Android срещу Windows Phone vs iOS

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
WP версия: 10
x 140

Re: Android срещу Windows Phone vs iOS

Мнениеот Кобрата » 22 окт 2015, 12:32

Усещате ли как всяка една тема, в която има намесен Андроид се изражда. Според мен това е форум за Windows и всичко друго няма място тук и трябва да се трие на момента.
А добър ден бе... от колко време го обяснявам това, а получавам нападки от скрити андро-маниаци, и да се благодарят, че аз не ги "редя" по майчина линия... ама такова им е възпитанието...
Приятелю,трябва да сме и толерантни. В тази тема,аз научих доста и за ай ос и за уиндоус фон,пък дори и за андроид. Темата е готина,защото ,така никой не се чувства обиден,защото темата позволява. Единствен ,нашият бивш модератор се пеняви,но това си му е заложено вътре в него. Аз не му се връзвам.
Окей, знаеш, че лично аз съм толерантен, оставяйки настрани иронията която изразявам... обаче айде да не толерирам обръщения към мен от сорта на : " млъки ВЕ майка ти ********** и ***** защото **********" и т.н.
Ако ти можеш да си толерантен към такова нещо - твое решение, но аз лично го намирам този човек............ толерантност, ама до едно време. Форума е ГЛАВНО за УФ, другите ОС-и тук нямат никакво предимство и са на последно място.
0 x
Изображение

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 498

Мнениеот vavilon » 22 окт 2015, 12:32

Усещате ли как всяка една тема, в която има намесен Андроид се изражда. Според мен това е форум за Windows и всичко друго няма място тук и трябва да се трие на момента.
А добър ден бе... от колко време го обяснявам това, а получавам нападки от скрити андро-маниаци, и да се благодарят, че аз не ги "редя" по майчина линия... ама такова им е възпитанието...
Приятелю,трябва да сме и толерантни. В тази тема,аз научих доста и за ай ос и за уиндоус фон,пък дори и за андроид. Темата е готина,защото ,така никой не се чувства обиден,защото темата позволява. Единствен ,нашият бивш модератор се пеняви,но това си му е заложено вътре в него. Аз не му се връзвам.
Ти вземи научи Here Drive + във ВП! :D
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 22 окт 2015, 12:33

А защо Бивш? Ей как познах че е програмист
Що да е програмист? :) Не знаех, че за да те назначат за модератор се изисква някаква диплома :D
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

vavilon
x 498

Мнениеот vavilon » 22 окт 2015, 12:36

А защо Бивш? Ей как познах че е програмист
Що да е програмист? :) Не знаех, че за да те назначат за модератор се изисква някаква диплома :D
Програмист с промит мозък, това работиш. Недоволен от живота и всичко и всички са му криви и вечно е наопаки. Запази си определенията за теб, кое какво е и кое е Пумиярско.
:D
0 x
435 ex

Потребителски аватар

Peter Radev
Регистриран: 29 апр 2014, 15:12
Моят WP е: Lumia 930
x 163

Мнениеот Peter Radev » 22 окт 2015, 12:36

До колкото забелязвам, той спря, а нещо нямаш спирка. Всеки си има мнение. Колега Джони, това че не ти се е случвало, не означава че го няма, както с двигателя на ауди, кръстен с името Душегуб, от 10 коли с този двигател 7 са проблемни. Искам да кажа, че при мен пък има проблеми с Андроид. Ползвай си телефона със здраве, а ако искаш продължавай да ни се смееш и да ни убеждаваш, че софтуера е така замислен, да има лаг, иначе е прекалено бърз и пъргав.
0 x

Потребителски аватар

Кобрата
x 140

Мнениеот Кобрата » 22 окт 2015, 12:40

Абе........ програмисти... знам ги аз.... имам приятел програмист.... бяхме се събрали да посрещаме нова година, той я посрещна на лаптопа и беше част от мебелировката през цялото време ......... няма какво да кажа повече....
0 x
Изображение

Потребителски аватар

vavilon
x 498

Мнениеот vavilon » 22 окт 2015, 12:42

Добре де никой ли няма да си признае, че на Андро и Иос менютата са им доста сложно организирани? :)
Последна промяна от vavilon на 22 окт 2015, 13:19, променено общо 1 път.
0 x
435 ex

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
WP версия: 8.1
x 27
Контакти:

Мнениеот File_Submit » 22 окт 2015, 12:45

Okay, няма смисъл вече. Ако желаете да обсъждате android, ios може да отворите отделна тема в Лаф-Два, където да се коментират функции и работа на операционните системи, но сравнителните теми за OS само пораждат вражда и конкретно в тази тема вече не може да се отсее полезното от нападките.
0 x

Потребителски аватар

Кобрата
x 140

Мнениеот Кобрата » 22 окт 2015, 12:45

Добре де нокой ли няма да си признае, че на Андро и Иос менютата са им доста сложно организирани? :)
Сложни??????? Те са ТРАГЕКОМИЧНИ приятелю....едното даже няма Хоум скрийн... другото има, ама на нищо не прилича
0 x
Изображение

Потребителски аватар

vmd701
Регистриран: 27 авг 2014, 14:36
WP версия: 8.1
x 108

Мнениеот vmd701 » 22 окт 2015, 13:09

Някои хора тук, имат проблеми... iOS и iPhone е всичко друго, но не и пълноценен SMART телефон. Подведох се и си купих миналата година една 5-ца, въртях го, суках го, джейлвах, ами тръба си беше, тръба си и остана.
...
Да, андроид имаше проблеми, но от КитКат (4.4.х) насам, е една изключително пъргава и стабилна OS. Последният ми андроид телефон, нямаше и помен от горчивото минало на андроид. За една година, не е забил нито веднъж, нито веднъж не ми е спрял приложение. НИКАКВИ проблеми. Samsung Galaxy Alpha.
...
Това за RAM management-а е напълно невярно. И iOS и WP презареждат страници, като се запълни рамта, за разлика от BlackBerry OS в същност.
Що за мнение е това? Твърдиш, че iphone не е пълноценен смарт телефон, но не даваш нито един аргумент в подкрепа на твърдението си? Дай нещо по-конкретно! Какво точно не успя да направиш с него и реши, че не е смарт телефон?

Твърдиш, че от KitKat 4.4.x насам проблеми няма? Искаш да кажеш, че никога не си виждал теслата с незацепващия интернет след изчезване на WiFi сигнала? Добре, предлагам, всеки който го е виждал този проблем, да сподели на какъв телефон и на каква версия на андоид. Който не го е виждал, също. Един вид, да се преброим. Може пък да излезе, че само на конкретни телефони го има?

Това за RAM паметта е напълно вярно, телефонът е пред мен, с 5.0.1 и мога да демонстрирам описаното от мен поведение на всеки желаещ. Освен това, колеги, старайте се да четете и да разбирате какво е написано! Къде съм казал, че iOS и WP не презареждат като се запълни паметта?
0 x

Върни се в “Лаф-два”