Windows 10 Mobile [тема за Официални ъпдейти]

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
WP версия: 10
x 498

Re: Windows 10 Mobile [тема за Официални ъпдейти]

Мнениеот vavilon » 20 апр 2019, 07:49

...човек, е сега влязох в един екселски файл, добавих две числа, събрах ги и го сейвнах файла. Демек понесе редакция. Даже ми написа, че сейфа го прави автоматично и нямало нужда аз да го правя. Сега, ако има някакво значение, на 930-лата съм с 1607 на уиндоуса. Змам ли, от мс може да се очаква вече всичко.
https://1drv.ms/u/s!Ajs5O6kaD5LMrNMKnVTLr65wyqbBig
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

cool
Регистриран: 11 окт 2017, 16:37
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
x 34

Мнениеот cool » 15 май 2019, 15:45

Новия ъпдейт от 14 май ми се стори, че премина доста бавно! Дали има смисъл да актуализираме според вас?
То и без друго няма нищо ново.
0 x

Потребителски аватар

LOVECAT9411
Регистриран: 04 яну 2014, 22:57
Моят WP е: Nokia Lumia 925, 735
x 16
Контакти:

Мнениеот LOVECAT9411 » 16 май 2019, 21:55

Новия ъпдейт от 14 май ми се стори, че премина доста бавно! Дали има смисъл да актуализираме според вас?
То и без друго няма нищо ново.
Ами то тва са Security ъпдейти нови неща за жалост няма да се видят вече.
0 x

Nokia 8.1
Sony Xperia XA1
Nokia Lumia 735
Nokia Lumia 925
Nokia N95-8GB

Потребителски аватар

mmmladenov
Регистриран: 09 май 2014, 19:20
Моят WP е: 800/520/925/950
x 19

Мнениеот mmmladenov » 04 юли 2019, 08:06

Готово ! Спряха ни Фейсбук и Месинджър. А защо ,толкова рано? Нали щяха да ни държат на изкуствено дишане до декември? Както и да е. Време е ,и тези две 950-ки да отидат в шкафа. Жалко! Работещи, перфектни телефони, пълни с екстри, които и сегашните флагмъни не са събрали в едно.
2 x

Потребителски аватар

vavilon
x 498

Мнениеот vavilon » 04 юли 2019, 13:05

Лошото е, че не намирам алтернатива за тези две приложения, освен през Edge. Някой с нещо да помогне- сподели? :)
0 x
435 ex

Потребителски аватар

gotinbg
Регистриран: 26 яну 2017, 18:47
Моят WP е: 550/650
x 52

Мнениеот gotinbg » 04 юли 2019, 23:48

Лошото е, че не намирам алтернатива за тези две приложения, освен през Edge. Някой с нещо да помогне- сподели? :)
За facebook и messenger може да ползвате slim social - работи
2 x
Lumia 900>550>650

Потребителски аватар

PavelLavrichkov
Регистриран: 19 ное 2015, 19:21
Моят WP е: Xiaomi Mi9 SE
x 17

Мнениеот PavelLavrichkov » 05 юли 2019, 01:11

Готово ! Спряха ни Фейсбук и Месинджър. А защо ,толкова рано? Нали щяха да ни държат на изкуствено дишане до декември? Както и да е. Време е ,и тези две 950-ки да отидат в шкафа. Жалко! Работещи, перфектни телефони, пълни с екстри, които и сегашните флагмъни не са събрали в едно.
OFFTOPIC - Моля да не ми се трие мнението. Може това да не е мястото но това е активна тема.

Е не съм писал от 2016 тука ама ти ме накара.

Работещи, да. Перфектни, не. Пълни с ексктри, не.

Незнам защо още се мъчите някои хора със WP OS. Developer - ите я убиха защото само големите правиха някакви приложения за тях и то винаги със липсващи опции където андройд и иос ги е имал от 2 години...

Не го мислете и просто си вземете среден или висок клас андройд които не е на Sony или HTC

Xiaomi, Samsung, Huawei, Oneplus, Google Pixel. Ще останете изненадани колко добре вече са направени. Това ваща мания е още от преди години където WP OS можеше да се конкурира с Android. Сега като чета мнения по форума оставам с някакво впечатление че стоите на WP само защото вие искате. Да може плочките да са ви удобни обаче на андройда можете да си направите менюто както иска човек с малко повече свободно време и се свиква лесно.

