Мобилен интернет Vivacom

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Re: Мобилен интернет Vivacom

Мнениеот sunmaster » 15 мар 2015, 18:34

Аз вчера имах проблем с уиндоус 10 на 635. Нямаше интернет от виваком,индикация нет нищо. Направих хард ресет на десятката и всичко си дойде на мястото,просто е бил забил уиндоуса.
0 x
Nokia 808 back to the future ,Meizu m2 note my best android choice

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
WP версия: 10
x 140

Мобилен интернет Vivacom

Мнениеот Кобрата » 19 мар 2015, 14:56

Винаги съм получавал автоматично настройките за интернет Vivacom ;). При такива положения се звъни на 123 и се обяснява, ако нищо не стане пак се звъни - безплатно е стига да звъниш,от телефон ползващ услугите и ;).
Да... между другото забелязал ли си, че 99% от хората, търсят из нета как да оправят APN-а ... вместо просто да се обадят на '***ния оператор :D

Аз ги гледах нещата в нета (от чист интерес) е да Ви кажа... много от тези неща НЕ СА ВЕРНИ! информацията в сайтовете подлежи на пълна промяна! имах наскоро проблем с телетъбис ..опс, теленор имам в предвид (макар, че съм близо до истината -> ТЕЛЕтъбис+леНОР = теленор :D )

A, че... това което видях в нета, и това което ми каза оператора... нямаше нищо общо, така, че в такива случаи просто звънете на оператора без да гледате простотиите в нета и после да си блъскате главата в някой ръб и да псувате "Що не става" :1F60E-Cool:
0 x
Изображение

Потребителски аватар

abraksas
Регистриран: 26 дек 2014, 22:59
Моят WP е: lumia 930
WP версия: 8.1

Мнениеот abraksas » 24 мар 2015, 14:31

Интернета се спира през оператор по желание на клиента. Понеже не си спомняш, че е заявено ограничение на услугата през оператор моля да не говориш на изуст.
0 x

Потребителски аватар

petttto
Регистриран: 14 фев 2015, 17:27

Мнениеот petttto » 29 апр 2015, 18:02

Според се свържи с оператор или отиди на място Изображение
0 x

Върни се в “Windows 10 за смартфони”