Telenor - Или как никога повече няма да си купя нищо от тях.

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
WP версия: 10
x 1137
Контакти:

Re: Telenor - Или как никога повече няма да си купя нищо от тях.

Мнениеот wpa » 15 мар 2017, 15:16

Аз съм за да се тормози този от който е купен телефона. Договора и гаранцията ти е издадена от него, не от вносител или друг търговец.
4 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus

Потребителски аватар

Шнура
Регистриран: 24 фев 2017, 08:20
Моят WP е: 950
x 8

Мнениеот Шнура » 15 мар 2017, 15:48

Аз съм за да се тормози този от който е купен телефона. Договора и гаранцията ти е издадена от него, не от вносител или друг търговец.
Точно така ! И аз подкрепям !
Не ме ебе, парата съм я дал на Теленор, искам си работещ телефон от тях :)
1 x

Потребителски аватар

Didoka
Регистриран: 30 апр 2016, 17:28
Моят WP е: Lumia 950XL
x 202

Мнениеот Didoka » 15 мар 2017, 15:52

Да, ама ще се тормозиш и ти. Както виждаме резултата е налице - отказана гаранция. Не пречи да се пусне тела до Мост, пък една молба за съдействие/жалба до КЗП с копие до търговеца също би имала тормозещ ефект, просто ей така за упражнение :)
0 x

Потребителски аватар

amgiwc
Регистриран: 10 дек 2013, 11:51
Моят WP е: iPhone 7plus
WP версия: iOS
x 5

Мнениеот amgiwc » 15 мар 2017, 16:02

ей за това сме на тва дередже - на никой не му се занимава и всеки вика Теленор да се оправя... Да,ама не баш - ти немаш телефон,а Теленорците изобщо не ги интерсува,че ти немаш телефон,ама изобщо. Така че вземи се оправяй сам - в България си човек,свърши си работата сам,не чакай някой да я свърши,ти си без телефон,а Теленор имат мноооооооооооого телефони............................
1 x
Nokia 3210,Nokia 6610,Nokia 6230i,Nokia 6234,Nokia N79,Nokia N9,Nokia Lumia 925,Nokia Lumia 930,Nokia Lumia 2520, iPhone 7 plus, iPad 5th

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
x 1137
Контакти:

Мнениеот wpa » 15 мар 2017, 16:15

Работата не върви защото никой не иска да се разправя с този който трябва. В случая това е Теленор.
3 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 485

Мнениеот vavilon » 15 мар 2017, 16:26

Точно така ! И аз подкрепям !
Не ме ебе, парата съм я дал на Теленор, искам си работещ телефон от тях :)
Я се замисли какво постигаш.... едно кръгло нищо! Само нерви, без телефон. Понякога изкривеното его, трябва да се понамали леко.
Решението от потърпевши по горе са го споделили, както и аз.
Работата не върви защото никой не иска да се разправя с този който трябва. В случая това е Теленор.

Важното е телефона да се движи по линията за поправка. :) За всичко си има време, Теленор няма къде да избягат.
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

stanislavy
Регистриран: 08 ное 2013, 15:19
Моят WP е: 620
WP версия: 8
x 15

Мнениеот stanislavy » 15 мар 2017, 18:41

Плашите ме като ви чета, какви мостове какви подлези... Някои слабоумник в теленор не знае какво работи, гаранцията е 2г за физически и 1г за юридически лица, като към този период се прибавят дните в които устройството е било в сервиз. Ако не могат да го оправят било то защото нямат части, нямат инструменти, нямат мозък или там нямат нещо си друго ,трябва да го заменят с абсолютно същия модел. Не по-нов, не по-хубав, не по-старт, абсолютно същия, ако не могат можеш спокойно да си вземеш парите, което те съветвам и да направиш защото този телефон в момента струва в пъти по-малко отколото когато си го взел. Пишеш жалба в теленор, ще има последствия за продавача и за магазина, пишеш и до КЗП и ще си получиш всичко.
От това "не ми се разправя" се опитват да ни клатят по 15 пъти на ден, и то често успешно.
1 x

Потребителски аватар

vavilon
x 485

Мнениеот vavilon » 15 мар 2017, 19:44

Мен най ме плаши, че никой нищо не чете! Не е въпроса какво да се направи с оператора, а как най-бързо може да има оправен телефон! Жалбите, КЗП-тата и адвокатите са ясно на всеки. Като не се даде на Мост и се чакат, жалби и съдилища, какво правим? Не е ли по добре телефона да е в сервиза и през това време да се движат юридическите въпроси, които не изискват умрял телефон в шкафа!
1 x
435 ex

Потребителски аватар

Шнура
Регистриран: 24 фев 2017, 08:20
Моят WP е: 950
x 8

Мнениеот Шнура » 16 мар 2017, 08:16

Мен най ме плаши, че никой нищо не чете! Не е въпроса какво да се направи с оператора, а как най-бързо може да има оправен телефон! Жалбите, КЗП-тата и адвокатите са ясно на всеки. Като не се даде на Мост и се чакат, жалби и съдилища, какво правим? Не е ли по добре телефона да е в сервиза и през това време да се движат юридическите въпроси, които не изискват умрял телефон в шкафа!
Тази логика е сбъркана.
Липсва и социалният ангажимент на общество. Това е егоистично мислене - a.k.a. Всеки се оправя по единично

И затова държавата е на това дередже ...
Надявам се да ме разбираш, ако ли не, ще се опитам да ог напиша по бавно специално за теб .
0 x

Потребителски аватар

vavilon
x 485

Мнениеот vavilon » 16 мар 2017, 08:52

Тази логика е сбъркана.
Липсва и социалният ангажимент на общество. Това е егоистично мислене - a.k.a. Всеки се оправя по единично

И затова държавата е на това дередже ...
Надявам се да ме разбираш, ако ли не, ще се опитам да ог напиша по бавно специално за теб .
Който е разбрал... е разбрал, който не е разбрал... боб е ял! :1F609-Wink:
1 x
435 ex

Върни се в “Lumia 950/950XL”