Windows 10 Mobile [тема за Официални ъпдейти]

Потребителски аватар

PavelLavrichkov
Регистриран: 19 ное 2015, 19:21
Моят WP е: Xiaomi Mi9 SE
x 17

Re: Windows 10 Mobile [тема за Официални ъпдейти]

Мнениеот PavelLavrichkov » 10 юли 2019, 16:25

Питай в андроидския форум и веднага ще ти се реши проблема
0 x

Потребителски аватар

LOVECAT9411
Регистриран: 04 яну 2014, 22:57
Моят WP е: Nokia Lumia 925, 735
WP версия: 10
x 8
Контакти:

Мнениеот LOVECAT9411 » 11 юли 2019, 00:36

Питай в андроидския форум и веднага ще ти се реши проблема
Ами предполагам проблемът идва честотата на WiFi channel width там тези 20 и 40 MHz дето са понеже един рутер на братовчед ми беше настроен на 40MHz и с нокиата не намираше самата мрежа при смяната на 20MHz веднага намираше та предполагам и лаптопа поддържа само тези 20MHz, а самото Sony явно споделя на 40MHz. Макар че си намираше мрежата та явно или с някой ъпдейт на телефона или със ъпдейт на лаптопа и нещо е било променено.
0 x

Sony Xperia XA1
Nokia Lumia 735
Nokia Lumia 925
Nokia N95-8GB

Потребителски аватар

trifon81
Регистриран: 27 яну 2014, 17:38
x 51

Мнениеот trifon81 » 15 юли 2019, 15:58

Готово ! Спряха ни Фейсбук и Месинджър. А защо ,толкова рано? Нали щяха да ни държат на изкуствено дишане до декември? Както и да е. Време е ,и тези две 950-ки да отидат в шкафа. Жалко! Работещи, перфектни телефони, пълни с екстри, които и сегашните флагмъни не са събрали в едно.
OFFTOPIC - Моля да не ми се трие мнението. Може това да не е мястото но това е активна тема.

Е не съм писал от 2016 тука ама ти ме накара.

Работещи, да. Перфектни, не. Пълни с ексктри, не.

Незнам защо още се мъчите някои хора със WP OS. Developer - ите я убиха защото само големите правиха някакви приложения за тях и то винаги със липсващи опции където андройд и иос ги е имал от 2 години...

Не го мислете и просто си вземете среден или висок клас андройд които не е на Sony или HTC

Xiaomi, Samsung, Huawei, Oneplus, Google Pixel. Ще останете изненадани колко добре вече са направени. Това ваща мания е още от преди години където WP OS можеше да се конкурира с Android. Сега като чета мнения по форума оставам с някакво впечатление че стоите на WP само защото вие искате. Да може плочките да са ви удобни обаче на андройда можете да си направите менюто както иска човек с малко повече свободно време и се свиква лесно.

Ще използвате сигурно само 1/100 от целия магазин, повярвайте ми магазина е наистига огромен.

Нямат проблеми каквито старите андроиди имаха и сега всичко си им работи както трябва. +Това ако имате проблем колегите от съседния форум за съседната OS ще ви помогнат без да се замислят със всякакви проблеми.„„

Аз лично имах 650XL и много бързо го разкарах защото магазина беше беден, много беден. Също така актуализациите винаги ми се бъгваха и нищо никога не идваше навреме или както трябва.

Също така и аз бях човека които отключваше акаунти на Telenet телевизия по едно време и 2/3 от форума ми писаха по онова време. Ако има стари хора във форума може и да се сетят. Това беше и една от причините да се махна от WP OS, телевизията
Кво се чудиш на гумени глави. За тях всичко е наред, всичко работи идеално. Ама и те не знаят кое е наред. Фейса ще го гледаме през браузъра, еха супер иновативно и уникално. Няма други като нас. Камерите били най, ама защото не са виждали другите как са вече. Ама не то ни върши работа според нуждите ни. 😂 😂 😂 Радват се, че няма нотификации, йеее. Ами то защо им е смартфон, кое е смарт. Нокия с фенерче за тея е идеално. 😂 😂 😂 😂
0 x

