Вземете мерки!!!

Потребителски аватар

Автор на темата
Peter Radev
Регистриран: 29 апр 2014, 15:12
Моят WP е: Lumia 930
x 163

Вземете мерки!!!

Мнениеот Peter Radev » 13 ное 2015, 13:23

Здравейте, господа модератори. Искам да попитам до кога ще бъдем тормозени във Windows Phone форума от Андроид фенове? Докога ще ни се налагат празни менения, които не ни интересуват и нямат нищо общо в темите по запитване за помощ от колегите? До кога ще четем в темите (почти всички теми) всичко това изброено по горе? Искам да попитам това Windows Phone форум ли е?
Благодаря за вниманието и усмихнат ден!
FourTonMantis!
И аз започнах, да се дразня и гледам да не пиша много. Те си знаят кои са потребителите, които осират всяка тема с драсканици за андроид. То не беше за скайп, снапчат, месинжър, фейсбук. Колко била лимитирана тази ОС и как с нея не можеш да си свършиш работата. Въпроса не е в това да се коментира дадено приложение, да се сравняват различните ОС. Проблема за мен е, че съфорумника х1 почва да плюе по нещо и да ни обяснява колко по добро е при андроид, а съфорумници х2 и х3, само викат да така е. След един, два дена пак почва същото обяснение за по същата тема, но от х2, като х1 и х3 пак си изкават мнението 100 тен път. След 2 дена пак. Омръзна ми да осират всяка тема. Омръзна ми в темата за WP 10 като се обсъжда някоя нова функция, да чувам това го има от години в Андроид.
П.С. Админа и модераторите. Искате да сте либерални, добре. Но само ще затриете хубавия форум. Забелязвате ли колко много хора вече не пишат. Забелязвате ли, че дори новите потребители, които тепърва се запознават с тази ОС, биват дразнени от тези Андроид фенове и спират да пишат. Май идва времето ,когато WP феновете ще са по-малко от Андроид феновете в този форум.
Много ви уважвам, но вие сте виновни за това което става във форума и криво разбраната ви демокрация. Форума е за фенове на WP, пък били те и фанатици като Сфаки, qwertyaaa, а не да се търси по добрата ОС, защо да си мълчим като мишки в нашия форум. Ако форума е за търсене на истината преименувйте го на "коя мобилна ОС да избера" или "Какво не харесвам във WP". Направете си един конферентен разговор в скайп и решете какво да предприемете, ако трябва пуснете анкета както при избора на модераторите, понеже от 6-7 месеца форума само потъва.
Заключихте старата тема, но според мен въпроса е важен.
Моля никим и сънмастер да се ограничат, до едно мнение в тази тема.
0 x

Потребителски аватар

barir
Регистриран: 19 фев 2013, 13:36
Моят WP е: Нямам
x 1

Re: Вземете мерки!!!

Мнениеот barir » 13 ное 2015, 13:46

Абсолютно подкрепям Петър Радев! Ето за това спрях да пиша! Всяка тема се превръща в личностни нападки и никакво полезно съдържание. Ако пък някой напише нещо полезно, то се изгубва в плявата!
Последна промяна от barir на 13 ное 2015, 13:48, променено общо 1 път.
0 x

Потребителски аватар

aserrr
Модератор
Модератор
Регистриран: 21 авг 2014, 22:01
Моят WP е: 830
WP версия: 10
x 297

Мнениеот aserrr » 13 ное 2015, 13:48

Сънмастер вече е със Бан . Qwertyaaa също. Колко да банна още ?
Щом искате ще стана лошия и за всяко неправилно мнение ще има наказание. Както впрочем е по другите форуми. Наистина, че толерантността ни се разбира погрешно.
0 x
iPhone 7
Nokia Lumia 830

Потребителски аватар

trifon81
Регистриран: 27 яну 2014, 17:38
x 51

Мнениеот trifon81 » 13 ное 2015, 13:53

Евала Радев, че го каза на глас. Тези заблудени андроидни овчици и според мен нямат място тук. Имат си загубен форум, в който никой не отговаря на въпроси, защото те са надувковци все, да ходят там. И мен ми писна някой да пита нещо, защо не може на WP и друг многознайко да му каже иди на андроид, там е по-добре. Всички неща, които са в повече на андроида са гъзарийки, а не съществени неща. Някои ще кажат, приложенията са по-добре оформени на андроида дори и тези на МС. Ами да, защото МС ги пускат там първо, за да използват умниците за опитни зайчета и след това идват за нас. Иначе форума е доста добър и се радвам, че го има, но по рядко чета всичко именно защото се нервя и не се сдържам да не отговоря на някой умник.
0 x

