Проблем и решение, може би?

Потребителски аватар

Автор на темата
trifon81
Регистриран: 27 яну 2014, 17:38
x 51

Проблем и решение, може би?

Мнениеот trifon81 » 11 яну 2017, 11:00

Понеже доста започна да ми забива телефона, реших да проверя от къде може да идва проблема и мисля, че разбрах. Приложението на Фейсбук, което е портнато от IOS ги прави тези мизерии. Премахнах го и телефона си върви доста добре. А преди това когато изчиствам приложенията от фонов режим почва едно забавяне, че понякога и забиване. Случвало се е и целия телефон да забие и нищо да не помага. Сега съм го сложил пак фейсбука, но съм му спрял всичко, известия, фонво режим, за да не работи изобщо. Според вас това възможно ли е или е просто съвпадение?
0 x

Потребителски аватар

ssstttsss
Регистриран: 22 юни 2014, 16:21
Моят WP е: 820, 950, 950XL
WP версия: 8.1
x 54

Re: Проблем и решение, може би?

Мнениеот ssstttsss » 11 яну 2017, 12:24

Понеже доста започна да ми забива телефона, реших да проверя от къде може да идва проблема и мисля, че разбрах. Приложението на Фейсбук, което е портнато от IOS ги прави тези мизерии. Премахнах го и телефона си върви доста добре. А преди това когато изчиствам приложенията от фонов режим почва едно забавяне, че понякога и забиване. Случвало се е и целия телефон да забие и нищо да не помага. Сега съм го сложил пак фейсбука, но съм му спрял всичко, известия, фонво режим, за да не работи изобщо. Според вас това възможно ли е или е просто съвпадение?
Неведоми са пътищата фейсбукски...
0 x
Луд фен на Лудогорец и WAZE

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
WP версия: 10
x 140

Мнениеот Кобрата » 17 фев 2017, 21:24

Съвпадение според мен

Sent from mTalk
0 x
Изображение

Потребителски аватар

Tracker
Регистриран: 23 фев 2015, 10:30
Моят WP е: Lumia 535DS > 950DS
WP версия: 10
x 12

Мнениеот Tracker » 05 фев 2018, 15:06

Здравейте.
При мен се появяваше проблем при писане на текст във форуми през броузера. Дисплея замръзваше, бакспейса не реагираше докъто не избера думата от предложените в подсказките на балгарски. Понякога се стигаше до рестарт.
Оставих опцията за показване включенс а другите четери спрях.
Уж беше по добре но предималко пак заби бакспейса.
Сега спрях изцяло подсказките и май няма проблеми поне за сега.
При някой появявал ли се е подобен проблем.
0 x

Върни се в “Windows 10 за смартфони”