Проблем с "People"

Всички приложения за Windows Phone
Аватар
KamenSidi
Моят WP е: Никакъв

ssstttsss написа:
KamenSidi написа:
ssstttsss написа:
KamenSidi написа:Хард ресет и не ъпдеййтване на указател до фикс на проблема.
Или настройки приложения,хора,ресет на хора.
Продължаваш да се излагаш. Как според теб ще стане тоя ресет през настройки на приложения.. Писна ми да говориш фафли. Само Камен може да направи ресет през неактивен бутон.
Умнико,в новия ъпдейт в настройки приложения под всяко приложение има ресет на приложението,което изтрива дата и кеш и връща в началото приложението. Аз дето нямам уиндоъс телефон го знам,четете и си гледайте телефоните боже господи!
OOO Велики Генийо!!!! Мноо си напред с матряла! Ама ако можеше поне да четеш щеше да разбереш, че бутона е НЕАКТИВЕН!!! Да верно само ти може да кликаш върху неактивен бутон и той да сработи!!!
От къде да знам активен ли е бутона бе заядливци? Последно в 930 имаше активен бутон на инсайдър фаст!
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!
Аватар
Trentatre
Моят WP е: Lumia 1020/lumia 950
WP версия: 10

KamenSidi написа:
ssstttsss написа:
KamenSidi написа:
ssstttsss написа:
KamenSidi написа:Хард ресет и не ъпдеййтване на указател до фикс на проблема.
Или настройки приложения,хора,ресет на хора.
Продължаваш да се излагаш. Как според теб ще стане тоя ресет през настройки на приложения.. Писна ми да говориш фафли. Само Камен може да направи ресет през неактивен бутон.
Умнико,в новия ъпдейт в настройки приложения под всяко приложение има ресет на приложението,което изтрива дата и кеш и връща в началото приложението. Аз дето нямам уиндоъс телефон го знам,четете и си гледайте телефоните боже господи!
OOO Велики Генийо!!!! Мноо си напред с матряла! Ама ако можеше поне да четеш щеше да разбереш, че бутона е НЕАКТИВЕН!!! Да верно само ти може да кликаш върху неактивен бутон и той да сработи!!!
От къде да знам активен ли е бутона бе заядливци? Последно в 930 имаше активен бутон на инсайдър фаст!
Като не знаеш - не пиши врели некипели !!!
Питай...ние ще ти кажем !!!
Аватар
KamenSidi

Trentatre написа:
KamenSidi написа:
ssstttsss написа:
KamenSidi написа:
ssstttsss написа: Продължаваш да се излагаш. Как според теб ще стане тоя ресет през настройки на приложения.. Писна ми да говориш фафли. Само Камен може да направи ресет през неактивен бутон.
Като не знаеш - не пиши врели некипели !!!
Питай...ние ще ти кажем !!!
Вие се включихте за заяждане,а къде бяхте когато човека зададе въпрос. Аз поне му помогнах с нещо,а вие въздухари,само се заяждате с мен.
Аватар
Trentatre
Моят WP е: Lumia 1020/lumia 950

Камене не си много "смарт" мълчи си по-добре !!!
Помагай в Андроид форума .
Аватар
KamenSidi

Trentatre написа:Камене не си много "смарт" мълчи си по-добре !!!
Помагай в Андроид форума .
Не ми давай наклон на .....
За заяждане сте първи,но да помогнете никакви ви няма
Аватар
Didoka
Моят WP е: Lumia 950XL

Бутона пак си го има, но не е активен за системните приложения, така да се изразя.
И в случая не си помогнал с нищо!
Аватар
ssstttsss
Моят WP е: 820, 950, 950XL
WP версия: 8.1

Оправиха го!
Луд фен на Лудогорец и WAZE
Аватар
enkov
Моят WP е: Xiaomi Mi4 LTE

Да, с 10.2.1551.0
Аватар
canyin
Моят WP е: L535,532,550,930,950

Но пък сега за Insider Preview Build 16215 РС го развалиха. Отварям го или от сторе или от календара :)
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Windows Phone Приложения”