Потребителски аватар

cool
Регистриран: 11 окт 2017, 16:37
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
x 34

Мнениеот cool » 15 юли 2019, 18:50

Aбе смейте се и се подигравайте, ама аз с колекцийката си от 808, 1020 и 950 един ден ще стана милионер. Щото и след 100 години няма да направят такива телефони.
А вие си търкайте хухавеи, самсунляци и прочее и само завиждайте.
Хо-хо-хо. И бутилка ром :1F635-Dizzy:
1 x

Потребителски аватар

trifon81
x 51

Мнениеот trifon81 » 15 юли 2019, 20:49

Aбе смейте се и се подигравайте, ама аз с колекцийката си от 808, 1020 и 950 един ден ще стана милионер. Щото и след 100 години няма да направят такива телефони.
А вие си търкайте хухавеи, самсунляци и прочее и само завиждайте.
Хо-хо-хо. И бутилка ром :1F635-Dizzy:
Не говори глупости, излагаш се много. Все едно да завиждам на някое трабантче. И си прав никога няма да ги има такива дървета. Идиотизма вярно че имал градация. 😂 😂 😂
0 x

Потребителски аватар

andro9060777
Регистриран: 15 окт 2015, 17:58
Моят WP е: L930/Xiaomi Mi9
WP версия: 8.1
x 47

Мнениеот andro9060777 » 05 авг 2019, 15:30

Трифоне, що толкова негативно бе човек? Що се ядосваш толкова? Инай-важното - нали при теб всичко е ок, що се грееш толкова за чужди кахъри? Вероятно си чувал приказката: плаче на чужди гробища. Дали не си обхванат от глобално състрадание към всички хора, които според теб страдат? Недей! Аз понякога през уикенда си слагам сим-а в 930-ката, и те уверявам, че страданието ми е поносимо. Дори незначително. Отивам и по-далеч - радвам му се, защото страданието калява характера! Като цяло ще съм благодарен, ако поне малко сваля вътрешната ти температура по "проблема"! С най-добри чувства!
0 x

Потребителски аватар

trifon81
x 51

Мнениеот trifon81 » 08 авг 2019, 11:15

Трифоне, що толкова негативно бе човек? Що се ядосваш толкова? Инай-важното - нали при теб всичко е ок, що се грееш толкова за чужди кахъри? Вероятно си чувал приказката: плаче на чужди гробища. Дали не си обхванат от глобално състрадание към всички хора, които според теб страдат? Недей! Аз понякога през уикенда си слагам сим-а в 930-ката, и те уверявам, че страданието ми е поносимо. Дори незначително. Отивам и по-далеч - радвам му се, защото страданието калява характера! Като цяло ще съм благодарен, ако поне малко сваля вътрешната ти температура по "проблема"! С най-добри чувства!
О няма негативизъм, просто се чудя как може да има такива мазохисти. И такива глупости да се ръсят, само и само да оправсаем мазохизма си. 😀
0 x

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 496

Мнениеот vavilon » 08 авг 2019, 17:25

О няма негативизъм, просто се чудя как може да има такива мазохисти. И такива глупости да се ръсят, само и само да оправсаем мазохизма си. 😀
Някъде не си дооценен и търсиш поле за изява тук? Или наистина си загрижен за нас и ни наричаш идиоти, както и в последното Си изказване-мазохисти? Без да ни познаваш?
Мда ти си един щастлив и преуспял човек, който случайно е загрижен за някакви непознати, в някакъв си форум за някакви си телефони и система, която ползват! Дълбок поклон и уважение към такива хора! Рядко се срещат, но все пак ги има. :1F618-Kiss:
3 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

cool
Регистриран: 11 окт 2017, 16:37
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
x 34

Мнениеот cool » 13 авг 2019, 20:01

Щях да споделя, че има актуализация от днес, но няма.
Защото trifon81 ще изпадне в депресия.
2 x

Върни се в “Windows 10 за смартфони”