Избор на телефон?

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 566
Контакти:

Re: Избор на телефон?

Мнениеот Gerg » 08 май 2017, 08:56

Не си падам по писането на романи, затова ще го кажа така: Дисплея едвам е мръднал, когато(ако) се наложи ще си го сменя. Телефонът има твърде много други предимства, че да гледам един недостатък. А да, и мога да живея и без apps. ;)
0 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
WP версия: 10
x 1130
Контакти:

Мнениеот wpa » 08 май 2017, 08:57

Още едно мнение не по темата тук, а специално за KamenSidi и в която и да е друга тема, ще последва бан.
Както вече писах, нямам време да се занимавам с хора неразбиращи от дума.

Eдно мнение се пише 1-2-3-4-5 пъти, но не 100 пъти във всяка една тема независимо от топика.
3 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android :1F624-Laughing:

Потребителски аватар

spikul
Регистриран: 16 окт 2013, 19:11
Моят WP е: Lumia 950
x 430

Мнениеот spikul » 08 май 2017, 09:04

Не разбирам какво чакате, за да наложите БАН на Камен?
Супер дразнещо е във всяка тема да пише едни и същи лъжливи кретенизми и то без някога да е имал 950!
Съжалявам, но заради него и още един кретен, който постоянно се регистрира с различни никове, форумът стана противен.
Ако не му наложите БАН, мисля повече да не влизам тук, защото не се издържа - това тук се превърна в някаква форма на избиване на комплекси на безделници с психични отклонения!
3 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 283

Мнениеот canyin » 08 май 2017, 09:28

До Христина авторка на темата - Преди 7 месеца от 535-ца минах на 950, жената е с 930-ка - но мисля че никога няма да съжалявам за 500 - те лева които съм дал за 950-ката.... така че писах че видях в оелекса за 330 лева ( https://www.olx.bg/ad/microsoft-lumia-9 ... c6ec6829c2 ) 950-ка, порови се там малко на страх но и аз ги взех от там и са перфектни!
Между другото този за 330 лева беше с бял гръб много дамски изглежда, бих го взел за жената но тя е много доволна от 930-ката!
И не чети на Камен коментарите плззз - подхлъзвате !!!
1 x

Потребителски аватар

TheBrickTop
Регистриран: 08 май 2017, 09:38
x 2

Мнениеот TheBrickTop » 08 май 2017, 13:50

още един кретен
Първо - Кретен ще казваш на братовчед си, брат си, баща си .... Дръж се прилично презерватив такъв, не съм си позволявал никога да обиждам никого от форума с епитети или по какъвто и да е било начин.

Второ- тук много отдавна е форма на избиване на комплекси, поради факта, че всяко негативно мнение за ОС се изтрива на момента (същото стана с последната ми тема , вярна на 100% до споследната запетайка)и само вие тримата четири човека дето сте останали си чешете егото колко правилен избор сте направили с тази осакатена и бъгава ОС и всички други нищо не разбират от телефони.
Трето - не прецаквайте нови хора да се нашият като вас с този осакатен боклук а им кажете истината- това е една осакатена ОС без никакво бъдеще и въпрос на време е да спрат всички апликации за нея, както е в момента WM8

И Четвърто- WPA беше обещал вчера, че следващият,който ползва епитети и обиди като Кретен, ще получи директен БАН> Хайде да видим, дали модераторитре са коректни или както досега се е смятало, имат передпочитания и баннват по личен избор, не според правилата...
1 x

Потребителски аватар

spikul
Регистриран: 16 окт 2013, 19:11
Моят WP е: Lumia 950
x 430

Мнениеот spikul » 08 май 2017, 14:26

още един кретен
Първо - Кретен ще казваш на братовчед си, брат си, баща си .... Дръж се прилично презерватив такъв, не съм си позволявал никога да обиждам никого от форума с епитети или по какъвто и да е било начин.

Второ- тук много отдавна е форма на избиване на комплекси, поради факта, че всяко негативно мнение за ОС се изтрива на момента (същото стана с последната ми тема , вярна на 100% до споследната запетайка)и само вие тримата четири човека дето сте останали си чешете егото колко правилен избор сте направили с тази осакатена и бъгава ОС и всички други нищо не разбират от телефони.
Трето - не прецаквайте нови хора да се нашият като вас с този осакатен боклук а им кажете истината- това е една осакатена ОС без никакво бъдеще и въпрос на време е да спрат всички апликации за нея, както е в момента WM8

И Четвърто- WPA беше обещал вчера, че следващият,който ползва епитети и обиди като Кретен, ще получи директен БАН> Хайде да видим, дали модераторитре са коректни или както досега се е смятало, имат передпочитания и баннват по личен избор, не според правилата...
Пред компа си много смел, капут!
Ето значението на думата кретен, за да не ми даваш наклон на к@ра на кой какво да казвам:
"мн. кретени, м.
1. Спец. В медицината – човек, болен от кретенизъм.
2. Прен. Глупав човек, некадърен човек."

