Избор на телефон?

Потребителски аватар

Didoka
Регистриран: 30 апр 2016, 17:28
Моят WP е: Lumia 950XL
x 202

Re: Избор на телефон?

Мнениеот Didoka » 08 май 2017, 04:46

До Христина.
Ако наблягате на камерата при закупуването на телефон, молбата ми е да НЕ четете коментарите на колегата Камен. Сравняването на камерите на изброените от него телефони (нисък-среден клас дроиди) с тази,в който телефон колегите ви препоръчват (950) граничи с БЕЗУМИЕ.
Също прпоръчвам втора ръка 950/950xl. Малко над бюджета е, но си заслужава.
0 x

Потребителски аватар

hglr123
Регистриран: 31 авг 2015, 10:22
Моят WP е: 950XL/DS
WP версия: 10
x 516

Мнениеот hglr123 » 08 май 2017, 06:17

Не мога да разбера едно нещо - питането на автора/авторката на темата беше за модел Windows телефон - за определен бюджет.
Питането не е било за избор между Андроид/Уиндоус телефон.
Защо Камене пак флудиш темата и пишеш неща за които не са те питали. Ако искаш да помогнеш - отговаряш на въпроса, а не да пишеш твои съчинения и сравнения и тем подобни.

Една чиста тема не остана без да я осерем. Баси.

И забележи Камене, поста на авторката е от Андроид телефон. т.е. тя има такъв в момента.
Мислете малко преди да пишете бре. Прочетете, поемете дъх, огледайте се и тогава пишете. Това е към Камен и сие.
0 x

Потребителски аватар

светослав
Регистриран: 19 окт 2014, 14:11
Моят WP е: Lumia 950
x 11

Мнениеот светослав » 08 май 2017, 07:14

Здравейте. Не знам дали темата е за тук, ако не е- преместете я. Търся си телефон с Windows с бюджет 250-260 лв. Обмислям варианта за lumia 650. Какво мислите за него? Някой използвал ли го е? Бихте ли ми препоръчали нещо подобно?

Изпратено от моят LG-D331 с помощта на Tapatalk

Чудесно телефонче, пък ако можеш да се напънеш малко, направо стигни до 950, така освен другото ще имаш и камера, която е на нивото на всички най-прехвалени андроиди, вкл. и най-голямата тъпотия на тоя свят - "ифонето" 7,8,9,00 и т.н. цифрички....
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 08 май 2017, 07:29

Не знам кое снима убийствено добре, ама говориш глупости.

