Полезни приложения!

Потребителски аватар

tomov_bg
Регистриран: 02 мар 2014, 15:56
Моят WP е: Бивша Lumia 930
WP версия: 10
x 6

Re: Полезни приложения!

Мнениеот tomov_bg » 14 апр 2015, 14:34

Ще опитам да се държа по-различно!
Липсва ми функцията за харесване на даден пост, та затова ще го на правя по стария начин - Браво!
Тъй като сме водили подобни разговори, най-чистосърдечно те поздравявам, че прие критиката!
п.п. Въпреки, че в конкретния случай и първият остър коментар не беше от теб!
п.п.п. Поне за мен светът щеше да е едно по-добро място, ако нямаше фейсбук и подобните му, въпреки че и аз ги ползвам.
0 x

Потребителски аватар

Danri
Регистриран: 01 фев 2014, 09:46
Моят WP е: NOKIA LUMIA 1520
WP версия: 8.1

Мнениеот Danri » 14 апр 2015, 18:03

И понеже става дума за полезни приложения за телефони (по общо казано), да каже нещо в подкрепа на тази соц.мрежа - в нея има едно много полезно приложение, така да го нарека - създаване на групи. Откакто навих жена ми да си направи профил и група с нейните ученици (класна е на единадесетокласници ), нейния, нека го нарека микро свят, стана с една идея по-добър с взаимоотношенията с тях. А и уиндоус фоун има профил там :smiley:
0 x
Nokia Lumia 1520 - WP 8.1 Denim - в комбина с - HP ProBook 4740s - Windows 8.1

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 485

Мнениеот vavilon » 23 апр 2015, 14:06

Камене, Фейсбук не е животоспасяващо лекарство. Не е и животоподдържаща система. Който иска има, който не иска - няма. Много неправилно ти е мнението, че "Все пак в 21 век,колкото и да не ни се иска ,фейсбук е нещото без което нямаше да съществува света" - ми нямаше да го познаваме такъв , какъвто сега. Щяхме да опознаем един ИСТИНСКИ и РЕАЛЕН свят - не виртуален такъв. Затова и вече на по 10 години не играят пред блока на фунийки, ами ровят в интернет - деградират ( особено децата под 10 години ).
И аз не видях някой друг да се кара, освен теб. Освен това, не се изисква никакъв труд да направиш страница в фейсбук. Труда - в маркета.
"И ако 1 от 99процента не иска фейсбук,..." - голяма грешка, от 7 милиарда свят, едва няколко стотин милиона имат профили във фейсбук. Значи не е 99 % .
Нямаш право да налагаш мнението си по този груб начин ( казвал съм ти го и, съм те молил няколко пъти вече ) . Една идея по-философски приемай нещата .
:1F624-Laughing: Не забравяйте, че Фейсбук и Форум са почити едно и също нещо. И, че не Фейсбук промени света (много по късно дойде), а интернет и приходящите му сайтове, форуми, чатове и т.н. (y)
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

kam4oo
Регистриран: 30 авг 2015, 12:54
Моят WP е: Microsoft 640 dual
x 4

Мнениеот kam4oo » 30 авг 2015, 14:41

От 10 дни съм с Майкрософт Лумия 640. Задал съм му регион САЩ, но езика е на БГ. Кефя му се на уиндоуса, но от андроида се научих на някой глезотии, дето тук ми липсват. Едно от тях е бутон за изключване на всички звуци. Не ми харесва и факта, че трябва да съм на американски, за да работи приложението "Тихи часове"... Липсват ми и гласовите команди на навигацията /имам предвид гласово да му задам маршрут, което вероятно също работи само на английски/. Иначе работи много по-добре от андроида. Не съм забелязал лагване или забиване... вярно че не съм го натоварил с много приложения, но за сега работи отлично :). Моля, ако някой знае приложение, което да замени "Тихи часове" да даде линк за него. На този етап това ми е най необходимо.
0 x

Потребителски аватар

dmandrov
Регистриран: 02 апр 2016, 18:10
Моят WP е: Microsoft Lumia 650

Мнениеот dmandrov » 03 апр 2016, 09:16

Здравейте, скоро си смених 630 с 650, но ми трябва някакво добро приложение за стрийм от тубата към Chromecast. Преди си бях платил tubecast pro, но го развалиха до такава степен, че вече не искам да го ползвам. Под развалиха визирам постоянните реклами, след търсене влизаш в даден клип, пускаш го и ти се отваря друг и други подобни при все, че аъм си платил за него около 6лв.
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 03 апр 2016, 10:21

myTube върши добра работа. Не съм виждал реклама в него досега.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

dmandrov
Регистриран: 02 апр 2016, 18:10
Моят WP е: Microsoft Lumia 650

Мнениеот dmandrov » 03 апр 2016, 12:09

Trial версията не ми открива Chromecast, но открива телевизора (но не може да пусне на него сигнала). Някой друг има ли го този проблем?
0 x

Потребителски аватар

stoyang
Регистриран: 01 мар 2016, 12:26
Моят WP е: Lumia 535

Мнениеот stoyang » 03 апр 2016, 12:27

А дали ще дочакаме адекватно фейсбук приложение, което да има всичко, което има и андроида, например reactions?
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Re: RE: Re: Полезни приложения!

Мнениеот FourTonMantis » 03 апр 2016, 17:38

Trial версията не ми открива Chromecast, но открива телевизора (но не може да пусне на него сигнала). Някой друг има ли го този проблем?
Аз съм с някакъв менте ресийвър AnyCast. Работи при мен.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

userworx
Регистриран: 15 дек 2015, 11:11
Моят WP е: Lumia 640 LTE
x 26

Мнениеот userworx » 05 апр 2016, 09:59

И при мен открива телевизора но не може да пусне нищо, едно замисляне става. Ползвам TUBECast или нещо подобно и там тръгва без проблем.
0 x

Върни се в “Windows Phone Приложения”