Live tile на Weather и Store не се ъпдейтват

Потребителски аватар

Автор на темата
strikercho
Регистриран: 17 окт 2013, 23:53
Моят WP е: L 1020- L 950- L 930
WP версия: 10
x 9

Live tile на Weather и Store не се ъпдейтват

Мнениеот strikercho » 30 ное 2016, 00:43

Здравейте,

От известно време плочките за времето и тази на магазина не се ъпдейтват и са неактивни. Самите приложения са ок, но когато ги отворя. Някаква идея защо е така и как да ги оправя?

Предварително благодаря!
0 x
SE K750 --> LG Optimus GT540 --> Nokia N8 --> Sony Xperia T --> Motorola Razr Maxx --> Nokia Lumia 1020 --> Microsoft Lumia 950 --> Nokia Lumia 930

Потребителски аватар

Didoka
Регистриран: 30 апр 2016, 17:28
Моят WP е: Lumia 950XL
x 201

Re: Live tile на Weather и Store не се ъпдейтват

Мнениеот Didoka » 30 ное 2016, 07:04

Здравейте,

От известно време плочките за времето и тази на магазина не се ъпдейтват и са неактивни. Самите приложения са ок, но когато ги отворя. Някаква идея защо е така и как да ги оправя?

Предварително благодаря!
За магазина и при мен е така, джуркат се разни приложения от време на време, не знам каква им е схемата, но съм сложил и отметка за ъпдейт на live tile дори и при използване на мобилни данни. За времето не мога да кажа, понеже ползвам друго приложение, но не ме учудва. Преди го ползвах с включен локейшън, което значи, че когато ида в друг град и времето реши да се ъпдейтне, следва да ми се ъпдейтне и града нали? Да, ама не, стои си иконата на приложението и чак когато влезнеш в самото приложение се ъпдвйтва живия тапет.
Не знам при другите колеги как е и дали им е направило впечатление.
0 x

Върни се в “Lumia 950/950XL”