http://allaboutwindowsphone.com/feature ... d_Lumi.php

P9 Снима по кофти от 950 какво остава за lite вариантите на huawei или пък тези умрели самсунгчета. Защо трябва да ти вярваме за каквото и да е било ? Да не беше споменал камерите, за другото да кажем да ти се върже човек ако няма достъп до андроид. Но това с камерите лесно може да се провери и човек да го види с очите си. Хайде сега професоре у лево и спри да ръсиш мозък за всичко.
В сайт на който заглавието му е красноречиво,каква достоверна информация би могло да има?
Относно камерите. Аз снимах с huawei p9 light и Лумия 930 от стативи и двата един до друг с таймер и еднакви настройки и снимащи едновременно ,нощем сцени . P9light има 8сек скорост,различни видове фокусиране,исо 3200(като в лумията). На исо 100,скорост 1.8 и на двата ,то лайта разби лумията със всичко. Детаил,светлина,обработка на снимката,абсолютно всичко,а на по-високи скорости нещата беха още по трагични за 930. Всичко пробвам сам,не ми трябват фен сайтове,за да го видя. Твърдя,че в зависимост от фотографа лумиите поне до 930,тази имах ,снимат по-зле от телефони в 2017г. Гледах камера ревюта и там същото ,обаче за 950 и хл,просто новото си е ново,само лумия е в застой во веки.
Относно подписа на момичето. Вие не знаете за себе си ли търси уиндоус фон или за баща или майка!
Вие не знаете за какво ще се ползва! Не знаете и дали не е попаднала на кофти апарат и да се е ядосала,но пък тук форума помни много кофти 950ки и хл ли,има си и теми за такива и то не просто кофти ,а отвратителни!
Затова и казвам,ако ще си взима за себе си смартфон,да не рискува с уиндоус фон изобщо!
Защо не и кажете за анулираните гаранции на 950 и 950хл поради липса на части за тях?
Защо мълчите,че при каквато и да е хардуерна повреда нито един сервиз няма да пипне лумия освен Илия Сфаки от Варна? Сфаки знае за случай при който нито един сервиз в България не е пожелал да докосне лумия 1520,защото е лумия и дори в официалния сервиз на Лумия са казали на човека,че нямат части и никога няма да имат за 950 и 950хл и всички лумии изобщо,а какво остава сега тази жена да купи лумия!
Защо с присъщият си егоизъм искате да набутате една жена с определена сума,а после при проблем да си чука главата?
Хора,осъзнайте се,евала,че сте фенове,евала,че си държите на ос,ама хайде да се спрете с глупостите и да кажете истината поне веднъж в живота си! Това няма да ви направи по-малко фенове нали? Защо ви е да излъжете тази жена и тя после да обижда всичко свързано с уинфоус фон и да е бясна? Уиндоус фон в този си вид е само за хардкор фенове като вас,и дори вас дразни по някога(виждал съм постове на wpa).
Представете си щом модератора тук казва писна ми и още малко ще ги трая тия,какво ще и е на тази жена?
Съвета ми е: Не купувай уиндоус фон никога или поне не и в този му вид,който има малко останал живец и то благодарение на тези хора отгоре над мен,които са адски интелигентни,но и огромни фенове.
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

don_balon73
Регистриран: 09 юли 2014, 14:52
Моят WP е: Microsoft Lumia 550
x 5

Мнениеот don_balon73 » 08 май 2017, 08:02

Авторът на темата ясно е написал, че търси телефон с уиндоус. Т.е. вече е взел решение телефонът му да бъде с тази ОС. И очаква от нас предложения за телефони с уиндоус, а не вечен спор по темата коя ОС е по-хубава! Така че моля пишете по темата.
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 08 май 2017, 08:20

Къде пише,че е взела решение?
0 x

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 485

Мнениеот vavilon » 08 май 2017, 08:21

Престани!
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 08 май 2017, 08:28

Престани!
Защо не бъдете честни с жената? Има ли нещо не вярно в поста ми по-горе?
И последно ,до кога ще искате нови последователи на всяка цена прикривайки умишлено истината?
0 x

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
x 1137
Контакти:

Мнениеот wpa » 08 май 2017, 08:49

Нищо вярно няма и нищо от глупостите ти не са по темата

"Търся си телефон с Windows с бюджет 250-260 лв. "

Наистина ти се удивявам що за човек неразбиращ от дума си. Постоянно налагаш непоискани мнения.
0 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus

Потребителски аватар

Didoka
Регистриран: 30 апр 2016, 17:28
Моят WP е: Lumia 950XL
x 202

Мнениеот Didoka » 08 май 2017, 08:51

Престани!
Защо не бъдете честни с жената? Има ли нещо не вярно в поста ми по-горе?
И последно ,до кога ще искате нови последователи на всяка цена прикривайки умишлено истината?
Аре бе уникум, я да тези твои прословути снимки дето си правил с дроид телефон да ги видим на какво приличат. Как толкова много ревюта има из нета и никой не е споменал за "уникалната камера на п9лайт", коята да превъзхожда лумия от висок клас. Искам ей тука да ги покажиш снимките, творението на фотографските ти умения.

*Съжалявам за офтопика, ама не се здържах от коментарите на този "човек".
0 x

Върни се в “Microsoft Lumia”