Windows 10 Mobile [тема за Официални ъпдейти]

Потребителски аватар

mimi93
Регистриран: 05 дек 2015, 11:30
x 39

Re: Windows 10 Mobile [тема за Официални ъпдейти]

Мнениеот mimi93 » 29 окт 2017, 10:37

Защо се продължава да се коментира 950 от хора, които никога не са го ползвали?
Пък клипа за "изяждането" на 950 от Р10 Lite, поне да го бяхте гледали, преди да го пускате!
Стартират се различни приложения и когато се стартираха камерите, се видя, че китаеца е пълна скръб!
За дисплея няма какво да се коментира - на китаеца трябва да се гледа само на тъмно!
Но най-много се "накефих" на постигнатите 56210 точни на теста с програмата Antutu, на 4:37 минута от "уникалния" клип, който съвсем умишлено не показва резултатът на 950-ката!
Толкова се "впечатлих", че веднага си я инсталирах и моята "изядена" 950-ка даде .................. 76203 точки!!!!!!!!!!!!!
https://imgur.com/SUDZshN
Разбирате ли сега колко сте смешни с тези китайски боклуци, които не могат в нито едно отношение да се мерят дори със стар 2 годишен фагман???
На кви хапчета си? Къде виждаш 950 като по-добър? И къде видя измама в клипа? Отварят едни и същи апове и всички на п10 са доста по-бързи. Китайче е но е на челни места в класациите, а смешката лумиа я няма вече никъде. Даже не виждам защо го наричате смарт, като е вече прост телефон с камера. Вижда се кои са смешните, които на черното казват бяло само защото са се вманиачили в една марка и на сила се убеждавате, че ви е ок. За колко време отваряш фейс и месенджер, надали е под 2сек? Няма лошо всеки да си ползва което му върши работа, ама така да изкривявате истината не е работа. Да спрем вече спама и край.
Хайде малко да си мерим приказките, г-не с женски ник! Да не си вадим кирливите ризи за пазаренето ти за 1020!
Прочети още веднъж мнението ми, вместо да се пениш! Много ясно съм написал къде виждам 950 по-бърз - в стартирането на камерата (на 3:42 секунда).
А точно мен да обвиниш във вманиачаване към пръчката 950, показва че си пишеш просто наизуст!
Просто мразя когато някой започне да обяснява как китаец за 400 лева е много по-добър от 950 за същите пари - ами не е! Единия фейсбук не прави телефона!
Хайде със здраве и не пиши преди да прочетеш какво точно съм написал!
Това мнение, не го бях видял и за това ще отговоря и на него:
Всичкото ви е много по от на китайчетата, само дето за нищо не става и работа за 5 пари не върши. Кво ме интересува колко е по- добро, като се влачи, като баба. Кво ме интересува антуту и други глупости щом аз правя сто неща докато ти все още се опитваш да споделиш снимка. Кво ме интересува, че камерата е толкова добра, което е единствената истина, като и моята е добра не по-малко. Удавникът се хваща за сламки и вие така. Нали на клипа се пускат едни и същи програми, един и същ фейс какво още искаш?
Вече прекаляваш! Нали беше финансово затруднен(а)?
Сега какво ми се правиш на много велик с евтиния си китаец? Имал по-добра камера, имал по-добър дисплей, имал по-бърз фейсбук - аре стига глупости!
Спри да пишеш тук и готово, а мен не ме мисли, защото аз китайски боклук, никога няма да си купя!
Удавник за сламка, на черното да казваме бяло - отлично си се охарактеризирал!
Дерзай и не се излагай повече!
Нещо бъркаш вече и хора и всичко. Първо бях Камен, сега пък ти хрумна да съм ти искал телефон. Ами айде реши кой съм вече. Тая моя пръчка кво като е китайска, като е на светлинни години от дървото уин фон че и от пишман флагмана. Как така извъртате все когато не ви отърва и сега пък излиза, че телефона не бил само фейсбук. Ами то всичко друго е пак толкова зле почти. Дори и камерата не се стартира по бързо, но хайде да ви я дадем. Е кво като само една камера е бърза.? И кво като моя е евтин, което не е много така 500 не са малко, след като бие тоя за 1000? А ти ще видим след година кво ще купиш. Уин вече няма да работи и... А кое е боклук се вижда по работата му. Вземи един п10 и ще видиш боклук ли е.
0 x

Потребителски аватар

maevmm
Регистриран: 17 апр 2014, 07:54
Моят WP е: Последно беше 930
WP версия: 10
x 77

Мнениеот maevmm » 29 окт 2017, 10:37

Всъщност от това, което разбрах - 950 няма кусури, поне ти не посочи никой. При ежедневната работа не вярвам да има огромна разлика между 930 и 950. Но няма и да търся повод да разбера. Нека спрем със спора, че темата поначало беше за друго, дори нямам спомен вече от къде се тръгна в тази посока.. живи и здрави, всеки да си влачи неговата бангия, без това само пълним гушите на някой, който му дреме какво се пише по форумите.

