Android срещу Windows Phone vs iOS

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
WP версия: 10
x 140

Re: RE: Re: Android срещу Windows Phone vs iOS

Мнениеот Кобрата » 21 яну 2016, 09:17

Сфаки грък ли си?:)
Кой пита ^_-
0 x
Изображение

Потребителски аватар

Niki44
Регистриран: 19 яну 2016, 09:07
Моят WP е: Lumia 535 Dual Sim
WP версия: 8.1
x 34

Re: RE: Re: Android срещу Windows Phone vs iOS

Мнениеот Niki44 » 21 яну 2016, 09:20

Кой пита ^_-
Е нали пише кой пита:)
0 x

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Re: Android срещу Windows Phone vs iOS

Мнениеот sunmaster » 21 яну 2016, 09:45

Специален поздрав за Папагала и всички Андроид фанатици които пият хапчета :D
http://m.hicomm.bg/softuer/nova-ujazvim ... qus_thread
Виж какво,15годишно сукалче,още имаш бяло около устата,за да си позволяваш да ме наричаш папагал.
Мери си приказките ,защото ми е писнало от такива дечица,на които мама снася,а тате дава и всичко на готово получавате. Аз работя от осми клас ,хлапако и сам си купувам всичко,а когато ти доидеш до моето ниво,имаш право да ми даваш някакви квалификации. Нито съм ти на годините,нито имаш моят акъл,че да ме обиждаш ясно ли е !!!!
Не съм цитирал име. Гузен негонен бяга :1F616-Blushing:
Според теб "WP Гуру" със над 1500 мнения и "няма WP" какъв е? И не ме обиждай моля, че мога да ти лепна много прилагателни които няма изобщо да ти харесат. ;) Айде сега, ходи си избивай комплексите във андроидския форум да те видим многознайко.
ПС: Добре че "не съм ти на акъла" иначе щях да съм празноглав комплексар.

http://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80712
Между другото,винаги съм готов да помогна и тук,както виждате и там в андроид форума. Аз знам руски перфектно и преведох как се флашва от руски,за да дам помощ на български на всеки имащ нужда. Пиша това,не за да се самоизтъкна,а да разберете,че нямам за цел да ви дразня,но обидят ли ме скачам. Нали хлапето Герг с голямата уста,на който ,ако ми бе пред очите вчера,щях да му изсуля един ,за да е научи на уважение към по-възрастните,все ми казва иди в андроид форума. Ето Хлапе,там съм,но за разлика от теб,аз съм там но с полезна тема,а ти за цялото си пребиваване тук,с коя тема бе полезен?
Ето и мои теми тук с които все още съм полезен:
viewtopic.php?f=3&t=255
viewtopic.php?f=3&t=1947
и на доста други места от форума съм давал мнение,което е било в помощ и то относно уиндоус фон.
Самия ти Герг си прочел първо моята тема,за да научиш телефона си. затова,преди да се нахвърляш,а си само на 15,виж себе си и твоето място тук,за какво е. Бил съм гуру без уиндоус фон,да така е,но в този форум съм дал много през годините и да последно се увлякох и дразня,но то е заради характера ми и не е нарочно,но не съм станал гуру,щото си плямпам с Герг.
И ето ти един цитат,за да осъзнаеш,къде грешиш,пък дано си оправиш нервите.

"Често Задавани Въпроси ПЪРВО ПРОЧЕТИ, после питай!

Мнение от Stefan Caromov » съб яну 25, 2014 4:35 pm
Темата ще бъде допълвана навременно от мен, или други модератори. Изключение прави единствено Sunmaster, който може да попълва темата.
Забранявам на други потребители да пишат в темата."
Сега разбираш защо съм бил и съм гуру нали?
0 x
Nokia 808 back to the future ,Meizu m2 note my best android choice

Потребителски аватар

sava
Регистриран: 22 юни 2015, 17:12
Моят WP е: Lumia 950XL
x 21

Мнениеот sava » 21 яну 2016, 10:12

Точно потръгнат нещата и ..... :(
0 x

Потребителски аватар

sunmaster
x 24

Мнениеот sunmaster » 21 яну 2016, 10:16

Точно потръгнат нещата и ..... :(
Не те разбрах-проблем с телефона ли имаш,защото ,ако е друго е неуместно?
0 x

Потребителски аватар

Niki44
x 34

Мнениеот Niki44 » 21 яну 2016, 10:18

Вчера нещо каза, след пожеланията за рождения ден. Явно си махмурлия и пак започваш.
1 x

