използвайте приложението Ringtone Maker, което ще ви помогне. Ако все още нямате приложението в телефона си, можете да го изтеглите от http://www.microsoft.com
1 x

Потребителски аватар

stingray
Регистриран: 22 дек 2015, 09:48
Моят WP е: Lumia 950
x 74

Мнениеот stingray » 08 май 2017, 20:02

Аз съжалявам хората, които говорят преди да мислят!
1 x
Bosch 738 /Sagem MC930 /Nokia 3310 /Nokia 6510 /Nokia 6600 /Nokia E61 /Nokia 9500 /Nokia E90 /Nokia E6 /HTC 7Pro /Nokia Lumia820 /Nokia Lumia1020 /Nokia Lumia930 /Microsoft Lumia950

Потребителски аватар

Автор на темата
keyem
Регистриран: 08 май 2017, 17:55

Мнениеот keyem » 10 май 2017, 11:05

Съзнателно се ограничавам да свалям приложения заради нахалните предложения и реклами и разчитам на това,което е заложено във фабричините настройки ! Използах точно този начин за който ми пишете: Свързах смарта(лумия 535) с компютъра и вкарах мп-3 в папка рингтонове! Но за съжеление при избора за звънене смарта не я пусна !? Трябваше да я ковнертирам във формат wma за да се получат нещата. Доста сложна процедура ! Сега разбрах защо хорат избягват уиндосовските смартове ! И други "умни" неща ме изенадаха ! Светодиода не може да работи като фенер,трябва да свалиш приложение за което задължително ти се лепват разни друи предложения да свалиш....!? Исках да използам опцията им:" Оцени ме ",която не работи !? Всички тия разоочарования исках да ги пратя на някакъв мейл на Мйкрософт,оказа се че нямат такъв за обратна връзка !? Публикуват някакви телефонни номера !
0 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 283

Мнениеот canyin » 10 май 2017, 11:43

Леле що просто не ползва рингтоне мейкара бяха ти дали по горе линк, той няма реклами... свали си с Еджа някоя песен и си изрежи кои 40 сек ти трябват... бах и сложнотията !
Аз лично за да се занимавам с Адобе Аудишана си поиграя после в уандрайва и от там в телефона и в ринг.Мейкара и така :) Не връзвам телефона с кабели в кой век живеем, само при ВДРТ се ползва кабел.
1 x

Потребителски аватар

trifon81
Регистриран: 27 яну 2014, 17:38
x 51

Мнениеот trifon81 » 10 май 2017, 15:05

Съзнателно се ограничавам да свалям приложения заради нахалните предложения и реклами и разчитам на това,което е заложено във фабричините настройки ! Използах точно този начин за който ми пишете: Свързах смарта(лумия 535) с компютъра и вкарах мп-3 в папка рингтонове! Но за съжеление при избора за звънене смарта не я пусна !? Трябваше да я ковнертирам във формат wma за да се получат нещата. Доста сложна процедура ! Сега разбрах защо хорат избягват уиндосовските смартове ! И други "умни" неща ме изенадаха ! Светодиода не може да работи като фенер,трябва да свалиш приложение за което задължително ти се лепват разни друи предложения да свалиш....!? Исках да използам опцията им:" Оцени ме ",която не работи !? Всички тия разоочарования исках да ги пратя на някакъв мейл на Мйкрософт,оказа се че нямат такъв за обратна връзка !? Публикуват някакви телефонни номера !
Tи май си бил на много ракии. Как така фенера не работи без външни апове, като не е така??? Веми си Нокиа с фенерче, по-лесно е за теб. :D :1F624-Laughing:
1 x

Върни се в “Lumia 535”