Sent from LG G4 using TapatalkPro

0 x
„And nothing shall forestall my return“

Потребителски аватар

mimi93
x 39

Мнениеот mimi93 » 29 окт 2017, 10:50

Всъщност от това, което разбрах - 950 няма кусури, поне ти не посочи никой. При ежедневната работа не вярвам да има огромна разлика между 930 и 950. Но няма и да търся повод да разбера. Нека спрем със спора, че темата поначало беше за друго, дори нямам спомен вече от къде се тръгна в тази посока.. живи и здрави, всеки да си влачи неговата бангия, без това само пълним гушите на някой, който му дреме какво се пише по форумите.

Sent from LG G4 using TapatalkPro
И аз това викам, че прекалихме.
0 x

Потребителски аватар

spikul
Регистриран: 16 окт 2013, 19:11
Моят WP е: Lumia 950
x 430

Мнениеот spikul » 29 окт 2017, 10:52

Вече прекаляваш! Нали беше финансово затруднен(а)?
Сега какво ми се правиш на много велик с евтиния си китаец? Имал по-добра камера, имал по-добър дисплей, имал по-бърз фейсбук - аре стига глупости!
Спри да пишеш тук и готово, а мен не ме мисли, защото аз китайски боклук, никога няма да си купя!
Удавник за сламка, на черното да казваме бяло - отлично си се охарактеризирал!
Дерзай и не се излагай повече!
Нещо бъркаш вече и хора и всичко. Първо бях Камен, сега пък ти хрумна да съм ти искал телефон. Ами айде реши кой съм вече. Тая моя пръчка кво като е китайска, като е на светлинни години от дървото уин фон че и от пишман флагмана. Как така извъртате все когато не ви отърва и сега пък излиза, че телефона не бил само фейсбук. Ами то всичко друго е пак толкова зле почти. Дори и камерата не се стартира по бързо, но хайде да ви я дадем. Е кво като само една камера е бърза.? И кво като моя е евтин, което не е много така 500 не са малко, след като бие тоя за 1000? А ти ще видим след година кво ще купиш. Уин вече няма да работи и... А кое е боклук се вижда по работата му. Вземи един п10 и ще видиш боклук ли е.
Викаш аз бъркам хора? Я ми кажи кога съм казвал, че си Камен? Наистина май страдаш от дислексия?!
Ето с кой те "бъркам" mimi93:
Само забравихме да уточним за колко ще го продаваш, аз над 170лв може би няма да мога да купя. Много сниших цената на моя и не се купува, а съм зле финансово в момента и не мога да додам кой знае колко и затова търся нещо възможно най-евтино.
https://imgur.com/wSFXE6H
Това е ЛС получено от мен на 03.08.2017 година в 20:13 часа от ТЕБ!!!
Та да те питам вече сериозно - ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ???
1 x

Потребителски аватар

mimi93
x 39

Мнениеот mimi93 » 29 окт 2017, 11:16

Тук съм в грешка аз и да така е. Просто не гледам никовете, а чета само текста и затова не съм те познал. Второ пиша в движение и не осмислям какво и от кого съм пазарил. Исках да вземам такъв вярно е, но знаеш защо се провалиха нещата, а и ми хареса сегашната камера. А тук няколко ме набедиха, че съм Камен философа затова го споменах. Даже все още ме мислят за него. Както написах по горе да спираме да си ги мерим, защото е глупост. Хващат ни ядовете и не знаем кво говорим. А и оспамихме яко.
0 x

Потребителски аватар

mmmladenov
Регистриран: 09 май 2014, 19:20
Моят WP е: 800/520/925/950
x 19

Мнениеот mmmladenov » 29 окт 2017, 11:42

Някой да знае, какво се случва с контактите? В "хора" пак е някаква каша.
0 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 284

Мнениеот canyin » 29 окт 2017, 12:04

На инсайдер съм 950 ез.Енг рег.Щатски Наред са ми Пипала.
Да не би ? не знам езика май много насмита ако е Български, поне такова е моето мнение :)
0 x

Потребителски аватар

mmmladenov
x 19

Мнениеот mmmladenov » 29 окт 2017, 12:26

Ми не. И аз съм на щатски. Появил се е нов акаунт "Outlook(Mail and Calendar). Май той дублира контакти. Досега разрешевах само майкрософтския, фейса и скайп.
0 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 284

Мнениеот canyin » 29 окт 2017, 14:09

Ми не. И аз съм на щатски. Появил се е нов акаунт "Outlook(Mail and Calendar). Май той дублира контакти. Досега разрешевах само майкрософтския, фейса и скайп.
Аз само оутлук си имам нямам Outlook(Mail and Calendar) такова със скоби.
Изображение
0 x

Потребителски аватар

mmmladenov
x 19

Мнениеот mmmladenov » 29 окт 2017, 18:26

А при мен, е така:
Изображение
След доста опити се оказа, че се дублират скайп контактите.
Няма решение за сега. Аднал съм ги към старите записи.
0 x

Върни се в “Windows 10 за смартфони”