Офф-топик лайф.

Потребителски аватар

aserrr
Модератор
Модератор
Регистриран: 21 авг 2014, 22:01
Моят WP е: 830
WP версия: 10
x 297

Re: Офф-топик лайф.

Мнениеот aserrr » 27 яну 2017, 21:25

Поздрави и жена си .....макар , че нямаш!!! Както и да е лека вечер тогава. ;)
1 x
iPhone 7
Nokia Lumia 830

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 284

Мнениеот canyin » 27 яну 2017, 21:42

....
Значи пийнах 2 уискита, чета ти простотиите и ако още едно или 2 пийна и съм читав ще ти строша главата .... Разкарай се бе човек почна да досаждаш....
Май ти си от тези дето след 2-ри или 3-ти клас са играли бърбулета в двора на училището, вместо да стоят в час и да попиват поне малко от малко бах маааму!
1 x

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 568
Контакти:

Мнениеот Gerg » 27 яну 2017, 21:49

Кво му се връзвате на глупостите на тоя... Нима той заслужава да му отделяте толкова от вашето време и внимание. По-малко се занимавайте с глупости и повече се кефете на живота. :)
1 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
x 140

Мнениеот Кобрата » 27 яну 2017, 21:52

Кво му се връзвате на глупостите на тоя... Нима той заслужава да му отделяте толкова от вашето време и внимание. По-малко се занимавайте с глупости и повече се кефете на живота. :)
Яша бана бе Герги :Dчалгар долен си тиииии :D

Sent from my Green Beast COBRA edition Lumia 1520 - 160GB
0 x
Изображение

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 284

Мнениеот canyin » 27 яну 2017, 22:00

Абе дразнител бе ей. Тъкмо си нагласих новата серия на Supernatural и я гво да чета тоз дразнител, но поне е забавно и нерви създава, то трябва и черно и бяло а то се на добре викат не е на добре :)
Но има и делавера 3-то уиски ми сипаха, НаМа ЛоШо !!! Наздраве.
Паркирам се да гледам братя Уинчестер приятна вечер от мен.
1 x

Потребителски аватар

vmd701
Регистриран: 27 авг 2014, 14:36
WP версия: 8.1
x 108

Мнениеот vmd701 » 27 яну 2017, 22:19

Абе пичаги, тотално изтрещяхте. Някакъв вече и с физическа саморазправа ме заплашва, пийнал бил 2-3 и му дошла смелост. Веселба пълна :)
0 x

Потребителски аватар

cerasimi
Регистриран: 03 апр 2016, 11:18
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
x 71

Мнениеот cerasimi » 27 яну 2017, 22:51

Сега и на герой ли ще се правиш. не виждаш ли , че си просто жалък тип, който върви единствено в тази тема, защото никъде няма и да му обърнат внимание. Момчета и момичета, зарежете това.....не е виновно то.
0 x

Потребителски аватар

vmd701
x 108

Мнениеот vmd701 » 28 яну 2017, 01:36

Та така де - не си прав

Е, то оставаше аз да съм прав за нещо :)
Да поясня, че все още имам на разположение 2 win телефона и имам преки наблюдения как се развиват нещата. Ето ти пресен пример за доста грозни проблеми от тази сутрин - пускам лумия 532, която си работи съвсем нормално, да тегли последния официалния ъпдейт. Изтегли ъпдейта и каза "Подготовка за инсталиране...". На 88% от подготовката, екранът изгасна. Помислих, че просто му е изтекло времето и натиснах копчето за включване - нищо. Още няколко пъти - пак нищо. Пробвах да натискам back бутона - вибрира. Викам си, сигурно екранът изгоря. Софт ресет - изненада, запали отново. Пуснах пак пъдейта, пак "Подготовка за инсталация", само че този път каза, че нещо не е наред и пакетът трябва да бъде изтеглен отново. Изтегли го, след което пак "Подготовка за инсталация" и пак на 88% екранът изгасна. И така още един път и сега се чудя какво да правя. Въпросната лумия след инсталиране на windows 8.1 през компютъра и след това актуализиране до windows 10, на практика не е ползвана за реална работа. Само ъпдейтвам ОС и приложенията с цел проверка накъде се движат нещата. Така, че, мисля си, че няма от какво да се е омазала, че да прави такъв проблем. Колко пъти съм ъпдейтвал какви ли не win телефони, такова чудо за първи път виждам днес.
Първо - не ри вярвам. Защото това е първия такъв хамав опис за подобен проблем който до сега и в МС са нямали... Пусни клип в Ютуб и ще ти повярвам тогава
Второ - ако съвсем случайно..... Е истина.. Ама така.. Наистина съвсем случайно.... Евентуално мога да ти кажа какво дявол го взел трябва да направиш.