Потребителски аватар

sunmaster
x 24

Мнениеот sunmaster » 21 яну 2016, 10:43

Не си прав,аз не дразня,точно напротив,защитавам името си и стоя зад думите си. Когато някой,който с нито един пост тук или където и да е ,не е бил полезен дори секунда,се опитва да ми държи тон и да ми се прави на вървежен,аз не мълча. Не пия никакъв алкохол и не съм обичал никога алкохола,само бира и то лятото,затова съм трезвен.
Написах поста си,за да спрат такива лигльовци като това хлапе,да ми се перчат и да скачат като пале пред майка си!
Нали ме попита хлапето,защо си гуру без уиндоус фон? Защото Аз съм имал всеки уиндоус фон включително 1020 в ръцете си като собствен,без атив,1520,8х,и майкрософтските не Нокии. И съм изпадал във всякакви ситуации,от които съм се оправял с помощт или без и съм ги описал ,за да съм в помощ. Когато плюещите по-мен,направят същото,могат да имат право да плюят,но до тогава не!
0 x

Потребителски аватар

Niki44
x 34

Мнениеот Niki44 » 21 яну 2016, 10:47

Не си прав,аз не дразня,точно напротив,защитавам името си и стоя зад думите си. Когато някой,който с нито един пост тук или където и да е ,не е бил полезен дори секунда,се опитва да ми държи тон и да ми се прави на вървежен,аз не мълча. Не пия никакъв алкохол и не съм обичал никога алкохола,само бира и то лятото,затова съм трезвен.
Написах поста си,за да спрат такива лигльовци като това хлапе,да ми се перчат и да скачат като пале пред майка си!
Нали ме попита хлапето,защо си гуру без уиндоус фон? Защото Аз съм имал всеки уиндоус фон включително 1020 в ръцете си като собствен,без атив,1520,8х,и майкрософтските не Нокии. И съм изпадал във всякакви ситуации,от които съм се оправял с помощт или без и съм ги описал ,за да съм в помощ. Когато плюещите по-мен,направят същото,могат да имат право да плюят,но до тогава не!
Там ти е проблема, че не пиеш. Пийни една ракия вечер да те отпусне. Много спичаш. Много се палиш. Остави ги хлапетата, то си личи по начина на писане кои са дечковци. Татко му купил телефон и компютър и се мисли, че е хванал Господ за шлифера. Заеби ги, не се занимавай с децата.
2 x

Потребителски аватар

azerty
Регистриран: 21 яну 2016, 13:54
Моят WP е: 8x
x 36

Мнениеот azerty » 21 яну 2016, 14:20

Някой ми е хакнал профила и ми иска да активирам акаунта си. Чета ви мненията дълго време.

Камене, ще ти кажа нещо, което ще те направи щастлив. Сложих Андроид с версия 6 на софта на ХТЦ. Андроид няма нищо общо с предишните версии и е стабилен. Дори в по-стабилен от Windows. Браузването е кеф. Нещо, което при WP е кошмар, както и клавиатурата. Честно да си кажа, това ме отказа от АйОС, защото Айфона е скъпа джаджа, която не оправдва средствата вложения в нея. Още повече, че няма и Fast charging и куп други неща. За Windows няма какво да коментирам .

Но истината е, че WP ми върши за сега работа. Има кусури, но ми върши работа. Тук е ясно, че има WP фенщина. Ама поне не е като при Айфон. По-бавна от всички ОС-и е. При браузването е пълна трагедия. Писането и изпращането на снимки е мъка. Ако имаш по-малко от свободно място от 2 ГБ телефона има провлачване на анимацията. Но въпреки всичко ползвам телефон, който е на 3 години вече. А батерията дори ми държи доста. Така, че съм доволен. А и WP те отличава от Айфонаджиите. Иначе сега гледам с друго око на Андроид. Ако намеря една читава Xperia Z5 compact бих взел и един Андроид, но ще бъда и с Windows phone.
1 x

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
WP версия: 10
x 140

Re: RE: Re: RE: Re: Android срещу Windows Phone vs iOS

Мнениеот Кобрата » 21 яну 2016, 14:46

Кой пита ^_-
Е нали пише кой пита:)
Да кажем на чист БГ - на половина... Обичам си и двете родини по равно ^_- без "расизъм" МОЛЯ ^_-
0 x
Изображение

Върни се в “Лаф-два”