браузер edge

Потребителски аватар

Автор на темата
plam6
Регистриран: 20 фев 2013, 21:38
Моят WP е: HTC hd7

браузер edge

Мнениеот plam6 » 08 ное 2018, 14:38

Здравейте!Някой може ли да ми каже мога ли да си инсталирам на телефона Lumia 550 браузера edge,изтрит беше след нулиране на телефона и от тогава започнаха проблеми
Знам,че можем да инсталираме само от магазина но сигурно може и през компютъра
Благодаря много ако някой ми даде съвет!
0 x

Потребителски аватар

andro9060777
Регистриран: 15 окт 2015, 17:58
Моят WP е: L930
WP версия: 8.1
x 42

Re: браузер edge

Мнениеот andro9060777 » 08 ное 2018, 17:00

Човек, еджа следва да е някъде из текстовото меню, ако не е на десктопа. Той е част от пакета на уиндоуса и при фабрични настройки трее да си дойде заедно с другите базови програми... Мисля, че и да искаш да го махнеш - няма да стане с обикновен uninstall. Ако все пак по някакъв начин не излиза - натисни десния долен клавиш с лупата, това е търсачката Bing, която ползва еджа. Ако търсачката тръгне, значи и еджа е някъде там и е ще е въпрос на гледане из пълното меню. Ако и това се провали - имаше един тул - WRT, тук във форума има някъде линк към него(не помня добре къде е). Инсталираш го на компютъра, преди това се запознай с инструкциите му, закачваш после телефона и "нашиваш" някаква версия на десетката. Ако и тогава нямаш еджа - незнам какво би помогнало, освен някой андроид :)
1 x

Потребителски аватар

Автор на темата
plam6
Регистриран: 20 фев 2013, 21:38
Моят WP е: HTC hd7

Мнениеот plam6 » 09 ное 2018, 20:16

Благодаря брат,но това с търсачката не става,впрочем знаеш ли ,изпробвал съм какво ли не но телефона ми е мъртвец отвътре навън ,ето сега сигурно вече за 20-сти път тегля актуализация (а знам,че тя ще оправи нещата) обаче не се инсталира? Липса на информация за час,дата,регион? На право ме изтормози.Но ще опитам това с компа
0 x

Потребителски аватар

podredko
Регистриран: 22 окт 2015, 12:05
Моят WP е: MS Lumia 950
WP версия: 10
x 12

Мнениеот podredko » 10 ное 2018, 08:54

Свържи с кабел телефона и компютъра и с помоща на Windows Device Recovery Tool пробвай да "съживиш" телефона.
https://support.microsoft.com/bg-bg/hel ... y-tool-faq
0 x

Върни се в “Windows 10”