Ще използвате сигурно само 1/100 от целия магазин, повярвайте ми магазина е наистига огромен.

Нямат проблеми каквито старите андроиди имаха и сега всичко си им работи както трябва. +Това ако имате проблем колегите от съседния форум за съседната OS ще ви помогнат без да се замислят със всякакви проблеми.„„

Аз лично имах 650XL и много бързо го разкарах защото магазина беше беден, много беден. Също така актуализациите винаги ми се бъгваха и нищо никога не идваше навреме или както трябва.

Също така и аз бях човека които отключваше акаунти на Telenet телевизия по едно време и 2/3 от форума ми писаха по онова време. Ако има стари хора във форума може и да се сетят. Това беше и една от причините да се махна от WP OS, телевизията
1 x

Потребителски аватар

vavilon
x 498

Мнениеот vavilon » 05 юли 2019, 12:35

OFFTOPIC - Моля да не ми се трие мнението. Може това да не е мястото но това е активна тема.

Е не съм писал от 2016 тука ама ти ме накара.

Работещи, да. Перфектни, не. Пълни с ексктри, не.

Незнам защо още се мъчите някои хора със WP OS. Developer - ите я убиха защото само големите правиха някакви приложения за тях и то винаги със липсващи опции където андройд и иос ги е имал от 2 години...

Не го мислете и просто си вземете среден или висок клас андройд които не е на Sony или HTC

Xiaomi, Samsung, Huawei, Oneplus, Google Pixel. Ще останете изненадани колко добре вече са направени. Това ваща мания е още от преди години където WP OS можеше да се конкурира с Android. Сега като чета мнения по форума оставам с някакво впечатление че стоите на WP само защото вие искате. Да може плочките да са ви удобни обаче на андройда можете да си направите менюто както иска човек с малко повече свободно време и се свиква лесно.

Ще използвате сигурно само 1/100 от целия магазин, повярвайте ми магазина е наистига огромен.

Нямат проблеми каквито старите андроиди имаха и сега всичко си им работи както трябва. +Това ако имате проблем колегите от съседния форум за съседната OS ще ви помогнат без да се замислят със всякакви проблеми.„„

Аз лично имах 650XL и много бързо го разкарах защото магазина беше беден, много беден. Също така актуализациите винаги ми се бъгваха и нищо никога не идваше навреме или както трябва.

Също така и аз бях човека които отключваше акаунти на Telenet телевизия по едно време и 2/3 от форума ми писаха по онова време. Ако има стари хора във форума може и да се сетят. Това беше и една от причините да се махна от WP OS, телевизията
Един ден и това ще стане, но за сега всичко е ок с нашите телефони. Всеки с потребностите си. :1F60E-Cool:
1 x
435 ex

Потребителски аватар

Tracker
Регистриран: 23 фев 2015, 10:30
Моят WP е: Lumia 535DS > 950DS
x 15

Мнениеот Tracker » 07 юли 2019, 11:32

Здравейте.
И колко останахме с WP. Моята 950 се бъгва от всякъде, но дишали няма да я сменям. Да Андроида дръпна много но пък на WP си му остана чарът на телефон,на който не робуваш и не досаждаш с безброй нотификации.
3 x

Потребителски аватар

LOVECAT9411
Регистриран: 04 яну 2014, 22:57
Моят WP е: Nokia Lumia 925, 735
x 16
Контакти:

Мнениеот LOVECAT9411 » 09 юли 2019, 00:54

Ами все още ще си ползвам старите нокиа телчета все пак камерата им е все още убиствено добра пък и имат някои нещица който много ме кефят. Андроида ми не иска да споделя интернет на лаптопа през лумиата нямам такъв проблем. Та ще се ползва windowsa за тва лятото пък и забелязах че като съм си в провинцията там с Нокиата ловя по силен и стабилен сигнал а тъпото Sony за нищо не става боклук.
0 x

Nokia 8.1
Sony Xperia XA1
Nokia Lumia 735
Nokia Lumia 925
Nokia N95-8GB

Върни се в “Windows 10 за смартфони”