По-правилно охарактеризиране на жалката ти личност, здраве му кажи. Ти си жалък и нещастен хейтър, който се нуждае от медицинска помощ, защото единствения ти смисъл в животеца е да плюеш!
А мен дали ще ме банат или не, хич не ми дреме, защото имам що годе някакъв смисъл в живота освен КРЕТЕНСКО хейтене!
И хич не се прави на мъж, защото си жалък шизофреничен мишок. За да не се чудиш какво съм имал предвид, ето:
"шизофрения

Психическо заболяване свързано с деградиране и раздвояване на психиката."
2 x

Потребителски аватар

enkov
Регистриран: 30 юли 2013, 12:48
Моят WP е: Xiaomi Mi4 LTE
x 146

Мнениеот enkov » 08 май 2017, 15:31

Интересното е, че авторката на темата не смее дори да се обади повече... Дано да чете и да не се стряска, нищо лично нямаше срещу нея...

650 е "нов" модел, ще се поддържа поне и от RS3 (надявам се).

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone3=6593

Нека колежката да си направи преценка, за 100 лв отгоре ще получи доста по-добър телефон в лицето на Lumia 950 (ако е от OLX), спрямо 650. Все пак, може да иска да е малък, лек и да кара повече батерията - тогава 650 да е избора? Не е уточнила.

От LG L Bello с 480х854 Lumia 650 е по-хубава, но несъществено за мен, макар да има нужните неща.

Аз също препоръчвам 950. За да е решила да пробва Windows Mobile - явно си има причина, беше ненужно да се хейти ОС в тази тема. Лично за мен всички са еднакви, колкото и странно да е - просто ползвам базови неща, които ги има в трите основни ОС (iOS, Android, WinMobile).
1 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 08 май 2017, 17:45

още един кретен

Пред компа си много смел, капут!
Ето значението на думата кретен, за да не ми даваш наклон на к@ра на кой какво да казвам:
"мн. кретени, м.
1. Спец. В медицината – човек, болен от кретенизъм.
2. Прен. Глупав човек, некадърен човек."

По-правилно охарактеризиране на жалката ти личност, здраве му кажи. Ти си жалък и нещастен хейтър, който се нуждае от медицинска помощ, защото единствения ти смисъл в животеца е да плюеш!
А мен дали ще ме банат или не, хич не ми дреме, защото имам що годе някакъв смисъл в живота освен КРЕТЕНСКО хейтене!
И хич не се прави на мъж, защото си жалък шизофреничен мишок. За да не се чудиш какво съм имал предвид, ето:
"шизофрения

Психическо заболяване свързано с деградиране и раздвояване на психиката."
Не разбирам ,защо всяко мнение против уиндоус фон,подкрепено с факти,характеризира всеки дръзнал да каже истината с подобни психични заболявания и обиди. Аз също не съм си позволил някога да обидя някого в който и да било форум или на живо с подобни епитети,диагнози и тем подобни изродски коментари. Но и на всякъде другаде коментар като този който цитирам би бил последван от бан до живот без право на връщане! Тук ,мен заплашвате,въпреки ,че пиша по-темата,давам факти които мога да докажа и не плюя за спорта,но не съм обидил никого с преки обиди. Защо се търпят такива съфорумци като този който цитирам,да обижат мен,а видно и други,грубо и безкомпромисно? Едно от най-важноте правила на форума се отнася за личностни нападки,господина който цитирам запознал ли се е с него и ще бъде ли наказан или ще накажете мен ,че дръзвам да искам справедливост? Просто на Спикул не му е за първи път и ,ако аз съм се примирил с неговите нападки,защото ми е под нивото,то трябва ли да се толерира такова отношение и към друг?
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

Tasho2255
Регистриран: 10 мар 2013, 22:50
Моят WP е: Lumia 920
x 53

Мнениеот Tasho2255 » 08 май 2017, 17:51

Здравейте. Не знам дали темата е за тук, ако не е- преместете я. Търся си телефон с Windows с бюджет 250-260 лв. Обмислям варианта за lumia 650. Какво мислите за него? Някой използвал ли го е? Бихте ли ми препоръчали нещо подобно?

Изпратено от моят LG-D331 с помощта на Tapatalk
На този етап моето мнение е да изчакаш и да не наливаш пари в телефон с Windows. Според мен си заслужава донякъде Л950, защото си мисля, че няма да му спрат скоро поддръжката именно заради континиум. На този етап за тези пари мисля, че е по-удачно да си вземеш апарат с Андроид. Бих ти препоръчал ASUS ZENFONE 2 LASER.
1 x

Потребителски аватар

r3start
Регистриран: 31 яну 2016, 17:39
Моят WP е: Lumia 900, 920, 950
x 88

Мнениеот r3start » 08 май 2017, 17:53

Камене, приятелски съвет... Излез от матрицата, радвай се на реалния живот около теб - на съпруга, на деца, на родители, на приятели... Спри да пишеш не само тук, спри да пишеш навсякъде в нета и ще осъзнаеш колко по-щастлив и свободен ще си... ние също...
4 x

Върни се в “Microsoft Lumia”