Ъпдейт на HTC Windows Phone 8 S

Аватар
Stefan Caromov
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
WP версия: 8
Обратна връзка:

Ресет на телефона, след това на чисто виж колко свободно място има ,след синхронизирането на мейла и всички настройки. Със сигурност има повече от 1 г оставаща. Временните файлове понякога не се самоизтриват, а понеже от майкрософт са решили, че ние юзърите сме идиоти и тъпанари, не разрешават достъпа на юзъра до папката temp. Затова и хората търсят начин да си хакнат файловата система, засега неуспешно за съжаление. Та по темата след като напарвиш ресет, виж от тия 4 гб памет колко аджеба ти е за програми. На картата можеш да слагаш единствено снимки, видео и музика. Тъпо, но факт.
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now
Аватар
Largo

рестартирам го и ми показва 55мб свободно място, а всичките ми приложения са около 100мб, к'во да направя не знам,има една папка чиято се казва ДРУГИ ей там имам 1,4 гб, но не мога да открия това...

благодаря.
Аватар
KRazpopov
Моят WP е: Nokia Lumia 920

Рестарт не е същото като ресет. Ресета се извършва от settings>about>reset your phone. Това ти връща фабричните настройки на апарата и евентуално ще освободи достатъчно място за да може да ъпдейтнеш.

Само гледай първо да направиш бекъп на данните в-у телефона, преди да направиш ресет.
ИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “HTC 8S”