Проблем с КАМЕРА

Потребителски аватар

Автор на темата
profit
Регистриран: 09 ное 2015, 15:08
Моят WP е: Lumia 830
WP версия: 10
x 22

Проблем с КАМЕРА

Мнениеот profit » 30 юни 2017, 20:50

Мисля някъде бях споменал за този проблем, но не намирам темата. За 5-ти път мисля ми се случва тази случка и винаги след ъпдейт на нещо(било то камера приложението или ОС). Сега мисля, че се появи този бъг след последния ъпдейт който пуснаха за моя телефон - Lumia830. Тъкмо нещата се стабилизират и отново пълна боза и го казвам не защото едно приложение не ми работи, а приложение на което разчитам за работа и предоставяне на снимков материал свързан с работата ми. Положението е следното след направата на няколко снимки камерата забива в смисъл не мога да снимам и на екрана стои надпис "Записване ... " и това е не можеш да снимаш. Оправя се с рестарт докато не направиш нови няколко снимки и пак да забие. А рестарта отнема време което аз нямам да не говоря, че ми забива точно на снимка която ми е ценна и хайде отначало ходене по мъките. Малко по-късно опитах и качих друга програма за снимане случайно избрана от магазина и камерата си работи и снима.Докато майкрософтското приложение е забозило... Отдоло давам линк на клип с БЪГ-а:

https://www.youtube.com/watch?v=PBWpahh ... e=youtu.be

Идеи за решение? Мисля последния път когато това стана правих връщане към фабрични настройки... по съвет на съпорт от майкрософт.
0 x

Върни се в “Windows 10 за смартфони”