Ъпдейт на HTC Windows Phone 8 S

Аватар
plamen29
Моят WP е: HTCWindowsPhone8S
WP версия: 8.0

Получих актуализация на телефона
Инсталирах новия софт и телефона се рестартира след което пак поиска да инсталира нещо си
след втория рестарт си остана на началния екран (бял екран в средата HTC)
и нищо неможе да се направи
Очаквам вашите съвети
Аватар
ProstoAZ
Моят WP е: Lumia 920
WP версия: 8

Коя актуализация получи? ГДР2? Или за нещо друго говориш?
Аватар
plamen29

От скоро съм с този телефон и не са ми ясни нещата но искаше първо да освободя 319 mb свободно място след като изтрих доста неща поиска други 191 mb след първата инсталация всичко беше ОК няколко мин. след това поиска пак да инсталира и до рестарт
Аватар
plamen29

Временно открих проблема
след актуализацията телефона тръгва само ако е махната картата памет
след като се стартира слагам картата и всичко е ОК, но този вариант не ми допада
ProstoAZ написа:Коя актуализация получи? ГДР2? Или за нещо друго говориш?
предполагам ,че е гдр2 защото вече имам радио
Аватар
ProstoAZ

Браво, направи хард ресет. Не трябва да е така, както казваш. Нещо не е в ред. Дай архив, направи хард ресет, да видим какво ще стане. Може да се изчисти.
Аватар
darkness6867
Моят WP е: HTC 8S

Здравейте!Имам един въпрос.Преди 2 дена получих най-новия ъпдейт,а именно GDR2,но не получих радио,както беше описано,че ще стане след въпросния ъпдейт.Въпросът ми е само при мен ли е така и какво да направя?
Аватар
ProstoAZ

Може да няма чип на телефона ти за радио. Трябва да провериш за С как стоят нещата. За Х е ясно, че има.
Аватар
plamen29

ProstoAZ написа:Браво, направи хард ресет. Не трябва да е така, както казваш. Нещо не е в ред. Дай архив, направи хард ресет, да видим какво ще стане. Може да се изчисти.
Нулирах телефона , но няма резултат сложа ли карта памет няма пускане на телефона
като го стартирам без карта след което при пуснато положение му сложа и картата памет всичко си работи
забелязах че след нулиране радиото си седи значи не се връща до заводски настройки
Аватар
ProstoAZ

Вероятно е бъг, който скоро ще бъде отстранен. Тепърва ще се репортва.
Аватар
KRazpopov
Моят WP е: Nokia Lumia 920

darkness6867 написа:Здравейте!Имам един въпрос.Преди 2 дена получих най-новия ъпдейт,а именно GDR2,но не получих радио,както беше описано,че ще стане след въпросния ъпдейт.Въпросът ми е само при мен ли е така и какво да направя?
Погледни в приложението music+videos. Би трябвало да имаш нова опция там с която да се пуска радиото.
ИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “HTC 8S”