Неработещи приложения- моля за помощ

Потребителски аватар

enkov
Регистриран: 30 юли 2013, 12:48
Моят WP е: Xiaomi Mi4 LTE
WP версия: 10
x 146

Re: Неработещи приложения- моля за помощ

Мнениеот enkov » 18 май 2017, 16:50

Всичко се оправи с едно хубаво разчистване. Само да помоля за препоръка на добър антивирус за Уин 10.
Опиши все пак какво точно и как разчисти, за да знаят четящите темата.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
Marcus Robin
Регистриран: 10 май 2017, 22:30
Моят WP е: LUMIA 535
WP версия: 8
x 1

Мнениеот Marcus Robin » 18 май 2017, 18:21

Ами махнах приложения, които никога не съм ползвал, две бяха някакви месинджъри,три музикални клипа с германски военни маршове( panzerlied , erika), но може би решаващото беше, че съм правил една тъпотия: оставял съм много незатворени приложения, защото съм се връщал на стартов екран и така са си оставали отворени. И значи това се оказа много корава машинка, щото ако беше домашния комп, сигурно щеше яко да зацикли, а лумията само почна да грее.
Свалих всичко, което не ползвам, и нямам намерение да ползвам, разни приложения зя музика, рингтонове и тн. И доста ненужни снимки махнах, което не знам дали има значение.
0 x

Потребителски аватар

ssstttsss
Регистриран: 22 юни 2014, 16:21
Моят WP е: 820, 950, 950XL
WP версия: 8.1
x 54

Мнениеот ssstttsss » 18 май 2017, 18:37

Ами махнах приложения, които никога не съм ползвал, две бяха някакви месинджъри,три музикални клипа с германски военни маршове( panzerlied , erika), но може би решаващото беше, че съм правил една тъпотия: оставял съм много незатворени приложения, защото съм се връщал на стартов екран и така са си оставали отворени. И значи това се оказа много корава машинка, щото ако беше домашния комп, сигурно щеше яко да зацикли, а лумията само почна да грее.
Свалих всичко, което не ползвам, и нямам намерение да ползвам, разни приложения зя музика, рингтонове и тн. И доста ненужни снимки махнах, което не знам дали има значение.
Това би помогнало само ако нямаш свободно място.
0 x
Луд фен на Лудогорец и WAZE

Потребителски аватар

Автор на темата
Marcus Robin
Регистриран: 10 май 2017, 22:30
Моят WP е: LUMIA 535
WP версия: 8
x 1

Мнениеот Marcus Robin » 18 май 2017, 20:08

Ами, не знам, нормализираха се нещата.