Ей сега, веднага ще седна да си губя времето да снимам клип, защото някой си мисли, че го лъжа. Бе ти добре ли си? Ако на теб някога през главата ти е минавала идеята да лъжеш за такива неща, то на мен все още не е. И как пък разбра, че в мс са нямали такъв проблем досега ми е чудно? Сигурно имаш достъп до базата им с бъг репорти и си ги чел всичките до един?
0 x

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
x 140

Мнениеот Кобрата » 28 яну 2017, 01:47

Та така де - не си прав

Е, то оставаше аз да съм прав за нещо :)
Да поясня, че все още имам на разположение 2 win телефона и имам преки наблюдения как се развиват нещата. Ето ти пресен пример за доста грозни проблеми от тази сутрин - пускам лумия 532, която си работи съвсем нормално, да тегли последния официалния ъпдейт. Изтегли ъпдейта и каза "Подготовка за инсталиране...". На 88% от подготовката, екранът изгасна. Помислих, че просто му е изтекло времето и натиснах копчето за включване - нищо. Още няколко пъти - пак нищо. Пробвах да натискам back бутона - вибрира. Викам си, сигурно екранът изгоря. Софт ресет - изненада, запали отново. Пуснах пак пъдейта, пак "Подготовка за инсталация", само че този път каза, че нещо не е наред и пакетът трябва да бъде изтеглен отново. Изтегли го, след което пак "Подготовка за инсталация" и пак на 88% екранът изгасна. И така още един път и сега се чудя какво да правя. Въпросната лумия след инсталиране на windows 8.1 през компютъра и след това актуализиране до windows 10, на практика не е ползвана за реална работа. Само ъпдейтвам ОС и приложенията с цел проверка накъде се движат нещата. Така, че, мисля си, че няма от какво да се е омазала, че да прави такъв проблем. Колко пъти съм ъпдейтвал какви ли не win телефони, такова чудо за първи път виждам днес.
Първо - не ри вярвам. Защото това е първия такъв хамав опис за подобен проблем който до сега и в МС са нямали... Пусни клип в Ютуб и ще ти повярвам тогава
Второ - ако съвсем случайно..... Е истина.. Ама така.. Наистина съвсем случайно.... Евентуално мога да ти кажа какво дявол го взел трябва да направиш.

Ей сега, веднага ще седна да си губя времето да снимам клип, защото някой си мисли, че го лъжа. Бе ти добре ли си? Ако на теб някога през главата ти е минавала идеята да лъжеш за такива неща, то на мен все още не е. И как пък разбра, че в мс са нямали такъв проблем досега ми е чудно? Сигурно имаш достъп до базата им с бъг репорти и си ги чел всичките до един?
Ами видиш ли - да, имам.
И да - аз бих си "загубил" времето да кача клип показвайки проблем, за да получа компетентно решение. Щом не ти трябва - не си "губи" времето

0 x
Изображение

Потребителски аватар

vmd701
x 108

Мнениеот vmd701 » 28 яну 2017, 10:04

Кобрата, cerasimi, canyin, Gerg, aserrr,
От доста време ме мъчи един въпрос и понеже вече не ми пука дали ще мога да пиша и чета в този форум, ще ви го задам директно - вие малоумни ли сте, или само се правите? До скоро клонях към втория отговор, но вече започвам да се съмнявам. Някой от вас може ли да чете и да разбира какво чете? Въобще, някой от вас чете ли всичките мнения в дадена "дискусия" и прави ли си труда да прецени кой всъщност започва скандалите? Или за по-лесно прочитате само последното мнение и като видите, че някой от вашия отбор се е запенил и плюе с/у някой друг, се чувствате длъжни да пуснете и вие малко пяна? Хайде, започнете например от вчерашния ми пост от 18:29. Има ли някой от вас, който да може да погледне обективно на нещата, да бъде честен с останалите и със себе си и да каже, кой и с кое си точно изказване предизвика напрежението? Кой започна да обижда първи? Кой стигна първи до най-обикновена простащина? Кой дори и до заплахи за бой стигна? Аз ли бях? Хайде, ако искате и от началото на темата започнете и проследете как се развива всеки един такъв скандал и ще видите, че в повечето от случаите нещата започват да загрубяват след коментар на някой от вашия отбор, съдържащ или обида, или подигравка, или някаква просташка шега. Първосигнални сте като уличните кучета, които умеят само да лаят и хапят. А на тези, които ме наричат "жалък" и какво ли още не, бих препоръчал да се загледат в себе си. Защото не сме на стадиона, нито в селската кръчма, нито в някоя чалготека. В един форум (нормален, не като този), жалки изглеждат тези, които нямат достатъчно умствен багаж да продължат дискусията, макар и неприятна за тях, без да обиждат, без да стигат до простащина и без да заплашват с бой. На вас, с изброените в началото имена, не смятам да отговарям повече, така че вече можете да ме плюете и обиждате безнаказано.
0 x

Върни се в “Лаф-два”