Проблем с контактите от SIM

Потребителски аватар

Автор на темата
ivanpeychev89
Регистриран: 15 дек 2014, 11:47
Моят WP е: Lumia 550
WP версия: 10

Проблем с контактите от SIM

Мнениеот ivanpeychev89 » 23 окт 2016, 14:03

Здравейте,
Явно след поредната актуализация на телефона са ми изчезнали контакти от сим картата. Положението е следното... Звъни ми човекът "Пешо", който е записан в сим картата. Появява се в регистъра на повикванията, но като щракна отстрани за опциите му ми изписва "Контактът не е намерен". Отидох в настройките, за да импортирам контактите от СИМ - няма ги... И ми остава само опцията да звъня през регистъра, защото не знам телефонните номера на съответните хора на изуст... Как да се справя с проблема?
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Re: Проблем с контактите от SIM

Мнениеот KamenSidi » 23 окт 2016, 14:18

Здравейте,
Явно след поредната актуализация на телефона са ми изчезнали контакти от сим картата. Положението е следното... Звъни ми човекът "Пешо", който е записан в сим картата. Появява се в регистъра на повикванията, но като щракна отстрани за опциите му ми изписва "Контактът не е намерен". Отидох в настройките, за да импортирам контактите от СИМ - няма ги... И ми остава само опцията да звъня през регистъра, защото не знам телефонните номера на съответните хора на изуст... Как да се справя с проблема?
Като си вкараш контактите в някой профил(gmail,outlook) . В 21век да държиш контактите си в сим карта е безумие!
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

Автор на темата
ivanpeychev89
Регистриран: 15 дек 2014, 11:47
Моят WP е: Lumia 550

Мнениеот ivanpeychev89 » 23 окт 2016, 14:21

Здравейте,
Като си вкараш контактите в някой профил(gmail,outlook) . В 21век да държиш контактите си в сим карта е безумие!
Няма ги в списъка за импортиране от СИМ...
0 x

Потребителски аватар

monster
Регистриран: 21 ное 2014, 14:49
Моят WP е: Microsoft Lumia 550

Мнениеот monster » 09 фев 2017, 17:13

Здравейте,аз също имам проблем с контактите,който се изразява в -пример:
0877 000000 е на лицето Х
0878 000000 е на лицето Y,т.е. разликата е само в кода на мобилния оператор
При набиране на лицето X ми дава че набирам лицето Y и обратно.При изпращане на съобщение-също.Пробвал съм варианти като написване на номерата по различен начин,написване имената на абонатите на латиница и кирилица,ефект никакъв.Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 09 фев 2017, 21:38

Здравейте,аз също имам проблем с контактите,който се изразява в -пример:
0877 000000 е на лицето Х
0878 000000 е на лицето Y,т.е. разликата е само в кода на мобилния оператор
При набиране на лицето X ми дава че набирам лицето Y и обратно.При изпращане на съобщение-също.Пробвал съм варианти като написване на номерата по различен начин,написване имената на абонатите на латиница и кирилица,ефект никакъв.Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Защо държиш контакти в сим?
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

monster
Регистриран: 21 ное 2014, 14:49
Моят WP е: Microsoft Lumia 550

Мнениеот monster » 10 фев 2017, 08:21

Контактите са в gmail от години.Същите ползвам и android device и там нямам проблеми.Просто използвам темата на колегата и не доуточних.
0 x

Потребителски аватар

nasko99
Регистриран: 02 авг 2013, 21:32
Моят WP е: няма
x 8

Мнениеот nasko99 » 11 апр 2017, 17:16

Здравейте да се похваля като преподписах договора си взех лумиа 550 за 25лв. след като успях за хубави пари да продам лумиа 950 отличен телефон бих казъл но ми трябваха пари кеш. Телефончето е читаво за тези пари и батерията и камерата е прилична но тези контакти просто нямам думи от гмаил сами и пак като ми звъни някой показва само номер иначе като цъкна на номера показва друг акаунт гмаил и пише името също имам проблем някой като звъни неми го показва в хронологията или го показва няколко минути по късно синхронизирах там ама :Х също имам проблем с песните от време на време като пусна някоя не тръгва изписва грешка и така ги кара всички песни също и радиото не вадеше звук през слушалките оправяше се само с рестартиране/вадене на батерията и проблем с видео клиповете ако превъртя два три клипа се бъгва нещо и седи черен екран само с вадене на батерията се оправя с последната официална версия съм на windows 10 и е актуализирано всичко за сега все още съм с лумиа но като излязат новите Нокий с андройд право си взимам...
0 x
> Windows Phone <
> NOKIA Lumia 720 -> Lumia 1520 -> Lumia 930 -> Lumia 435 -> Lumia 1020 -> Lumia 950 -> Lumia 550 -> > Android 7 > Nokia 5

Върни се в “Lumia 550”