контактите към компютър и обратно в телефона как?

Потребителски аватар

Автор на темата
venc_irg
Регистриран: 29 юни 2015, 09:34
Моят WP е: LUMIA 735
WP версия: 8.1
x 3

контактите към компютър и обратно в телефона как?

Мнениеот venc_irg » 23 сеп 2016, 08:26

моля ви кажете как да стане това. Имам проблем с телефона и последно искам да го преиисталирам без акаунта и да добавя после само контактите. Проблема е че ми натрупва сметката и оператора ми каза, че праща смс-и което аз не съм правил.
0 x

Потребителски аватар

ssstttsss
Регистриран: 22 юни 2014, 16:21
Моят WP е: 820, 950, 950XL
x 54

Re: контактите към компютър и обратно в телефона как?

Мнениеот ssstttsss » 23 сеп 2016, 09:36

моля ви кажете как да стане това. Имам проблем с телефона и последно искам да го преиисталирам без акаунта и да добавя после само контактите. Проблема е че ми натрупва сметката и оператора ми каза, че праща смс-и което аз не съм правил.
Малко не разбирам въпроса ти, но контатите ти стоят в акаунта ти. Така, че след като си резетнеш телефона и си въведедеш акаунта те ще се появят. А ако искаш да ги преместиш в друг акаунт трябва да влезнеш с компа в акаута си и да използваш export import. Ако имаш конкретни въпроси, пиши и къде ти е акаунта с Хората .... :)
0 x
Луд фен на Лудогорец и WAZE

Потребителски аватар

Автор на темата
venc_irg
x 3

Мнениеот venc_irg » 23 сеп 2016, 12:15

ще го направя, това е помощ, благодаря
А не знам къде е проблема вече, умувам какво да направя защото през неопределено време праща смс-и някъде, а това е към сметката ми
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
venc_irg
x 3

Мнениеот venc_irg » 23 сеп 2016, 15:46

Малко не разбирам въпроса ти, но контатите ти стоят в акаунта ти. Така, че след като си резетнеш телефона и си въведедеш акаунта те ще се появят. А ако искаш да ги преместиш в друг акаунт трябва да влезнеш с компа в акаута си и да използваш export import. Ако имаш конкретни въпроси, пиши и къде ти е акаунта с Хората .... :)
акаунта с хората е в Outlook но нещо не се справям
Два файла .csv изтеглих но до там. Какво се прави...?

инсталирах телефона с нов акаунт, после добавих стария и контактите излязоха.
0 x

Потребителски аватар

ssstttsss
Регистриран: 22 юни 2014, 16:21
Моят WP е: 820, 950, 950XL
x 54

Мнениеот ssstttsss » 24 сеп 2016, 13:08

И защо ти беше с нов акаунт?.. Както и да е. Сега имаш два акаунта в Outlook а контактите са ти в стария :) .
Ако искаш да го преместиш в новия направи импорт от този svc файл дет си изтеглил през компа. И после спокойно може да си изтриеш стария акаунт.
0 x
Луд фен на Лудогорец и WAZE

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
WP версия: 10
x 485

Мнениеот vavilon » 24 сеп 2016, 19:06

Защото изобщо не разбира какво прави. На налучкване и напипване. Тея "Първи стъпки" (специално приложение в телефона) за нищо го нямат.
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

szstefanov
Регистриран: 18 мар 2013, 08:43
Моят WP е: Lumia 950 DS

Мнениеот szstefanov » 27 сеп 2016, 08:46

[quote="venc_irg"]ще го направя, това е помощ, благодаря
А не знам къде е проблема вече, умувам какво да направя защото през неопределено време праща смс-и някъде, а това е към сметката ми[/quote]
Телефона ти да не е донесен от САЩ?
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
venc_irg
x 3

Мнениеот venc_irg » 27 сеп 2016, 14:15

не е от САЩ, от тука е, а другия акунт го направих за да няма нищо старо само контакти /мислех си че съм натикал някакъв проблем/. Така и не разбрах какъв беше проблема и от къде е дошъл. След това почистване пак си пращаше. Окончателно бях закъсал. 50 ст. на ден ми дърпаше. Тогава се сещам, че мога да го дам този проблем на Бог. И тогава това нещо спря.
0 x

Потребителски аватар

Pr0fessor
Регистриран: 14 фев 2015, 09:40
Моят WP е: psp8400 duo

Мнениеот Pr0fessor » 18 окт 2016, 21:24

https://www.microsoft.com/bg-bg/store/p ... blgggz57gm
аз ползвам това... контактите ги държа на картата (проблемът е че тъпия win казва че името на контакт е прекалено дълго ако е повече от пет символа и на кирилица, но за това си имам нокия с фенерче, което записва около 20 символа и не му пука дали е на кирилица или олигофреница), и прая бекъп на microsd + onedrive (там ги копирам ръчно с total commander от картата) така дори да стане нещо с телефона или падне батерията, вадя картата и я слагам на какъвто имам подръка (един стар телефон зареден в жабката на колата... не съм го зарежал от година но оня ден го пуснах че ми трябваше и батерията беше full), и си ги ползвам...
0 x

Потребителски аватар

llazarof
Регистриран: 01 ное 2017, 12:47
Моят WP е: Microsoft Lumia640XL
WP версия: 10
x 4

Мнениеот llazarof » 11 фев 2018, 23:08

Днес опитах да експортна .csv файл с контактите от outlook.live.com/people и да ги сейфна на РС-то, но не се получава - излиза ми съобщение, че има проблем. В Outlook ли е проблема? Идеи как мога да сваля контактите?
0 x
Microsoft Lumia 640 XL DS

Върни се в “Windows Phone 8”