липсващи апове в windows store

Потребителски аватар

Автор на темата
lioshi
Регистриран: 04 дек 2015, 00:22
Моят WP е: Lumia 950
WP версия: 10
x 3

липсващи апове в windows store

Мнениеот lioshi » 31 дек 2017, 19:01

Здравейте колеги,

наложи ми се хард ресет на лумията след 2 години вярна служба и сега имам проблем с някои липсващи БГ апликации. Дал съм настройки да е България, но в маркета не намирам част от приложенията които ползвах най-често преди като това на спортал.бг, дир.бг. computerworld.bg и един друг нюс агрегатор който взимаше от новини.бг и няколко други сайта.
Някой има ли идея дали проблемът е в моя телевизор или просто вече въпросните апове не са налични за сваляне?
0 x
Lumia 800 -> Lumia 925 -> Lumia 535 -> Lumia 950

Потребителски аватар

profit
Регистриран: 09 ное 2015, 15:08
Моят WP е: Lumia 830
x 22

Re: липсващи апове в windows store

Мнениеот profit » 01 яну 2018, 17:48

А когато отвориш маркета и на менюто избереш My Library, за да ти покаже всички приложения и игри които си ползвал там няма ли ги ?
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 01 яну 2018, 22:28

Тези приложения са доста стари и бяха махнати от магазина преди време, когато Microsoft направиха чистка на апп-овете, които не се поддържат.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

Горан
Регистриран: 26 юли 2015, 11:41
Моят WP е: Nokia Lumia 735
x 3

Мнениеот Горан » 08 яну 2018, 20:30

Приложенията не са махнати просто са направени невидими по някакви причини без да ни дадат разумно обяснение. Свали си приложението 9zen Store - то си има търсачка, имаща достъп до всички приложения заедно със старите. Отваря ти магазина и те вкарва на точното приложение - нищо, че е невидимо по обикновения начин. Имах същият проблем като теб и това ми помогна. Приложението е достъпно и за компютър ето го https://www.microsoft.com/bg-bg/store/p ... blggh4nkl5
Драсни някой ред да кажеш дали си успял.
1 x

Потребителски аватар

Автор на темата
lioshi
x 3

Мнениеот lioshi » 14 яну 2018, 20:38

А когато отвориш маркета и на менюто избереш My Library, за да ти покаже всички приложения и игри които си ползвал там няма ли ги ?
това е първото нещо което пробвах, за съжаление без успех :(
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
lioshi
x 3

Мнениеот lioshi » 14 яну 2018, 21:07

Приложенията не са махнати просто са направени невидими по някакви причини без да ни дадат разумно обяснение. Свали си приложението 9zen Store - то си има търсачка, имаща достъп до всички приложения заедно със старите. Отваря ти магазина и те вкарва на точното приложение - нищо, че е невидимо по обикновения начин. Имах същият проблем като теб и това ми помогна. Приложението е достъпно и за компютър ето го https://www.microsoft.com/bg-bg/store/p ... blggh4nkl5
за съжаление и с този ап не ги намерих, явно наистина са доста стари вече и неподдържани. дори от сайтовете като ползвам линкоевте и ми дава грешка, че ги няма вече на стора :(
0 x

Потребителски аватар

llazarof
Регистриран: 01 ное 2017, 12:47
Моят WP е: Microsoft Lumia640XL
x 4

Мнениеот llazarof » 24 мар 2018, 18:48

:smiley: :smiley: :smiley:
9zen store е супер. Намерих приложения, които в магазина досега не откривах.
Благодаря!
0 x
Microsoft Lumia 640 XL DS

Върни се в “Windows 10 за смартфони”