Нов смартфон на Microsoft

Потребителски аватар

mimi93
Регистриран: 05 дек 2015, 11:30
x 39

Re: Нов смартфон на Microsoft

Мнениеот mimi93 » 05 яну 2018, 08:58

Да се включа и аз - относно камерата, Нокия 8 има изключителни камери - казвам защото от няколко дни имам този телефон. Както на добра осветеност така и на ниска.
А относно умрелия ОС мисля, че МС избързаха да пуснат нещо недовършено под натиска на пазара и непрекъснато нарастващият дял на Андроид и Ябълката. Само, че не се получи. Мое мнение, което не е меродавно е , че 8.1 е в пъти по-стабилен и в пъти по бърз от 10. Започнаха добре с него, премахвайки рестрикциите като например за инсталиране на приложения на картата памет. Един перфектен файл мениджър и още някои глезотийки и щеше да бъде перфектна ОС докато изкарат нещо наистина безпроблемно на пазара. Каквото и да си говорим и увъртам 8.1 нямаше нито един проблем, нямаше бъгове нищо. Просто изпипана до съвършенство!
Е значи имало тук и трезвомислещи с отворени очи. Много добре го каза и е точно така. 8.1 си беше без проблеми и бърза, е нямаше много екстри и шаренийки, но работеше. А сегашната е точно обратното с екстри и шаренийки, но супер тромава и бъгава. И след всеки ъпдейт още по-бъгава и тромава.
0 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
WP версия: 10
x 283

Мнениеот canyin » 05 яну 2018, 09:06

А ти какъв Уиндоус телефон в момента ползваш ?
С кой билд си ? Или просто наизуст пишеш ?
Споменато то от теб не го наблюдавам при 950 и при 930.
Малкият ми син ползва 535 и да бавничък е но все пак е стар телефон за съвременните шаренийки. Но той го ползва основно за Ютуба тъй че Абсолютно му удовлетворява потребностите .
2 x

Потребителски аватар

mimi93
Регистриран: 05 дек 2015, 11:30
x 39

Мнениеот mimi93 » 05 яну 2018, 11:00

Аз съм ползвал доста години уин телефони различни модели и мога да имам наблюдения как са нещата. Но смисъл с теб да пиша няма, нали в дървени тикви нищо не влиза. То хуй ако бешпе да го набия, ама акъл няма как. А ти си пиши на изуст ползвай си дървото и си мисли, че е добро. А на мен сте смешни двамцата които сте слепци. И какво наблюдаваш на 950, може да е леко по-пъргав, но нищо повече. Като всеки ден спират поддръжката на някой друг апп. И вече става подобие на телефон с копчета. Я покажи за да споделиш снимка независимо къде колко време ти отнема? Само тая елементарна операция може да ти скъса нервите.
0 x

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
x 1137
Контакти:

Мнениеот wpa » 05 яну 2018, 11:21

Не се занимавайте с този човек с женски ник. Отстраних го , нещо което трябваше отдавна да направя. Няма работа тук.
2 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus

Потребителски аватар

spikul
Регистриран: 16 окт 2013, 19:11
Моят WP е: Lumia 950
x 430

Мнениеот spikul » 05 яну 2018, 12:37

Не се занимавайте с този човек с женски ник. Отстраних го , нещо което трябваше отдавна да направя. Няма работа тук.
Много се забави даже!
Тук нямат място комплексари и дебили!
1 x

Потребителски аватар

maevmm
Регистриран: 17 апр 2014, 07:54
Моят WP е: Последно беше 930
x 77

Мнениеот maevmm » 05 яну 2018, 13:55

Две години чакаме, баси размислите за концептуален модел (фалшива новина) от времето преди 950.. забавно 🤣Изображение

Sent from LG G4 7.1.1 with TapatalkPro

0 x
„And nothing shall forestall my return“

Потребителски аватар

янко
Регистриран: 14 дек 2016, 23:11
Моят WP е: MIKROSOFT 640HL
WP версия: 8.1

Мнениеот янко » 05 яну 2018, 17:29

Аз съм с 640 хл,това за споделянето на снимки си е напълно вярно,докато изпратя няколко снимки се изприщвам.Друго което не ми харесва са контактите,браузъра ,с календара имах някакъв проблем,на няколко пъти не се зарежда батерията,оправя се след изключване и включване(така и не разбрах как се рестартира) но и андроида прави проблеми.Иначе телефончето е добро,но ми е първия и последен такъв с уиндос,само заради скапания им магазин и приложения
0 x

Потребителски аватар

andro9060777
Регистриран: 15 окт 2015, 17:58
Моят WP е: L930
WP версия: 8.1
x 42

Мнениеот andro9060777 » 05 яну 2018, 19:57

Е то winphone е за корави и овръгнали естети! Определено вече не е за всеки! Препоръчва се за сталкери, трапери, сурови вОини и други подобни, свикнали с несгоди, но оценяващи красивото. Пък и несгодите каляват характера!
С риск да прозвуча както стандартен winphone user, декларирам че - аз с нокиата 930 ядове немам! Тя е здраво залегнала в плановете ми за бъдещето!
0 x

Потребителски аватар

Didoka
Регистриран: 30 апр 2016, 17:28
Моят WP е: Lumia 950XL
x 202

Мнениеот Didoka » 05 яну 2018, 20:39

Аз съм с 640 хл,това за споделянето на снимки си е напълно вярно,докато изпратя няколко снимки се изприщвам.Друго което не ми харесва са контактите,браузъра ,с календара имах някакъв проблем,на няколко пъти не се зарежда батерията,оправя се след изключване и включване(така и не разбрах как се рестартира) но и андроида прави проблеми.Иначе телефончето е добро,но ми е първия и последен такъв с уиндос,само заради скапания им магазин и приложения
Ново акаунтче... :)
0 x

Потребителски аватар

Tasho2255
Регистриран: 10 мар 2013, 22:50
Моят WP е: Lumia 920
x 55

Мнениеот Tasho2255 » 05 яну 2018, 22:06

Не ми е ясно само за какво се дразните на някой, който сподели своето виждане?! Аз и в момента имам winphone , който използвам за служебен и си експериментирам с него. Както сте видели съм правил и теми за ъпгрейд до 10, за увеличение на виртуалната рам, но да скачам на някой, който е изразил различно мнение или да го изхвърлям от форума е меко казано "да се превърнеш в адвокат" на очеваден измамник - говоря за МС. Продължавам да твърдя, че МС сами са си виновни за всичко, което се случи или просто е било умишлено, знам ли! И колкото и да не си признаваме, започнаха да копират и наподобяват андроид телефоните им точно преди залеза на ОС. Така се случи и със Симбиан преди залеза на ОС. Така, че заради една камера да купя телефон от 2015 няма как да стане с една мъртва ОС. Лично мое мнение е всичко написано и не ангажирам никого с него!
0 x

Върни се в “Windows 10 за смартфони”