Синхронизиране на папка с OneDrive

Потребителски аватар

Jumong
Регистриран: 22 юни 2014, 13:22
Моят WP е: Лумия 930

Re: Синхронизиране на папка с OneDrive

Мнениеот Jumong » 25 сеп 2014, 11:08

Здравейте, имам проблем, чието естество е доста елементарно, но на явно само при мен не се получава....Разбирам, че контактите явно няма как да се копират на Сим картата и единственият начин за възстановяване е Облакът. Влизайки в него в секцията People намирам само Фейсбук абонатите си, а тези контакти от телефона не. Разбирате, че при един евентуален ъпдейт работата става доста сериозна. Може ли някой да ми обясни какво се изисква да направя, за да се получи въпросното синхронизиране?
Благодаря предварително
0 x

Потребителски аватар

Danri
Регистриран: 01 фев 2014, 09:46
Моят WP е: NOKIA LUMIA 1520
WP версия: 8.1

Мнениеот Danri » 25 сеп 2014, 12:10

Аз го направих със стария телефон Нокия 6303 като използвах Nokia PC suite от сайта nokia.com . Там намираш версията за твоя телефон, инсталираш я, свързваш с кабел телефона и експортираш контактите в компютъра. По-нататък ще видиш дали има настройки за експортиране на контактите в приложението Хора, че вече не помня как беше (това ми е първия смарт телефон ). Но щом стана със тази дърта Нокия, няма начин да не се оправиш с този флагман :-) . И виж дали трябва да свързваш контакти - при мен правих такива настройки от http://www.live.com" onclick="window.open(this.href);return false;. E, можеш и да ми благодариш, или пък обратното :smiley:
0 x
Nokia Lumia 1520 - WP 8.1 Denim - в комбина с - HP ProBook 4740s - Windows 8.1

Потребителски аватар

Jumong

Мнениеот Jumong » 25 сеп 2014, 12:58

Преди бях с Н8 и също доста използвах Pc Suite....Но сегашния модел не е съвместим с програмата..и това не е опция при мен. Контактите си бяха в Лумията, но при един ресет изчезнаха и не ги намерих никъде. Както и да е, изнамерих си старата Сим карта и повечето са възстановени, но при следващ такъм момент ми се ще да ги имам някъде, а в Облака са само ФБ абонатите ми...По интересното е , че не виждам никъде опция за синхронизиране с контактите в телефона.
0 x

Потребителски аватар

Danri
Регистриран: 01 фев 2014, 09:46
Моят WP е: NOKIA LUMIA 1520

Мнениеот Danri » 25 сеп 2014, 13:26

Вярно, че Nokia PC sute е за старите телефони, с Nokia Lumia се влиза с майкрософтския акаунт и от там идват всички синхронизации. Тези указания чел ли си ги : http://www.windowsphone.com/bg-bg/how-t ... -the-cloud
- би трябвало да ти помогнат. Голяма част от въпросите във форума имат отговор в този сайт.
0 x
Nokia Lumia 1520 - WP 8.1 Denim - в комбина с - HP ProBook 4740s - Windows 8.1

Потребителски аватар

Автор на темата
Golemindurin
Регистриран: 24 сеп 2014, 08:50
Моят WP е: Nokia Lumia 630

Мнениеот Golemindurin » 25 сеп 2014, 14:57

Добре де, когато човек е въвел акаунт на google или outlook, нали автоматично се синхронизират и всеки нов се записва и онлайн. При ресет, след въвеждането на акаунта се връщат всички контакти.
0 x

Потребителски аватар

Jumong

Мнениеот Jumong » 25 сеп 2014, 15:47

Може би ще трябва да си изтегля Zune и да направя backup, поне там да ги имам и ще ресна отново...
0 x

Върни се в “OneDrive, Office, Outlook, Xbox, Skype, Windows(стари версии), Сървъри, Други”