Общи приказки

Потребителски аватар

spikul
Регистриран: 16 окт 2013, 19:11
Моят WP е: Lumia 950
WP версия: 10
x 430

Re: Общи приказки

Мнениеот spikul » 01 юни 2017, 12:10

Ако извадя всяко мое мнение за телефона ми,ще се види,че на всякъде твърдя,че това леново има не много добра камера,дори посредствена задна такава. Относно сравнението ти,няма разлика . Просто при единия си снимал със светкавица и има отблясък,но пък снимката е с по естествен цвят,самсунг с7,а при лумията няма отблясък но е хипер не естествен цвета. Като детаил аз разлика не виждам.
Просто пак не позна - и двете снимки са със светкавица. Явно изобщо не знаеш, че светкавицата на 950 е трицветна.
За пореден път показваш, че нищо не разбираш от фотография, щом очевидно имаш проблем със зрителните си възприятия!
Снимката на 950 е толкова по-детайлна, че само хейтър и слепец биха казали противното!
3 x

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 568
Контакти:

Мнениеот Gerg » 01 юни 2017, 12:54

Камене, сега се подмазваш на aserr и wpa така, както се подмазваше на колегата FTM докато беше модератор. А след като видя, че няма да ти минат номерата започна да го обиждаш. Много скоро ще изхвърчиш от тук. А относно снимките ти - на теб може и да ти харесват, но според мен те не покриват критерия за фотограф, какъвто твърдиш че си.
3 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

yobremove
Регистриран: 22 мар 2016, 16:33
Моят WP е: N82/Lumia735/950
x 29

Мнениеот yobremove » 01 юни 2017, 13:03

Е*аси, човек да не зададе въпрос, след това - хранене, спам, хранене...... и така до безкрай. За мен като член на форума, не е полезно, за другите не знам :(
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 01 юни 2017, 13:38

Камене, сега се подмазваш на aserr и wpa така, както се подмазваше на колегата FTM докато беше модератор. А след като видя, че няма да ти минат номерата започна да го обиждаш. Много скоро ще изхвърчиш от тук. А относно снимките ти - на теб може и да ти харесват, но според мен те не покриват критерия за фотограф, какъвто твърдиш че си.
Да се мазня,малкия ти сляп ли си? Аз членувам в няколко фейсбук групи и виждам Асер в айфон фотография какво може,hglr е пускал линк с негови снимки и да добър е,много добър дори,а на WPA гледах снимките от Варна,нощните и хич не бяха лоши. Не се мазня на никого ,а съм обективен. Не живея за някакъв форум,че да ми пука . Относно критерия за фотограф,ти какво образование имаш,какъв ценз,колко опит във фотографията,колко книги си прочел ,колко статии на тази тематика,колко и каква техника имаш,дори тя да е най-ниския клас,колко имена във фотографията те обучават и кои,за да е важно твоето мнение спрямо моите снимки. Аз съм правил изложба,печелил съм награди от 2 конкурса в Стара Загора,та мислиш ли ,че твоя критерии е важен за който и да било?
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 568
Контакти:

Мнениеот Gerg » 01 юни 2017, 13:43

Я покажи на хората как снимаш, на думи си най-добрия, но твоите снимки друго говорят.
3 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 498

Мнениеот vavilon » 01 юни 2017, 14:00

Да се мазня,малкия ти сляп ли си? Аз членувам в няколко фейсбук групи и виждам Асер в айфон фотография какво може,hglr е пускал линк с негови снимки и да добър е,много добър дори,а на WPA гледах снимките от Варна,нощните и хич не бяха лоши. Не се мазня на никого ,а съм обективен. Не живея за някакъв форум,че да ми пука . Относно критерия за фотограф,ти какво образование имаш,какъв ценз,колко опит във фотографията,колко книги си прочел ,колко статии на тази тематика,колко и каква техника имаш,дори тя да е най-ниския клас,колко имена във фотографията те обучават и кои,за да е важно твоето мнение спрямо моите снимки. Аз съм правил изложба,печелил съм награди от 2 конкурса в Стара Загора,та мислиш ли ,че твоя критерии е важен за който и да било?
"малкия", ще викаш на оная си работа! Колегата си има Име!
5 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

trifon81
Регистриран: 27 яну 2014, 17:38
x 51

Мнениеот trifon81 » 02 юни 2017, 15:12

Не знам какво се случва, но май не е на добре. Камерата вече не само при снимане на hdr изписва "записване" след 3-4 снимки. Вече и при т.н. профи режим след снимането на 10 снимки го прави и се изисква едно чакане поне 2 мин, за да се добавят прословутите "щрихи". Това в някои ситуации ти прави невъзможно снимането.
0 x

Потребителски аватар

mathur
Регистриран: 05 мар 2015, 15:29
Моят WP е: Nokia 930
x 58

Мнениеот mathur » 02 юни 2017, 18:43

Не знам какво се случва, но май не е на добре. Камерата вече не само при снимане на hdr изписва "записване" след 3-4 снимки. Вече и при т.н. профи режим след снимането на 10 снимки го прави и се изисква едно чакане поне 2 мин, за да се добавят прословутите "щрихи". Това в някои ситуации ти прави невъзможно снимането.
Ами аз казах, в друга тема ,че всички вървят напред , само микрософт назад...ама заблудените не искат да ми вярват.....че всичко от ден на ден ....става ...по- зле....
0 x

Потребителски аватар

spikul
Регистриран: 16 окт 2013, 19:11
Моят WP е: Lumia 950
x 430

Мнениеот spikul » 02 юни 2017, 19:00

Защо очакваш от 3 годишен телефон да лети? Имам наблюдения върху S5 и нещата и там не са перфектни, да знаеш.
А лагване има дори при S7 - единствено iPhone не лагва, но там си има други кусури.
В крайна сметка, никой не те кара на сила да ползваш 930, нали?
Ето и аз живот и здраве ще сменя 950 с флагман на Samsung или с iPhone, но това не значи, че ще плюя нещо, което все още ми върши работа. В началото бях разочарован от 950, заради осезаемото лагване и проблеми със SIM, но още след RS1 нещата са екстра!
1 x

Потребителски аватар

mathur
Регистриран: 05 мар 2015, 15:29
Моят WP е: Nokia 930
x 58

Мнениеот mathur » 02 юни 2017, 19:41

Защо очакваш от 3 годишен телефон да лети? Имам наблюдения върху S5 и нещата и там не са перфектни, да знаеш.
А лагване има дори при S7 - единствено iPhone не лагва, но там си има други кусури.
В крайна сметка, никой не те кара на сила да ползваш 930, нали?
Ето и аз живот и здраве ще сменя 950 с флагман на Samsung или с iPhone, но това не значи, че ще плюя нещо, което все още ми върши работа. В началото бях разочарован от 950, заради осезаемото лагване и проблеми със SIM, но още след RS1 нещата са екстра!
Е защо ще сменяш Великия телефон 950 за дроид боклук както го наричате???/Нали се сещаш ,че друг видовс телефон я има я не... :1F624-Laughing: :1F624-Laughing: :1F624-Laughing:
0 x

Върни се в “Лаф-два”