Уеб сайт - SEO и реклама

Потребителски аватар

Автор на темата
mrsuperman
Регистриран: 12 сеп 2017, 17:04

Уеб сайт - SEO и реклама

Мнениеот mrsuperman » 16 авг 2018, 17:05

Добро утро! С мои роднини ни хрумна да създадем сайт за мобилни телефони и аксесоари и да инвестираме в него. Целта ни е да го популяризираме възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Успяхме да открием хора, които ще ни помагат за част от нещата. Имаме няколко въпроса, които ни интересуват:
1. Кой вариант е по-добър - да вземем нов домейн или стар. Четох доста и много хора ми казаха да закупя стар, защото по-бързо ще може да се класира в търсачките. Ако е така, от къде мога да го взема и какви пари горе-долу ще струва?
2. Интересува ме линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да има ефект. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените сателитни мрежи. Все още ли този вариант действа, защото видях, че всички имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих тествал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.
0 x

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
WP версия: 10
x 1130
Контакти:

Re: Уеб сайт - SEO и реклама

Мнениеот wpa » 17 авг 2018, 12:01

Привет, не става ясно за какво ще е този сайт - ще продава нещо или ще е тип блог. На EN или BG език?
Ако е онлайн магазин, несъмнено от съществено значение е линк-билдинга. При тип блог трябва да инвестираш предимно в интересно съдържание и посещенията идват от самосебе си.
0 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android :1F624-Laughing:

Върни се в “Лаф-два”