Mango - Официален Ъпдейт !

Аватар
dvk_devil
Моят WP е: Nokia Lumia 820
WP версия: 8

Да благодаря ти , мисля да пробвам с преинстал на Windowsa :) Но въпроса си остава , защо не получавам новите ъпдейти :| ?
Аватар
xpuls
Моят WP е: HTC 7 Mozart

И според мен преинстал на windows-a на компа ще ти реши проблема, или пробвай на друг компютър ако можеш. Няма логика щом не си слагал нищо неофициално на телефона да имаш подобни проблеми. Пък и при MS много неща не са логични, но се оправят само с преинстал :D
Предполагам ти си първи собственик на телефона, да не би да е пипано по него ако е втора ръка?!
HTC Mozart Nextgen+ 3.3 ROM
Аватар
File_Submit
Администратор
Администратор
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
WP версия: 8.1
Обратна връзка:

Много е важно при купуването на нови телефони да се гледа дали опаковката е цяла, т.е. не е бъзикан самия телефон. При Windows Phone устройствата много лесно се вижда дали се пускат за първи път (от вас) - първото пускане е инсталирането и първоначалните настройки. (При брандираните, тези от мобилен оператор не знам как стоят нещата) но има много търговци, които не са официални вносители и ги отварят я за да ги отключат (от към оператор), я да видят какво представлява телефона, или пък нещо трето.

@dvk_devil можеш да попиташ в Support center-a на Майкрософт като публикуваш въпроса си тук - http://answers.microsoft.com/en-us/winphone
Втори вариант е да попиташ HTC какво става тук - http://www.htc.com/www/help/htc-7-mozar ... ting-guide (долу вдясно има контакт форма)
Аватар
xpuls

File_Submit написа:Много е важно при купуването на нови телефони да се гледа дали опаковката е цяла, т.е. не е бъзикан самия телефон. При Windows Phone устройствата много лесно се вижда дали се пускат за първи път (от вас) - първото пускане е инсталирането и първоначалните настройки. (При брандираните, тези от мобилен оператор не знам как стоят нещата) но има много търговци, които не са официални вносители и ги отварят я за да ги отключат (от към оператор), я да видят какво представлява телефона, или пък нещо трето.
При телефоните закупени от операторски магазин /те в България не са брандирани/ е същото - при първоначалното стартиране се правят основните настройки. Ако в магазин на оператор кутията е отворена, това значи че телефона може а е показван на клиент или излаган, но не и че е пипано по софтуера му. По-скоро ако не излезе екрана за настройките просто някой е проявил интерес и е искал да види как изглежда WP7 преди да си го закупи.
Аватар
xpuls

Не мога да си редактирам горния пост.
Та при моделите на htc, на лепенката доказваща, че кутията не е отваряна са изписани държавите за които е предназначен телефона. Освен България и другите балкански държави това са: Литва, Латвия, Естония, Украйна, Молдова, Унгария.
Аватар
MetroUI
Моят WP е: Nokia Lumia 920

xpuls написа:И според мен преинстал на windows-a на компа ще ти реши проблема, или пробвай на друг компютър ако можеш. Няма логика щом не си слагал нищо неофициално на телефона да имаш подобни проблеми. Пък и при MS много неща не са логични, но се оправят само с преинстал :D
Предполагам ти си първи собственик на телефона, да не би да е пипано по него ако е втора ръка?!
+ хард ресет на самия телефон! Пледирам да направи и това, и да пробва пак...
Аватар
xn3k
Моят WP е: Никакъв

File_Submit написа:При Windows Phone устройствата много лесно се вижда дали се пускат за първи път (от вас) - първото пускане е инсталирането и първоначалните настройки.

След хард ресет тези настройки ги има отново. Ако телефона е ползван и е ресетнат, след което е изключен ще изглежда като нов при следващото включване ;)
Sony| Made of Imagination
Believe that curiosity is the key to creativity. Believe that anything you can imagine, you can make real.
Аватар
MetroUI
Моят WP е: Nokia Lumia 920

xn3k написа:
File_Submit написа:При Windows Phone устройствата много лесно се вижда дали се пускат за първи път (от вас) - първото пускане е инсталирането и първоначалните настройки.

След хард ресет тези настройки ги има отново. Ако телефона е ползван и е ресетнат, след което е изключен ще изглежда като нов при следващото включване ;)
Това е и идеята, де. Да го направи на чиста и непорочна среда :lol:
Аватар
dvk_devil
Моят WP е: Nokia Lumia 820
WP версия: 8

Успях да ъпдейтна до 7720 , но отново имам проблемче...

HtC.jpg
Така седи вече един час , какво да го правя ?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
File_Submit
Администратор
Администратор
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
Обратна връзка:

На мен ъпдейта ми отнема по 30-40 минути, остави го. може да видиш обаче в Task manager-a дали не е забила програмата (Not Responding)
Публикувай отговор

Обратно към “HTC Mozart”