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 498

Мнениеот vavilon » 13 ное 2015, 13:59

Щом искате ще стана лошия и за всяко неправилно мнение ще има наказание. Както впрочем е по другите форуми. Наистина, че толерантността ни се разбира погрешно.
Благодаря! Мисля, че темата е преключила. Всичко останало е минало.
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

asen314
Регистриран: 15 дек 2013, 09:34
Моят WP е: NL1520;NL2520
x 6

Мнениеот asen314 » 13 ное 2015, 14:03

Браво и от мен!
0 x
Фен от времето на windows mobile 6, минал през WP 7,5; 7,8; 8; 8.1; сега с WP 10 preview

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
x 140

Мнениеот Кобрата » 13 ное 2015, 15:00

Здравейте, господа модератори. Искам да попитам до кога ще бъдем тормозени във Windows Phone форума от Андроид фенове? Докога ще ни се налагат празни менения, които не ни интересуват и нямат нищо общо в темите по запитване за помощ от колегите? До кога ще четем в темите (почти всички теми) всичко това изброено по горе? Искам да попитам това Windows Phone форум ли е?
Благодаря за вниманието и усмихнат ден!
FourTonMantis!
И аз започнах, да се дразня и гледам да не пиша много. Те си знаят кои са потребителите, които осират всяка тема с драсканици за андроид. То не беше за скайп, снапчат, месинжър, фейсбук. Колко била лимитирана тази ОС и как с нея не можеш да си свършиш работата. Въпроса не е в това да се коментира дадено приложение, да се сравняват различните ОС. Проблема за мен е, че съфорумника х1 почва да плюе по нещо и да ни обяснява колко по добро е при андроид, а съфорумници х2 и х3, само викат да така е. След един, два дена пак почва същото обяснение за по същата тема, но от х2, като х1 и х3 пак си изкават мнението 100 тен път. След 2 дена пак. Омръзна ми да осират всяка тема. Омръзна ми в темата за WP 10 като се обсъжда някоя нова функция, да чувам това го има от години в Андроид.
П.С. Админа и модераторите. Искате да сте либерални, добре. Но само ще затриете хубавия форум. Забелязвате ли колко много хора вече не пишат. Забелязвате ли, че дори новите потребители, които тепърва се запознават с тази ОС, биват дразнени от тези Андроид фенове и спират да пишат. Май идва времето ,когато WP феновете ще са по-малко от Андроид феновете в този форум.
Много ви уважвам, но вие сте виновни за това което става във форума и криво разбраната ви демокрация. Форума е за фенове на WP, пък били те и фанатици като Сфаки, qwertyaaa, а не да се търси по добрата ОС, защо да си мълчим като мишки в нашия форум. Ако форума е за търсене на истината преименувйте го на "коя мобилна ОС да избера" или "Какво не харесвам във WP". Направете си един конферентен разговор в скайп и решете какво да предприемете, ако трябва пуснете анкета както при избора на модераторите, понеже от 6-7 месеца форума само потъва.
Заключихте старата тема, но според мен въпроса е важен.
Моля никим и сънмастер да се ограничат, до едно мнение в тази тема.
Петре, ( виж вече не е Радев :D нали ми разреши ... :D )
За всичко си прав братле.... ти ако знаеш в колко "кавги" влизах заради това.... борейки се в името на WP :1F60F-Smirking: и накрая винаги аз бях човека който е в грешка ... и другите да са прави... и го повтарях това което ти си написал... но... никой нищо...а дано сега малко мир да има -_-
0 x
Изображение

Потребителски аватар

synmaster
Регистриран: 13 ное 2015, 11:20

Мнениеот synmaster » 13 ное 2015, 15:26

И аз желая да ми изтриете предишния профил qwertyaaa, както и този. Супер обидно е, да наказвате хора, само защото биват предизвиквани от някакъв ментално болен тип. Вземете мерки наистина.
0 x

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 568
Контакти:

Мнениеот Gerg » 13 ное 2015, 15:40

Защо Qwertyaaa е с бан? Всички знаем кой започва ;)
0 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 13 ное 2015, 15:45

Защото напсува модераторите и други потребители.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Върни се в “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със Сайта & Форума”