Тестване на приложение - прогноза за времето

Ако правите приложения за Windows Phone и Windows, тук може да споделите опит, проекти и всичко свързано с процеса от Dev акаунт, SDK, до публикуването в Store.
Публикувай отговор
Аватар
FourTonMantis

nana_nana90 написа:Приложението ми харесва много.Браво !!! Само,че при мен не се актуализира плочката и трябва да влизам в приложението,за да се актуализира.Иначе евала :1F609-Wink:
Би трябвало да се актуализира плочката.
Ако може да ми отговориш на тези въпроси:
1. Включен ли ти е "икономичен режим"?
2. Разрешено ли е приложението да се изпълнява във фонов режим?
3. На какъв език и регион ти е настроен телефона?

Плочката би трябвало да се актуализира на всеки час. Ако обаче телефонът не се използва когато мине 1 час, актуализацията се отлага до следващото светване на екрана с цел спестяване на батерия и трафик. Все пак би трябвало когато я виждаш да е актуализирана, така че може и да има някакъв проблем.
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.
Аватар
memobg
WP версия: 8.1

Как можем да открием бетата в магазина с Lock Screen функцията?
Аватар
FourTonMantis

Поради това, че имам право на ограничен брой безплатни заявки към API-то с прогнозите за времето, бетата не е публична и в нея могат да участват ограничен брой хора. В момента имам няколко свободни места, така че който желае да се включи нека ми пише лично съобщение.
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.
Аватар
FourTonMantis

Нов ъпдейт има на бета-версията в магазина.
Най-съществената новост е, че вече приложението може да се инсталира и на компютър и таблет с Windows 10. Участниците в бетата могат да го пробват на познатото ни URL: https://www.microsoft.com/en-us/store/a ... blggh3lvnc

Моля ако има някой тестващ със Lumia 950 (XL) да ми пише на лично съобщение да го питам 1-2 неща :)
Аватар
Gerg
Моят WP е: нямам
Обратна връзка:

Как мога да се присъединя към бетата? :)
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.
Аватар
Кобрата
Моят WP е: Lumia 2520
WP версия: 10

Приятно е. Но може да се направи по-шарено според мен. Опитах да го сложа на лок скрийна ама не се получава това което очаквах.
За сега ще го сравнявам с вграденото ни за да видя кое е по вярно... Защото вчера във Варна.... Вграденото показваше "слънчево 23 градуса" а навън вилнееше хала [FACE WITH LOOK OF TRIUMPH]

Sent from mTalk
Изображение
Аватар
Gerg
Моят WP е: нямам
Обратна връзка:

Sfaki написа:Приятно е. Но може да се направи по-шарено според мен...
Не всички обичат шареното. Приложението е супер :)
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.
Аватар
FourTonMantis

За дизайна всеки има различни усещания, няма как да угодя на всички, затова съм избрал да угодя на определена част от хората. Честно казано получавам най-много похвали за това.
Прогнозата не зависи от мен каква ще е, но американците казват че за тях - този източник е най-точен, и тъй като са най-добре плащащия пазар - съобразявам се с техните желания.
Sfaki написа:Опитах да го сложа на лок скрийна ама не се получава това което очаквах.
Коя от двете опции за lockscreen си пробвал - за background на lockscreen-а или за detailed status? Ако си очаквал background-а да има графики, текст и градуси - в Windows 10 тази функция е премахната заради идеята за универсалните приложения и само старите (стриктно телефонни) приложения все още могат да го правят това.

Благодаря все пак за отзивите!
Важно ми е да знам и технически проблеми ако има.
Аватар
hglr123
Моят WP е: 950XL/DS

Та има ли едно местенце за една 950XL-ка за бетата? :)
Аватар
wpa
Модератор
Модератор
Моят WP е: Ex- Lumia 950
Обратна връзка:

Аз нещо уж бях в теста , но на РС ми изписва, че trial е изтекъл
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus
Публикувай отговор

Обратно към “Разработка на приложения”